Diskuze Nová verze...

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Já jsem taky tak nějak zklamaná,nevím kde co hledat ,kde jsou piškotky ,jak měnit foto u pejsků a mohla bych pokračovat.Sice je to na jednu stranu něco nového,ale není to na 100% .Tak alespoň přeji hezký den a snad to bude dobré.8-) 8-) 8-} 8-}
Ahoj. Celý víkend čekám, až bude spuštěna nová verze, protože již o víkendu mi nešly přidávat fotografie apod. Dnes, když je nová verze spuštěna, nestačím se divit… Ze všeho mám rozpačité pocity a velmi negativní náladu. Spousta funkcí je nefunkční, nevím, kde co nastavit a všeobecně se tu nějak nevyznám. Přikláním se k názoru, že měla zůstat verze předešlá! Nebo to udělat tak, že týden mimo provoz, a pak by bylo vše OK a na 100%. Tohle je šílený, chaotický a úplně zbytečný. Tomuto portálu jsem moc fandil i lidem, kteří na něm pracovali, ale jestli to půjde takhle dál, nebudu sem asi chodit, jako někteří z Vás, kteří to již psali do diskuze… Jsem člověk trpělivý a shovívavý, ale všechno má svoje meze. Kompetentní lidé, nechť o tom vážně přemýšlí… Myslím si, že spousta lidí má stejný názor jako většina lidí v diskuzi, jen ho třeba zde nechtějí uvádět… Doufám, že se dá vše do pořádku, i když momentálně si to nemyslím 8-} Přeji pěkný den:-(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?