Diskuze Nová verze / stará verze

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

A jak je přimějeme, aby nám je vrátili???
NOVÁ VERZE JE PŘÍMO ŠÍLENÁ,PŘÁTELÉ JINÍ A STAŘÍ ROZHÁZENÍ,DÁREČKY V TRAPU,DENÍČEK NANIC,PROSTĚ NAPROSTO O NIČEM.TOLIK OTRÁVENÝCH LIDÍ,KTEŘÍ SEM RÁDI CHODILI A NEBUDOU…TO SE JEN TAK NEVIDÍ,TATO NOVÁ…VERZE!!DEJTE NÁM STARÉ HAFÍKY A NIC NEZKOUŠEJTE!!!
U profilu v tom rámečku mám napsáno, že můj pejsek je kluk přitom jsem tam měla, že je to holka. A nevím jak se to mění.??
Zbytočné rozčuľovanie, aj tak nevyjdú nám psíčkarom v ústrety. Vyše roka sľubujú, sľubujú a zase sľubujú zlepšenie – nakoniec to PO***LI CELEJ ČIARE ! Vˇšetky zlepšovacie procesy sú PATRIČNE ohodnotené. Nezáleží aká je to blbosť, za zlapšovák bolo vyplatené a až potom hľadajú muchy, sľubujú, ťahajú medové motúzy popod nos. Prebehne aj rok,…aj dva… A ADMINI SA NÁM ŠKERIA DO OČÍ. Oni to nerobia s láskou, oni si plnia iba „pracovné povinnosti“. Padne,…šmitec! Oni nás majú všetkých na háku. Verím, že také problémy a sľuby budú ešte aj v júni,..v júli… a možno aj dlhšie. Až to nie je pravda, nech to dokážu faktami a nie hlúpymi sľubmi, ktoré nikdy nenaplnia.
Jsme taky pro starou verzi, ta nová snad ani nemá smysl už víc komentovat. Po stránce přehlednosti, funkčnosti, vzhledu – snad není co ohodnotit kladně!!!!!!!!!!:-~ :_(
Maruško, a kde jsi vzala že to není možné? Přesouvat fotky?
!! !! !! !! !! !! ano souhlasíme s váme. nová verze ja na H…o!Už musíme být is prostí, ptž se to jinak nedá říct! 6e vás to neštve tolik stížností a stejně si prosazujete své. DEjte nám ty staré stránky po prd…!! !! !! !! !!
Pokud chci darovat nějaké kostičky tak mi to nejde jak ve staré verzi. Pokud to dám přes kamarády tak se mi to vůbec nenačte. A ještě bylo lepší,že jsem se nemusela přihlašovat. Teď musím pokaždé když najedu na stránky. Jessie a Jana
Tak to jsi asi jediná když na to tak koukám
Ano nejde to nikomu, ale mám z těch diskuzí pocit že nikdo nečte to co se nám tu snaží admini říct. Na hlavní stránce nahoře vlevo se asi už před hodinou objevila omluva za způsobené problémy, když to rozkliknete tak tam máte vypsaný seznam věcí které budou přehrávat prioritně. Hned na druhém místě je změna fotografií, lidi neblázněte a nešiřte zavádějící info ju :-) taky mě to štve ale řekněte co s tím uděláme? Nic prostě musíme počkat a věřte že já taky trpělivost nemám jako dobrou kamarádku ale chce to klid a nohy v teple :-) pac a pusu Riky a Terka
Protože mi to asi nejde a nejde to ani ostatním, ale prý se to má zlepšit.
A nejhorší je, že se jich dokonce někdo zastává… Sice chápu že to musí být makačka pracovat na takovémhle portálu, ale nikdy to nebude jako předtím. Chybí tu spousta věcí, spousta jiných se staly naprosto nepřehlednými. A velice mě vadí, že zmizely videa. Máte je vůbec někdo nebo se prostě tato možnost vytratila… nejvíce mě vadí, že jsem měla tolik problémů než sem ty videjka dostala vůbec na youtube a tak, a teď??? Teď tam ani nejsou… Je to hnus nad hnus… nemůžu to už ani komentovat, je mě z toho zle
ten jejich blábol jsem četl. Taky jsem četl, že nová verze poběží od zítřka, pak od zítřka , pak od pondělí atd. Domnívám se, že celá akce byla velmi špatně připravená a že ani sami admini neví, jak z toho ven.
již jsem to tu psal, že jsem kdesi adminem. Udělat změnu tak, jako se udělala zde, tak to forum můžeme zrušit. Zde těží jen z toho, že podobný portál není, jinak by jim všichni utekli. O přehrávání celých skupin souborů něco vím, takhle se to nedělá, tohle je diletanství největšího formátu a pro samotné hafíky asi ta nejhorší varianta.
