Diskuze nová verze

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Všechna data jsou bezpečně schovaná a určitě se brzy vrátí, prosím o trpělivost :-(
díky nové verzi jsem ztratila kdeco na profilech,což mne zklamalo a pokud se nestane náprava tu na haficích skončím,nemá cenu pokračovat v něčem co nemá žádný výsledek…pevně doufám,že administrátoři vrátí starou verzi i v prohlížečích jako třeba v Mozile firefox nefunguje,každý nemá mozilu či IE. Díky za snad budoucí nápravu
Tesinko a její paničko, vydržte !! Nám se to taky nelíbí, ale věříme, že se to co nejdřív podaří nahrát;-) Už se s Maxem těšíme, až uvidíme Pegi a takhle bychom přišli o kamarády :_(
dobře,trpělivá jsem a počkám si,díky za odpověď
Což oto Maxíku a Renčo,vydržím,ale ztráta Tes je pro mne zatím nepřekonatelná a ještě tohle,ale trpělivá jsem tak si počkám. Pegi je kříženec vlčáka a rotvailera,sic vzhled má po tátovi rotvailerovi,ale postavou je po mámě Lucki a tu už znáš je tam i s vnoučkem…paaa a hezký den mějte…Libka
Vyzýváme všechny naše kamarády a ostatní rozumné uživatele k dočasnému zastavení kostičkovací mánie, neboť ne všichni mohou díky nové verzi-perverzi kostičkovat a bylo by nefér neumožnit všem stejnou šanci.Vzhledem k tomu, že jsme byli okradeni o medaile a dárečky a bylo z nás všech uděláno jen stádo hloupoučkých nesvéprávných h o v á d e k žádám a vyzývám všechny k bojkotu našich milovaných stránek do doby než se tento paskvil znovu stane komunitním portálem pro všechny milovníky psů,koček,koníků a dalších mazlíků a ne jen i d i o t s k ý m reklamním poutačem,neboť jediné co tu funguje tak jak má jsou bohužel reklamy.Za uživatele Sněhurka a Puppi a za Trhače z Krupky Jindra
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?