Diskuze Nová verze

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ano i já jsem na tom stejně,,jiná fotka která nejde odstranit a je nehezká.Nevidím na změně nic zázračného,brala bych kdyby se udělalo místo pro papoušky aby nemuseli baštit kostíčky,to pro ně není.opravdu změna je o ničem.Jediná pochvala formát fotek,ted se zobrazují hezky;-) ale tím pochvala končí.Hezký dn
Vyzýváme všechny naše kamarády a ostatní rozumné uživatele k dočasnému zastavení kostičkovací mánie, neboť ne všichni mohou díky nové verzi-perverzi kostičkovat a bylo by nefér neumožnit všem stejnou šanci.Vzhledem k tomu, že jsme byli okradeni o medaile a dárečky a bylo z nás všech uděláno jen stádo hloupoučkých nesvéprávných h o v á d e k žádám a vyzývám všechny k bojkotu našich milovaných stránek do doby než se tento paskvil znovu stane komunitním portálem pro všechny milovníky psů,koček,koníků a dalších mazlíků a ne jen i d i o t s k ý m reklamním poutčem,neboť jediné co tu funguje tak jak má jsou bohužel reklamy.Za uživatele Sněhurka a Puppi a za Trhače z Krupky Jindra
Zbytočné rozčuľovanie, aj tak nevyjdú nám psíčkarom v ústrety. Vyše roka sľubujú, sľubujú a zase sľubujú zlepšenie – nakoniec to PO***LI CELEJ ČIARE ! Vˇšetky zlepšovacie procesy sú PATRIČNE ohodnotené. Nezáleží aká je to blbosť, za zlapšovák bolo vyplatené a až potom hľadajú muchy, sľubujú, ťahajú medové motúzy popod nos. Prebehne aj rok,…aj dva… A ADMINI SA NÁM ŠKERIA DO OČÍ. Oni to nerobia s láskou, oni si plnia iba „pracovné povinnosti“. Padne,…šmitec! Oni nás majú všetkých na háku. Verím, že také problémy a sľuby budú ešte aj v júni,..v júli… a možno aj dlhšie. Až to nie je pravda, nech to dokážu faktami a nie hlúpymi sľubmi, ktoré nikdy nenaplnia.
TAK STEJNĚ..ANI PROFILOVÁ FOTKA MI NEJDE NASTAVIT A ZMIZELA V NENÁVRATNU!!!!DÁR­KY FUČ,KAMARÁDI FUČ…STOJÍ TO ZA HOVNO >:-( >:-( >:-( >:-( >:-( TO JE TO CO TRVALO TAKOVOU DOBU?? ?? TO AŤ SI NECHAJ!! !! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁCH JO :_( :_( :_( :_(
je fakt strašná,na profilu se mi oběvila jiná fotka a nevíme jak to změnit.I jinak je to všechno složitější než to bylo nelíbí se nám to.>:)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?