Tahle nová verze je divná, nelíbí se mi. Zmizely mi některé údaje u profilů, rodokmen si taky myslim, že je zbytečný…jsem pro návrat staré verze
Mílá Zuzko, přesouvání fotek u nové verze není možné. BOHUŽELLLLLL!!!!!!!­!!!!?!
Co to je, kde jsou staří dobří hafíci se svými roztomilými vychytávkami? Fotky si člověk srovnat nemůže a když si nakoupil předem místa na fotky, již je nemá!! Je to k uzoufání, ale stále věřím v lepší zítřky! Paaac a pa přátelé ;-)
:D PSALA JSEM E-MAIL ADMINŮM JESTLI BY NÁM NECHTĚLI VRÁTIT TU STAROU VERZI TAK UVIDÍME :-)
Panebože lidi nikdo tu snad přímo nenapsal že se něco z Vašeho profilu ztratilo na dobro, víte vůbec někdo něco o tom jak to vypadá když se přelejvají data? Nevíte tak co kybicujete. Videa nikdo nemá, protože je nejdříve musejí přetáhnout ze staré verze. Všechno to chvíli prostě trvá je to jen technika tak vydržte. Opravdu trpělivost je lidem cizí. Vyšilujete tu všichni jak kdyby to byl Váš celý život. Je krásně tak se jděte s pejskama projít jako my s paničkou a nedělejte si z toho pořád hlavu :-)pac a pusu Riky a panička
maximálně znechuceni musí být všichni, co zaregistrovali, že se jejich miláček jaksi omylem dostal najednou do psího nebe. Jen včera jsem napočítal v psím nebi 124 nových profilů !! O tom, že v dárečcích od kamarádů se místo těch veselých objevují hrobečky a andělská křídla už ani nemluvě. Máme nemocného pejska, takže mi 5 posmrtných dárečků hodně zvedlo adrenalin. Jo a během dne jsem se musel 13× přihlašovat, to snad nebylo možný ani v Sovětským svazu. Jsem adminem jednoho fora, ale to, ce se objevilo zde je neodpustitelná profesionálně technická chyba administrátorů. A psát omluvy, nemá smysl. Mohli to vyřešit tak, že portál byl na nutnou dobu změn mimo provoz. Rozhodně by tím naštvali a urazili daleko méně lidí. Ještě štěstí, že jsme se s kamarády z Hafíků dokázali sejít na jiných stránkách, jeden z mých kamarádů to dokonce vůbec není 8-| asi někde vypadl cestou. Takže se vše dá zhodnotit jedním slovem : HUMUS a nic na tom nezmění omluvy zodpovědných pracovníků.
Dnes nám nefunguje pro změnu deníček, takže náš postoj k nové verzi zveřejňujeme zde : Instalace nové nedodělané verze HAFÍKU je absolutně neprofesionální a způsob jakým to celé probíhá nám přijde dost nešťastný a zoufalý. Co pro to můžemem udělat teď my ? Asi nechat administrátory aby na tom v klidu mohli pracovat. Myslíme si, že už dostali tolik ohlasů, že další už asi ani nemají smysl. Dále bychom měli být solidární s těmi co jim to třeba částečně nebo kompletně nechodí , protože jsou značně znevýhodněni proto těm co jim vše funguje. A to nemluvíme jen o TESS – spousta dalších uživatelů je na tom podobně nebo stejně – jen se třeba neozvala, nebo to teprve řeší…Taková soutěž pak ztrácí smysl alespoň pro nás a případné dobré umístění nemá žádnou hodnotu. Takže za nás potvrzujeme , že přestáváme kostičkovat do té doby než budou podmínky rovnocené pro všechny uživatele( ať už dobré nebo špatné ) . Přejeme všem kamarádům pěkný den, FANY a ANA ;-) :-)
To je fakt. Měli nechat tu starou verzi a akorát pozměnit pár věcí např. já osobně bych udělala to, aby se komentáře mohly psát barevně, různé druhy písmen, velikost atd.
