Diskuze Nová verze...katastrofa...

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Kdyby ses koukala tři dny na bílou stránku jako my, tak by se ti to asi také moc nelíbilo…Mia
já jsem teda spokojená :-DD … sice to má ještě pár nedostatků, jako třeba fotogalerie … ale prej to všechno bude ok do týdne … tak pořád nekritizujte a počkejte ne? 8-}
Nás a většinu našich Ridgebačích přátel to právě odradilo, nechtějí sem chodit, takže na ně ztratíme kontakt- opravdu skvělé:-(
Eliška a Michal (08.04.2009 16:51:20) napsal: Nás a většinu našich Ridgebačích přátel to právě odradilo, nechtějí sem chodit, takže na ně ztratíme kontakt- opravdu skvělé:-( přesně-NOVÁ VERZE-KATASTROFA!
tak co bude zas ta stara verze ? jinak nema cenu sem ani chodit.
dnes je úterý – na připomínky zaslané mailem admimi nereagují – anebo ignorují jen mne? Máte někdo zprávu o tom, kdy už budou ty změny dokončené? Asi tak – deníček mi funguje jen u dvou profilů, k některým deníčkům ostatních uživatelů se nemůžu dostat, v diskusi jsou jen stížnosti, ale nějaké řešení prostě ani na obzoru. Admini, pokud urychleně aspoň nesdělíte, co se ještě bude dít, adié – zůstane pár skalních kostičkovatelů, diskuse bude prázdná, deníčky nepsané, rodokmeny nevyplněné, fotky smazané… anebo je to váš cíl?
MATÝSEK A PETRA (14.04.2009 11:06:21) napsal: mimišák (14.04.2009 10:58:34) napsal: dnes je úterý – na připomínky zaslané mailem admimi nereagují – anebo ignorují jen mne? Máte někdo zprávu o tom, kdy už budou ty změny dokončené? Asi tak – deníček mi funguje jen u dvou profilů, k některým deníčkům ostatních uživatelů se nemůžu dostat, v diskusi jsou jen stížnosti, ale nějaké řešení prostě ani na obzoru. Admini, pokud urychleně aspoň nesdělíte, co se ještě bude dít, adié – zůstane pár skalních kostičkovatelů, diskuse bude prázdná, deníčky nepsané, rodokmeny nevyplněné, fotky smazané… anebo je to váš cíl? TOŤ :o) ŽÁDNÉ ZLEPŠENÍ!! DNES SE SICE OBJEVILA VIDEA,ALE NA ÚKOR PŘÁTEL. TY MI NĚJAK ZMIZELI!! JSOU MÍSTO NICH PODIVNÉ ŠIPKY!? ALE MIMIŠÁKU,ZASE KDYŽ ODEJDE VĚTŠINA UŽIVATELŮ,MŮŽOU VRÁTIT STAROU VERZI A ADMINI BUDOU MÍT KLID,NÉ? TO BUDE NEJLEPŠÍ ŘEŠENÍ,ASI. NEBUDOU MUSET S NIKÝM KOMUNIKOVAT A HOTOVO. PŘESNĚ JAK TO DĚLAJÍ TEĎ!!>:-( >:-( PARDON,PŘÁTELÉ ZPÁTKY A VIDEA DOKONCE FUNGUJÍ. NENÍ MOŽNÉ :o) HMMMM
mimišák (14.04.2009 10:58:34) napsal: dnes je úterý – na připomínky zaslané mailem admimi nereagují – anebo ignorují jen mne? Máte někdo zprávu o tom, kdy už budou ty změny dokončené? Asi tak – deníček mi funguje jen u dvou profilů, k některým deníčkům ostatních uživatelů se nemůžu dostat, v diskusi jsou jen stížnosti, ale nějaké řešení prostě ani na obzoru. Admini, pokud urychleně aspoň nesdělíte, co se ještě bude dít, adié – zůstane pár skalních kostičkovatelů, diskuse bude prázdná, deníčky nepsané, rodokmeny nevyplněné, fotky smazané… anebo je to váš cíl? TOŤ :o) ŽÁDNÉ ZLEPŠENÍ!! DNES SE SICE OBJEVILA VIDEA,ALE NA ÚKOR PŘÁTEL. TY MI NĚJAK ZMIZELI!! JSOU MÍSTO NICH PODIVNÉ ŠIPKY!? ALE MIMIŠÁKU,ZASE KDYŽ ODEJDE VĚTŠINA UŽIVATELŮ,MŮŽOU VRÁTIT STAROU VERZI A ADMINI BUDOU MÍT KLID,NÉ? TO BUDE NEJLEPŠÍ ŘEŠENÍ,ASI. NEBUDOU MUSET S NIKÝM KOMUNIKOVAT A HOTOVO. PŘESNĚ JAK TO DĚLAJÍ TEĎ!!>:-( >:-(
je sice pekne, ze uz idu videa, ale vadi mi, ze sa spustaju automaticky pri otvoreni profilu zvieratka. niektore videa si pozriet chcem a ine nie. okrem toho som 1× skoro dostala infarkt, ked sa spustilo video, je to nahlas a necakala som to. kedy bude mozne upratat si priatelov?? ?? ?? inak to uz konecne zacina celkom dobre fungovat. ;-) pekny den Theo, Čičo, Čiky a Sofia s panickou
guiestka (08.04.2009 07:01:42) napsal: já jsem teda spokojená :-DD … sice to má ještě pár nedostatků, jako třeba fotogalerie … ale prej to všechno bude ok do týdne … tak pořád nekritizujte a počkejte ne? 8-} DO TÝDNE? TAK TEN UŽ UPLYNUL A NIC. JE TO HRŮZA A DĚS. NU,COŽ,BUDEME KOUKAT NA REKLAMU,TŘEBA NÁM TO MÁ STAČIT KE ŠTĚSTÍ. MYSLÍM,ŽE SPOUSTA LIDÍ TO BALÍ A VŮBEC SE NEDIVÍM!!
Přidávám se k ostatním…vůbec se v tom nevyznám, plno věci nejde změnit a i když jsem například měla přikoupené místa na fotky nejsou a fotogalerie je plná a netuším jak nějakou fotku smazat, ztráta povelů a místa bydliště..no nevím..nejdenou je z toho blázinec a myslím, že hodně lidí to opravdu odradí tak jako mě :(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?