Diskuze Nová verze

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Hlasování nám sice funguje,ale jinak to stojí za prd.Profily nepřehledné. U sloupečku-Kdo hlasoval se zobrazí jen pár hlasujících-čili nejde kostičky vrátit.Ale určitě se to vychytá.
Vyzýváme všechny naše kamarády a ostatní rozumné uživatele k dočasnému zastavení kostičkovací mánie, neboť ne všichni mohou díky nové verzi-perverzi kostičkovat a bylo by nefér neumožnit všem stejnou šanci.Vzhledem k tomu, že jsme byli okradeni o medaile a dárečky a bylo z nás všech uděláno jen stádo hloupoučkých nesvéprávných h o v á d e k žádám a vyzývám všechny k bojkotu našich milovaných stránek do doby než se tento paskvil znovu stane komunitním portálem pro všechny milovníky psů,koček,koníků a dalších mazlíků a ne jen i d i o t s k ý m reklamním poutačem,neboť jediné co tu funguje tak jak má jsou bohužel reklamy.Za uživatele Sněhurka a Puppi a za Trhače z Krupky Jindra
Jsem strašně zklamaná, nefunguje hlasování, nejsou vidět online uživatelé, neotevřou se vůbec profily, design nepovedený, poslat zpráva nejde atd. Proč jste nenechali starou verzi? Vždyť ta teď šlapala perfektně, bez sebemenší chybičky !!!!!!!!!!!! Hafíci jsou teď zcela nefunkční, bohužel. Rexina.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?