Diskuze Nové fotky na profilech

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

se mi fotky moc líbí. A že jsem vylezla na veřejnost s křivou hubou a několika bradama mi vůbec nevadí. Je to psí portál, který neslouží k prezentaci mé, ale Badíka a ten tam je absolutně přirozený.
Je to dobrý nápad, líbí se mi :-)
hned bych tam šupla všechny ... tři je skoro málo ... však si taky nosim co ke mně patří ... skvělej nápad :-DD
Henrietta 15452 - SEM NE - DÍK (25.01.2010 06:32:47) napsal: Velkýma fotečkama na profílku jsem nadšená. Nechápu … jak kvůli tomu může zase někdo prudit. Fotek máme spousty … stejně jsem musela probrat … kterou na Cherrynčin profil dát … takže je mi dočista fuk … jestli se sejde obrázek letní se zimním. Chápu to jako reprezentativní vzorek … a koho zaujme … podívá se třeba na ostatní fotky … tak proč ne tak ? Někdy si tu připadám jak ve škole … pořád samé bilancování toho či onoho … Nebylo by lepší se s tím soustavným mudrováním … inzerováním čehokoliv … nebo věčným frfňáním … jít seberealizovat do politiky ? Tady má být relax … a ne furt něco do zblbnutí řešit !! Tedˇ jsme dorazili domů a čtu opět diskuzi na téma,které považuji za privátní věc každého uživatele!;-) Mám v galerii fota ,,čistá".t.j. pejsek,moji mazlíčci,jak Bůh stvořil a taky upravená...Proč ne?;-) Když jsem na odborném webíku pro psy,m.j. více než 2 roky,tak dáváme jen ,,odborná" fota,ale občas nuda...8-}Jsem zde cca 1 a půl roku a považuji to za relax.Už to je pěkné a zábavné,že píší psi své deníčky.;-D Ano,pro svět fantasie zde jsem,na tomto webu.A ten mně ani druhým nemá nikdo právo brát či kritizovat...;-) Nekritizuji také jiná pojetí,která se zase nelíbí mně...;-) Když budu chtít ,,rýt",tak mohu začít o tom,kdy se má či nemá psát plemeno psa...Všichni pejskaři vědí,není-li PP,je pro pejskaře ,,kříženec" každý.Ale nemám toto v úmyslu.Byla bych ráda,zvl. vrátí-li se člověk z pohřbu,již 2. v tomto měsíci,otevře tato www.,aby zde byla pohoda...;-) Nebo je to snad nemožné přání?Respektuji vkus jiných a totéž vyžaduji od druhých.Atˇ každý dělá úpravy a fotečky,zvl. např. ,,Psí či Kočičí nebe",kdy má málo fotek,jaké chce!Je to každého profil.A není ,jak pravil klasik,,,profil ten,aby se zalíbil lidem všem!"...;-D Hezký víkend.Aja.
Nevím co svými příspěvky ty tajemný uživateli sleduješ. Pro mě jsi ubohý anonym se kterým není nutno se zabývat. I tvůj způsob vyjadřování dává tušit že s tvým IQ není něco v pořádku. Pojď diskutovat jako rovný s rovným, pokud to ovšem dokážeš. Jinak jsi pro mě trapný šmejd.
hned bych tam šupla všechny ... tři je skoro málo ... však si taky nosim co ke mně patří ... skvělej nápad :-DD Naprostej souhlas s Buddy+Deny ... co tam dám ... to tam mám :-D
hned bych tam šupla všechny ... tři je skoro málo ... však si taky nosim co ke mně patří ... skvělej nápad :-DD Naprostej souhlas s Buddy+Deny ... co tam dám ... to tam mám ... a ať si vybere kdo chce co chce :-D
hned bych tam šupla všechny ... tři je skoro málo ... však si taky nosim co ke mně patří ... skvělej nápad :-DD Naprostej souhlas s Buddy+Deny ... co tam dám ... to tam mám ... a ať si vybere kdo chce co chce :-D Ostatně nezáleží na tom ... jak se kdo ksiftí na fotce ... důležité je ... jakej poklad ... nebo sajrajt ... nosí uvnitř ... v sobě 8-}
Aja (29.01.2010 19:56:57) napsal: P.S.Ještě dodávám...;-) Proti úpravám grafickým,různým retuším a pod. jsem při jakékoliv soutěži.Jinak ne...;-) Fantasie je nádherná ,,věc"...;-D Aja. Souhlasím s Ájou. Na profilu je to někdy hezké, ale do soutěží to nepatří.
