Diskuze Nová verze webu

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Odvolávám co jsem odvolal, odpoledne už jsem se na některé profily nedostal vůbec - zbrusu nová hláška - na stránce došlo k chybě.:_( :_(
Na stránky Hafici.cz jsem v posledních měsících chodila moc ráda, ale nová verze blogu se mi jednoduše NELÍBÍ. Taky vůbec nechápu proč změnily piškoty za nějaké Body. Proč???
Ahojky, my si nemuzeme stezovat, konecne se nam asi po dvou mesicich rozjel profilek. Muzeme posilat a prijimat darecky, vidime jak si stojime v top 100, vidime sve kamarady a ostatni si muzou cist nas denicek.;-)
jinak se to nazvat nedá - mám možnost 5 připojení a fungování hafíků rozhodně není ovlivněno rychlostí připojení..tak co? můžu trochu počítat s množstvím přihlášených uživatelů (večer je to katastrofa, brzo ráno pohoda..) jo a nezanedbatelný fakt jsou vyskakující reklamy - poslední novinka je reklama na zprávách v profilu. Dneska se mi hafici.cz odpojili naprosto bez varování.. no pořád doufám, těším se na novou verzi.. jsem naivka?8-}
Tak lidičky,1)mě to pořád vyhazuje ven a pak mi nejde se přihlásit2)fota to nebere vůbec :chyba,fotka neuložena,nebo naskočí bílá stránka 3)ztrácí se mi fotka,která se ukazuje u profilu když někde píšu 4)napsaný dopis někde zmizí a ukáže se bílá stránka,takže to píši několikrát.Atd,atd........je to olympiáda mých nervů ]:-( ]:-( ]:-( A už začínám ztrácet nervy !! !! Ale kamarádi jsou kamarádi,tak statečně odolávám.Zatím!! !! Tak si přejme lepší časy tady na Hafíkách.Pa,pa Mojzinka a miláčci.:-) :-)
Situace na hafikách se zhoršuje den ze dne. Já se na svůj profil dobývám minimálně 10 mimut, nerozbalije se mi sloupec posledního hlasujícího, stále se objevují bílé stránky, když se mi podaří otevřít někoho profil, nejdou odeslat kostičky. Do deníčku píši poctivě, ale k čemu to, když nejde ani mě, ani jiným otevřít a na fotky už se raději ani nezkouším dívat. Není to tu pro zábavu, ale k zlosti...Je mi líto, že si můžu jen těžce posílat s kamarády vzkazíky, někdy se odešlou třikrát a někdy mě to vypne hafiky úplně, takže nové startování, přihlášení atd.....čekání a čekání do nekonečna...Nebýt mých přátel tady, dávno bych svůj profil zrušila. Vysvětlení od adminů nějaké je, za to díky...ale neřeší to tuto situaci...je mi to moc líto.....Mia:_( :( :_( :( :_( :( :_( :( :-D :-D :-D
Zdravíme,:-DD tak je nám MOC líto,že jsme pořád ,,v utajení".Přečetla jsem Rivalovu zprávu,co se dá dělat.Někteří mají více štěstí,že můžou alespon psát,my ani to ne...Za 45 minut jsem otevřela 8 profilů,je noc,cca 1 hodina...:-( Mně se přes den nezobrazí nic,nebo tak pomalu,že bych nemohla ani jít s Toníkem ven...Takže uvidíme,milí hafíkáři...!! Škoda,je nám tady jinak dobře...:-) !! Aja a Toník.8-}
dík za odpovědi Myslím že toto se mělo objevit už dřív a nejlépe na hlavní stránce - ne všech dvacet tisíc uživatelů chodí na diskuzi a budou si článeček v tom velkém množství témat hledat ,ale určitě většinu znich zajímá co se s portálem děje.
Když je ta otázka položena přímo na mě, pokusím se situaci vysvětlit co nejupřímněji, bez zbytečných okecávek... 1.) O "nové verzi" Většina změn je "neviditelných", tj. změna designu to nebude. Jde o sjednocení správy všech tří portálů (nyní se musela jakákoliv změna či funkčnost dělat natřikrát), zrychlení a optimalizace aplikace - stará verze prostě nebyla dostatečně dimenzovaná na takový počet uživatelů a s Micinkama a Koníkama se před rokem nepočítalo vůbec :-( V nové verzi tedy bude vše při starém, ale prostě to poběží skvěle a teprve po tom, se budou přidávat nové funkce, kterých jsme za ten rok vymysleli a od vás dostali, hodně, hodně moc... chvíli to potrvá... 2.) O spuštění Z naší strany byla veliká chyba, za kterou se nyní za všechny v týmu omlouvám, že jsme psali konkrétní data spuštění nové verze, aniž jsme věděli, jak daleko programátoři jsou (jejich odhady bude nutno v budoucnu násobit třemi). Jak se ukázalo, chybí ještě cca třetina funkčnosti ze stávají verze, takže termín nasazení se bude muset prodloužit. Nebudu říkat datum :-( Je mi moc líto, že se situace takhle vyhrotila :-( P.S.: Na "nové verzi" Hafíků nepracuji a můj příděl z nového projektu v Praze, 2 hodiny denně, již není možný... I to sotva stačilo na přesun dárečku, vyhlášení soutěže a odpovědí na e-maily :-/ Ode dneška mám tedy na Hafíky, Miciny a Koníky jen večery a víkendy, ale snad to budu nějak zvládat, než se zase vrátím zpět do Jablonce ;-) Už se těším... Tak předem díky za pochopení... na kritické e-maily jsem zcela připraven... Martin
Já dnes dopoledne strávila jen kostičkováním 3,5 hodiny. A mám takový dojem, že pokud se to nezlepší - končím. Už i v noci to nejde tak jak by mělo, je to horší. A pořád se jen slibuje. :( }-| :-(
Tak u mě rychlost stejná, podle mého názoru ji ovlivňuje počet momentálně přihlášených uživatelů, profily se zatím zobrazují všechny,bílé stránky nejsou.Bohužel zobrazení některých profilů stále velmi pomalé.
