Diskuze Nová verze

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

ahoj, tu hlavní fotku nastavíš tak, že si otevřeš fotogalerii a pod tím obrázkem,který chceš mít jako hlavní je taková „fajfka“ (uprostřed), na tu klikneš a jeto. =0) pa
mno a taky chybí plemeno český sportovní poník
Ahoj, to bude tím, že veškeré objednávky věcných cen v bonus programu jsou až do konce roku pozastaveny. Stačí sledovat novinky na titulní stránce portálu. (Nadále ale můžeš v bonus programu využívat posílání obrázků kamarádům nebo si dokoupit prostor na fotografie či videa.) kucerka.monika (11.12.2009 18:45:02) napsal: bonus program tam mám také, ale nemám tam dárky, jaké si za body můžu vybrat....
bonus program tam mám také, ale nemám tam dárky, jaké si za body můžu vybrat....
Ahoj, bohužel nejsem si jistá kam koukáš :( Jsem právě na Konicci.cz a "bonus program" pod "Akce" mám :-| kucerka.monika (09.12.2009 19:31:04) napsal: právěže to tam nenajdu... :( na hafici a miciny .cz to tam je, ale tady ne...
právěže to tam nenajdu... :( na hafici a miciny .cz to tam je, ale tady ne... Kate (08.12.2009 21:04:34) napsal: Ahoj, nahoře pod hlavičkou je nápis "Akce", na ten když najedeš, rozbalí se menu, kde je i "Bonus program". Na ten když klikneš, tak tam určitě najdeš, jaké dárky si můžeš za bonusové body objednat.
Ahoj, nahoře pod hlavičkou je nápis "Akce", na ten když najedeš, rozbalí se menu, kde je i "Bonus program". Na ten když klikneš, tak tam určitě najdeš, jaké dárky si můžeš za bonusové body objednat. kucerka.monika (08.12.2009 16:05:36) napsal: změna je dobrá, ale nemůžu zde najít, kde si můžu bonusové body vymněnit za dárky :((
změna je dobrá, ale nemůžu zde najít, kde si můžu bonusové body vymněnit za dárky :((
Věrka (20.04.2009 17:28:29) napsal: souhlasím s tebou,mám z půlky koní virtuální,nejde to zpátky a navíc se mi smazali údaje a nejdou hodit zpátky :_( Ahoj, pokud chcete přenastavit svůj profil, napište nám prosím na info@konicci.cz, je to kvůli tomu, aby si virtuální profily nemohly nastavit svého koně jako skutečného. Brzo bude zase všechno ok ;-) Díky za pochopení a hlavně trpělivost. Admin
souhlasím s tebou,mám z půlky koní virtuální,nejde to zpátky a navíc se mi smazali údaje a nejdou hodit zpátky :_(
Ahoj,stále vám tu chybí plemeno Slovenský teplokrevník.Vlas­tním koně tohoto plemene a nemůžu mu to dát na profil.V minulé verzi byl a teď jste na něj nějak zapoměli.Tak je prozatim ZEBROID:-(
Nevím, jak si mám přenastavit koně na virtuálního. Nikdy to nemohu najít :-( a taky jste vymazali vše, co jsem u koní měla napsáno ve staré verzi!!!!!!!!
Mě se nelíbí,jak nahoře je přihlášen:etni­es…předtim to bylo rozeskakovaci a šlo se na profily našich zvířat…moc se mi to nelíbí :_(
Jak už jsem zde říkala,nejdou mi mazat profily..Chci a žádám adminy o smazání mých profilů na konících,jelikož se tady nemíním přít a handrkovat s dětmi,kteří zde píší a vymýšlí si nesmysly…Bylo jasně řečeno,že vymyšlené koně budou odděleny..Koukali jste někdy do top 100??? Asi momentálně nemáte čas,ale já už na to nemám nervy.. Tak buď opravte možnost mazání profilů-smažu si je sama,nebo mi je smažte sami.Být mezi vymyšlenými koňmi,kradenýma fotkama,to mě uráží a nechci v této hře dále pokračovat..Snad zde jednou nenajdu mé koně pod jiným jménem…:-| Dík,tak ať Vám to zde klape a třeba jednou,až se to nějak ustálí a bude zde rozumná komunikace s opravdovými lidmi od koní,kteří tomu rozumí a ví co vše péče o koně obnáší,až mi to tady přinese něco víc,než jen trapné závodění s vymyšlenýma koňma v top 100,ráda sem budu chodit a komunikovat…
No chtěla jsem smazat profil a nějak mi to v nové verzi nejde…A ani se mi nezobrazují mé soukromé zprávy..
Změna je sice dobrá, ale starý koníci a hafíci se mi líbili víc. Tadyty jsou takový docela nepřehledný a ta fotogalerie mi hrozně mooc nevyhovuje… škoda:-( A nějak sem nenašla jak změnit hlavní fotku pejska(koníka) … A je škoda že v novym deníčku se needá upravovat datum ze kdy to jako je …
Ahoj, jak jste si jistě všimli, byla spuštěná nová verze. Zatím dolaďujeme chyby, které se musí řešit za provozu webu, proto mějte prosím strpení. Pokud vám něco nefunguje, napište to sem nebo na info@konicci.cz… Děkujeme za pochopení Tým Konicci.cz
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?