!! Ještě malá připomínka – vypadá to jako dotazník FBI – chybí jen dotaz na číslo obuvi …a pod.8-|
Nejenom dárečky,ale i vyplněné údaje, je to prostě hrůza!!!!!
:( Kde je seznam kamarádů?????Proč nelze přesouvat fotografie? Zprávy z deníčků také schovány!:-~ Jediný klad snd je, že kostičkování jde rychle,ale to bude asi tím, že na portál už nikdo nebude chodit! Já to tedy vzdávám!
Prosím Vás, už to jednou pochopte – starou verzi NIKDO NEVRÁTÍ !!! Ale je třeba tlačit na co nejrychlejší úpravy té nové. Zatím jediné co funguje je reklama. Že by šlo jen o ní? Ale kdo se na ní bude koukat, když sem lidi přestanou chodit? Na to by někdo měl slyšet.
Souhlasím s předešlými příspěvky, snad někam pohodit návod jak na novou verzi. Pořadí fotogalerie by taky chtělo mít možnost upravovat. Nehledě na to že by si měl člověk mít možnost vybrat fotku i k profilu pejska… ten pravděpodobně náhodný výběr se mi nelíbí .. :-(
Taky se vám ztratili některé dárečky???? ??
PROSÍM,MOC MOC PROSÍM VRAŤTE NÁM STAROU VERZI8-)
vůbec se v tto nové verzi neorijentuji… je to opravdu nepovedené!! nemoci si vybrat titulní fotku svého vlastního pejska? to radši profily na hafících zruším a nebudu sem chodit!
to by bylo super, tohle je totiž hrůza…
Možné bude, během dnešního dne.
Co to je, kde jsou staří dobří hafíci se svými roztomilými vychytávkami? Fotky si člověk srovnat nemůže a když si nakoupil předem místa na fotky, již je nemá!! Je to k uzoufání, ale stále věřím v lepší zítřky! Pac a pa přátelé ;-)
Nová verze se mi zatím zdá velmi nepřehledná, např. rodokmen si myslím že je zbytečný, navíc jsem ještě nepřišla na to, jak upravovat fotogalerii (jak přesouvat fotky apod.), deníček je také dosti zvláštní. Neposíláme ani kostičky (či myšky), neb to zlobí a nemůžu se podívat na víc lidí, co nám poslali kostičky než na těch pár, co tam je. Dříve jsem se mohla podívat na posledních 200. Také se mi nezdá přihlašování do profilů přes „přihlášen“ – dříve tam byla nabídka, mohla jsem skočit rovnou do jednoho z profilů, teď musím přes další stránku. Stará verze byla dle mě lepší. Zuzka
:_( Jsme velmi zklamaní, stará verze byla opravdu lepší. Každá novinka má své problémy,ale u této je toho moc8-}  – změněné fotografie,zmizely i údaje,které byly vyplněny…prostě hlasujeme pro návrat staré verze!!
…ani mě se nová verze nelíbí, ta stará byla o hodně přehlednější a prostě lepší. Jak se dají upravovat např.fotky v galerii nebo fotka k profilu?? Úplně jste nám ji změnili. :-( :-( :-| :-(
Mi se nová verze taky nelíbí…vraťte nám zpátky tu starou
Vyzýváme všechny naše kamarády a ostatní rozumné uživatele k dočasnému zastavení kostičkovací mánie, neboť ne všichni mohou díky nové verzi-perverzi kostičkovat a bylo by nefér neumožnit všem stejnou šanci.Vzhledem k tomu, že jsme byli okradeni o medaile a dárečky a bylo z nás všech uděláno jen stádo hloupoučkých nesvéprávných h o v á d e k žádám a vyzývám všechny k bojkotu našich milovaných stránek do doby než se tento paskvil znovu stane komunitním portálem pro všechny milovníky psů,koček,koníků a dalších mazlíků a ne jen i d i o t s k ý m reklamním poutčem,neboť jediné co tu funguje tak jakk má jsou bohužel reklamy.Za uživatele Sněhurka a Puppi a za Trhače z Krupky Jindra
Nová verze se mi vůbec nelíbí. ztratili se mi některé dárečky, komentář k fotce mi také nejde přidat. Psí mapka je taky nějaká divná a neukazuje se kdo má svátek. Stará verze byla o mnoho lepší. Měli bysme je přemluvit, aby nám dali zpět tu starou verzi.:( :_( :-~
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?