Diskuze Nova verzia!!!!!

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

taky si myslím, že vyplněný profil páníčka/majitele je tam k ničemu. Drtivá většina lidí si nic z toho (možná pár kolonek) nevyplní, nevím, na co nám to bude na stránkách o psech? Jsou tu nevyužité a nadbytečné věci, které nikdo nevyužije a věci, které chceme tady nejsou..ať žije spravedlnost.. :-DD
no, přesně tak…taky mě to pěkně rozčiluje…v profilu mi zmizeli i vyplněné údaje…a opravdu, co mi je do páníčků, když koukám na pesany, že jo :D a asi když pes je odsud, tak páníček asi tam bude bydlet s nim…a když mu chci napsat, tak jsou tu zprávy, na co maily, icq a bůhví co ještě…kostičky nejdou vracet, fotky mám přeházený…v domově se mi místo místa domova uložilo místo odkud pejska mám…to jako akorát mě to tu rozčílilo >:)
I já nemůžu jinak, než se připojit k názoru většiny – tahle verze je jedním slovem DĚS!!! Celý profil je úplně překopaný – fotky, dárky, medaile pryč, opácet kostičky, přesně jak píšete… Deníček se nedá upravit, nedělají se odstavce, nejdou zobrazit obrázky ze znaků, které jsem do deníčku vkládala, to samé u vzkazů – jak poslat básničku, aby trochu vypadala, když se nedá udělat odstavec, všechny věty namuchlaný v jednom!!! Příšernost!! My prozatím přestali kostičkovat, nemá pro nás smysl se hrabat nahoru,když některým to nefunguje. Ale co je hlavní, tak je nám to líto…!!! Zdravíme všechny a doufám, že nám nedojde trpělivost… :-((
Souhlasím, udělali si s našemi profily, co chtějí, změnili fotky, sebrali videa, a ještě tam dodají nesmyslné dotazníky, jako je rodokmen a profil páníčka- nechápu také pro nejsou největší fota zvířátek, ale páníčků- jmenuje se to snad Hafíci, ne, a to ZOO mě taky vadí, musím si pořídit spec. foťák na klíšťata a blechy- to je taky „naše ZOO“ , ne ?Oj, to se nevyvedlo!!!!!!!!:­_( :-( :( >:-(
Zbytočné rozčuľovanie, aj tak nevyjdú nám psíčkarom v ústrety. Vyše roka sľubujú, sľubujú a zase sľubujú zlepšenie – nakoniec to PO***LI CELEJ ČIARE !!! Vˇšetky zlepšovacie procesy sú PATRIČNE ohodnotené. Nezáleží aká je to blbosť, za zlapšovák bolo vyplatené a až potom hľadajú muchy, sľubujú, ťahajú medové motúzy popod nos. Prebehne aj rok,…aj dva… A ADMINI SA NÁM ŠKERIA DO OČÍ. Oni to nerobia s láskou, oni si plnia iba „pracovné povinnosti“. Padne,…šmitec! Oni nás majú všetkých na háku. Verím, že také problémy a sľuby budú ešte aj v júni,..v júli… a možno aj dlhšie. Až to nie je pravda, nech to dokážu faktami a nie hlúpymi sľubmi, ktoré nikdy nenaplnia.
Súhlasím s väčšinou JE TO HORROR!!!! Zmizli niektoré darčeky a to sme ich nemali veľa. Fotka v profilu hafika nie je tá, ktorá tam bola pôvodne. Informácie o páničkovi – načo? Rodokmeň – načo? Nemôžem vrátiť (poslať) kostičky psíčkom, ktorí nám ich poslali napr. ráno a ja si sadnem k PC večer. Zobrazuje to iba posledných 20 kostičkovačov. Nedá sa mi poslať kostičky kámošom. Keď na nich kliknem zobrazia sa mi iní psíčkovia. Prosím Vás za všetkých milovníkov psíčkov UROBTE S TÝM NIEČO, alebo sa vráťte k starej verzii. Alebo nám aspoň napíšte nejaké vysvetlenie. Ďakujem Yvett a Molly
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?