Diskuze Nová verze? Zpátky starou

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Moc prosím o trpělivost, určitě budu bojovat za starou přehlednou a jednoduchou fotogalerii (byla mnohem, mnohem oblíbenější). Všechny ostatní chyby by měli programátoři opravit tento týden… nezbývá mi, než doufat :-(
Dejte jsem zpět starou verzi, kamarádi jsou přeházené, nejdou upravit, fotogalerie to samé, kostičky jen posledních pár. Některé profily vůbec nefungují, jsou přeházené. Dárečky jsou jiné, nemáte tušení jak dlouho musíme kostičkovat abychom se dostali do top 100, teď jste nám smazali i poháry atd. Nová verze je propadák a neni tady snad nikdo komu se tohle líbí.
taky chci zpět své staré stránky ty byly mnohem přehlednějšííí … te´d nevim ani jak si změnit profilovou fotku a prohlíení galerie no hrůza!!! bože koho to byl nápad :_( vraťte to uděláte všem radost
Bohužel se musím přidat k ostatním páníčkům, kdybych si nepřečetla, že nejsem sama, kdo má problém s nahráváním fotek a celkově s fotogalerií, tak bych to tu hledala asi do rána. Věřím, že s tím panové administrátoři něco hodně rychle vyvedou, ať můžeme zase pořádně hafíkovat…8-}
Vyzýváme všechny naše kamarády a ostatní rozumné uživatele k dočasnému zastavení kostičkovací mánie, neboť ne všichni mohou díky nové verzi-perverzi kostičkovat a bylo by nefér neumožnit všem stejnou šanci.Vzhledem k tomu, že jsme byli okradeni o medaile a dárečky a bylo z nás všech uděláno jen stádo hloupoučkých nesvéprávných h o v á d e k žádám a vyzývám všechny k bojkotu našich milovaných stránek do doby než se tento paskvil znovu stane komunitním portálem pro všechny milovníky psů,koček,koníků a dalších mazlíků a ne jen i d i o t s k ý m reklamním poutačem,neboť jediné co tu funguje tak jak má jsou bohužel reklamy.Za uživatele Sněhurka a Puppi a za Trhače z Krupky Jindra
to byl nápad,lepší je stará verze,hrůza!!!
jak si mám předělat kamarády, mám tam zmatky, úplně je to přeházené a jiné profily než jsem měla před tím, asi jsem hloupá,ale nemohu na to přijít, ta stará verze byla přehlednější,ale hlavně rychlejší
jo, zaím bych to tak taky viděla. U mých profilů vůbec nemám ty hlavní fotky, co jsem tam měla, jako hlavní. A u profilů koček se mi změnilo, že jsou to malamuti.A proh­lížení fotek mi vůbec nevyhovuje, zlatá stará fotogalerie, kde jsem viděla všechny fotky a mohla se podívat na fotku jakou jsem chtěla.
Nová verze se mi vůbec nelíbí. Je nepřehledná a celkově mi přijde zmatená… Ani nemůžu najít a upravit fotogalerii :-( a navíc prohlížeč fotek je taky hrozný… Stará je dobrá, vraťte ji!!!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?