8-} 8-} 8-} Nechceme nic jiného než vysvětlení. DÍKY
mi nejdou psat vzkazíky}-| }-| }-| ani posílat kostičky a na Miciny se už vůbec nemůžu dostat}-| }-| ...a na Hafíky jsem se včera přihlašovala skoro 3/4 hodiny}-| }-| }-| }-|......prostě hrůza a děs!!!
mi nejdou psat vzkazíky}-| }-| }-| ani posílat kostičky a na Miciny se už vůbec nemůžu dostat}-| }-| ...a na Hafíky jsem se včera přihlašovala skoro 3/4 hodiny}-| }-| }-| }-|......prostě hrůza a děs!!!
A co vám na tom nejde ? Nová verze sice není a jen tak honem nejspíš nebude, ale to neznamená, že mi nefunguje ta původní. Je fakt,že pár dní mě zlobilo nahrávání fotek,no tak jsem je u sebe zmenšila a sem na Hafíky je v pohodě nahrála zmenšené. Profily i témata k diskuzím se mi otevrají celkem rychle a ani přidání kostiček nějak netrvá. Mám online oba notebooky a vše bez problémů funguje ...
Tak to jsem nepochopila taky,že to někomu jde a někomu téměř ne!!!...Patřím mezí vás,kteří píšete,že sedíte několik minut,než se profil otevře...8-} Skutečně při jiné činnosti nestíhám ,a proto jsem jen ,,uživatel",chodím číst,co nového.Tím,že mám pejska z útulku a dělám pro ně akce,tak nechci,aby byl skutečně někde hodně vzadu.Lidi jsou tím ovlivněni,čtou www. a myslí si,že asi ,,útulkáři" nejsou tak ,,in"...;-) Média,TV,www.,noviny,to vše pomůže.V dobrém i zlém...Takže uvidím,ale nemůžu sedět v noci u PC do 4.hod.ráno...Zdravím vás všechny!!!:-DD Aja a Toník.
U mě se to taky dost mění,občas jde všechno skvěle,ale druhý den...no hrůza.Některé profily se mi načítají i 5 minut a když kliknu na některé uživatele zobrazí se mi,že žádné zvířecí profily ani nemají.
Náhodou ... Oba notebooky mám online a vše je úplně v pohodě ;-)
Na obou noteboocích jsem online a vše je úplně ok ;-)
takhle je to tu ale pořád. Někdo tu píše, že mu to nefunguje a druhej oponuje, že to běhá skvěle.. už se tu řešily prohlížeče, rychlost internetu a já nevim co ještě. Mně to zrovna teď taky funguje bez "bílých obrazovek" ale třeba před týdnem to byla hrůza.. takže ono je to dost proměnlivý :-DD
tak to je dost smutný:-~ ale je zajímavý jak to někomu může jít a druhému ne8-|
mě teda nejde ani jedno, co tobě 8-} profil mi naběhne dokonce až do dvou minut 8-} ... na micinách se mi profily skoro vůbec nezobrazují a fotky nejdou vkládat ... 8-}
ahojky, no jak už jsem psala..mě teď hafíci frčí pěkně..rychle se vše ukládá, otevřu všechny profily, takže u mě v poho a co jsem pochopila, tak změny nastanou postupně..nová verze asi měla jen hafíky zprovoznit.
a pak že jsem šiřitelka poplašných zpráv! Noví hafíci jsou kde? V nedohlednu - paráda, takže bych opravdu ráda zjistila, co se děje. Proč ?
Sliby sliby a skutek utek}-| Teď náhle z hlavní strany zmizelo to středeční oznámení o instalaci nové verze ale aby někdo napsal co se zas stalo to nee. Jedinej důvod proč tu ještě jsme jsou naši kamarádi a to že nechceme přijít o kontakt s nimi i když psát každému vzkaz na 3x je taky celkem nápor na nervy. Tohle už neni smutné je to přímo k vsteku}-| eště že sme očkovaný:-D
Ahoj Rivale, tak toto je ta několik měsíců očekávaná nová verze webu? Pokud ano, tak jsem značně zklamaný. Žádné nové funkce, žádná změna designu a hlavně žádné zrychlení ani větší stabilita webu. Stránky jsou naopak ještě pomalejší a bílých obrazovek jsem už dnes viděl, že to raději ani nepočítám... Pokud je toto výsledek několikaměsíční práce, tak to je smutné. :-(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?