Diskuze Nová verze

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Doufám, že budu mít pravdu, když řeknu, že to chce trpělivost…snad se to všechno zase předělá a bude to fungovat 8-}
Vůbec nejsem spokojená je to hrozně nepřehledné,fotky se ukazují uplně jinak a když bych chtěla změnit jejich pořádí tak to nejde.A ohledně kostičkování,vždyc­ky když jsem tu pár dní nebyla tak jsem si mohla najet na uživatelé které pro mě hlasovali a mohla jsem jim to oplatit protože se to dalo zjistit do 200 profilů a ted se ukazuje jen pár.Takhle ošidím lidi kteří mě poslali kostičky a já nevím kdo.:-)
Ahojky mám stejný názor jako Nellynka.Taký mám přeházené fotky u profilů a u uživatele se mi vymazala úplně a nejde mi to změnit na původní nastavení:_( Stejně tak jako nemám jména u uživatelů kteří mi poslali dárečky a nemůžu jim dáreček oplatit!! :_( Taky mi chybí ukázání 200profilů kteří mi poslali kostičky.Když nemám možnost poslat kostičky hned mám teď smůlu a to mě mrzí, nemůžu tak přijáté kostičky oplácet:_/ :_( :_( Moc prosím šlo by to nějak upravit;-) Děkuju
Vyzýváme všechny naše kamarády a ostatní rozumné uživatele k dočasnému zastavení kostičkovací mánie, neboť ne všichni mohou díky nové verzi-perverzi kostičkovat a bylo by nefér neumožnit všem stejnou šanci.Vzhledem k tomu, že jsme byli okradeni o medaile a dárečky a bylo z nás všech uděláno jen stádo hloupoučkých nesvéprávných h o v á d e k žádám a vyzývám všechny k bojkotu našich milovaných stránek do doby než se tento paskvil znovu stane komunitním portálem pro všechny milovníky psů,koček,koníků a dalších mazlíků a ne jen i d i o t s k ý m reklamním poutačem,neboť jediné co tu funguje tak jak má jsou bohužel reklamy.Za uživatele Sněhurka a Puppi a za Trhače z Krupky Jindra
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?