Diskuze Nová verze

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Jeje,já už taky nejsem nejmladší a počítači nerozumím vůbec, co mi holka ukáže, to dělám. Neberu to osobně, neboj. Hanka :-) :-) :-)
mě se tedy nelíbí, protože nemám ani funkční svůj profil a už tři dny mi slibujím že to napraví…dnes je středa a koukám jen na bílou stránku…to by se ti asi také nelíbilo, takže tvůj názor nesdílím…ale je to tvůj názor…Mia
Líbí se mi. Mějte trpělivost a neplašte se. Stará verze taky kdysi začínala a kdo ví, jestli to nebylo stejné. Já to nevím, ještě jsem tady nebyla.Adminům držím palce a ať si to nenechají těmi ošklivými vzkazy zprotivit.
Tess: tvuj profil bude dnes opraven, problemu je vic a zpracovavaji se postupne, bohuzel nejen dle priorit.
Tak tvuj profil uz, zda se funguje, diky za nahlaseni.
máš naprostou pravdu a věř,že na Vás obě každý den myslíme.Snažíme se k Miušce proklikat přes diskuze,jiné kamarády,ale je to beznadějné.Mož­ná,kdybychom nastartovali Kopretinu a dojeli na Moravu,tak by to bylo mnohem mnohem rychlejší a bez nervů,navíc bychom potěšili i Beethovena z Boskovic:-DD :-DD :-DD :-DD Pevný nervy Tess a lízaneček Mie od našich hafanů Vendulka a Jindra
ne,stejné to vážně nebylo,všechno fungovalo jako po másle,jasně to nás tu nebylo tolik co dnes,ale opravdu oproti tomu co se děje v posledních dnech to bylo super.Víš pro nás třeba není problém se v nové verzi vyznat a věříme stejně jako Ty,že bude fungovat jak má,ale je tu chyba v komunikaci a přístupu adminů,v rozměl­něnosti diskuze a také v tom,že spouta uživatelů je staršího data narození a třeba zrovna počítač si obstarali hlavně kvůli hafíkům,kvůli jejich jednoduchosti a přehlednosti při užívání si svých stránek,protože na stránkách začali být závislí stejně jako my a právě tito uživatelé by si zasloužili lidštější a srozumitelnější přístup,ne všichni jsme ajťáci a máme komp v malíku víš?Takže znovu k tomu,že stará verze začínala a měla problémy,ano začínala a oproti dnešku tedy rozhodně bez problémů byla.A co se týče lítosti a držení palců adminům,jasně palce jim drž,ale litovat je???Proč,vždyť je to jejich práce a měli právo volby ne?!Pokud na tuto práci nestačí a touží po naší lítosti,tak ať jdou dělat sakra něco jiného,já jsem zde uživatel,neřkuli díky masírování raklamami asi snad i zákazník a jako takový chci perfektní servis a ne litovat někoho kdo mi ho má poskytnout!!!!!Měj se príma,zdravíme Kadaň a neber to prosím osobně;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?