Uživatel41146 (29.01.2010 22:45:08) napsal: ...hým nemá nikdo právo brát či kritizovat... Nekritizuji také jiná pojetí,která se zase nelíbí mně... Když budu chtít ,,rýt",tak mohu začít o tom,kdy se ... Neviem prečo napádate takýmto spôsobom ked niekto má svoj názor potom tu diskúsia nemusí byť ked niekto má na niečo iný názor a nhned do neho ako sršne tak potom nech je pri diskúsii poznámka píšte sem len Tí ktorí súhlasíte môžu ju potom zrušiť dá sa odpísať aj inak ak ste si to nevšimli tak Aja nekostičkuje a robí si pekné fotky vedie si profil super už aj to niekomu prekáža kto si upravuje pekne fotky no myslím si že ked niekto má portál tak nech je na nom poriadok aj Vy si reklamujete vec ktorá je nie v poriadku nebudete to vychvalovať do nebies a zapierate sa do Aji no ona robí vela charity a dobrých vecí pre ludí a zvieratka keby bol každý taký obetavý útulky by nemuseli byť Jarmila:-) :-) :-) Jenže ty ryješ a pořád. Jestli někdo kostičkuje např. Ty na to nestačíš, tak odsoudíš všechny co stačí. Ty prostě odsoudíš všechny, kteří jsou v něčem lepší. A teď můžeeš jak je tvým zvykem bombardovat adminy, který je ten padouch, který nevidí tvoji genialitu. ůžu tě ujistit, že mne nenajdeš a odsere to ten přihlouplý chudák, na kterého jsem se napojil.
Uživatel41146 (29.01.2010 22:45:08) napsal: ...hým nemá nikdo právo brát či kritizovat... Nekritizuji také jiná pojetí,která se zase nelíbí mně... Když budu chtít ,,rýt",tak mohu začít o tom,kdy se ... Jenže ty ryješ a pořád. Jestli někdo kostičkuje např. Ty na to nestačíš, tak odsoudíš všechny co stačí. Ty prostě odsoudíš všechny, kteří jsou v něčem lepší. A teď můžeeš jak je tvým zvykem bombardovat adminy, který je ten padouch, který nevidí tvoji genialitu. ůžu tě ujistit, že mne nenajdeš a odsere to ten přihlouplý chudák, na kterého jsem se napojil. NO COMMENT...Odpovídám pouze uživatelům s nickem a registrací zde na www...Aja.
NO COMMENT!;-) Píši si jen s lidmi,kteří jsou za svým nickem...Dobrou noc!Aja. Jenže ty ryješ a pořád. Jestli někdo kostičkuje např. Ty na to nestačíš, tak odsoudíš všechny co stačí. Ty prostě odsoudíš všechny, kteří jsou v něčem lepší. A teď můžeeš jak je tvým zvykem bombardovat adminy, který je ten padouch, který nevidí tvoji genialitu. ůžu tě ujistit, že mne nenajdeš a odsere to ten přihlouplý chudák, na kterého jsem se napojil. </blockquote>
Uživatel41146 (29.01.2010 18:06:28) napsal: fotky se vám líbí víc. Ty přizozené, nejvýš upravená ostrost, či výřez, mebo ty na kterých je naplácáno kdoví co že pomalu pes není vidět? Já osobně upravené fotky nemusím. Zvláště ty, kde je velký, do očí bijící obrázek a někde v rohu se krčí maličká fotka onoho zviřátka, kterého je profil. Ale je to každého věc a někdy, když se to fakt povede, to vypadá i pěkně (ale jen někdy 8-} )
...hým nemá nikdo právo brát či kritizovat... Nekritizuji také jiná pojetí,která se zase nelíbí mně... Když budu chtít ,,rýt",tak mohu začít o tom,kdy se ... Jenže ty ryješ a pořád. Jestli někdo kostičkuje např. Ty na to nestačíš, tak odsoudíš všechny co stačí. Ty prostě odsoudíš všechny, kteří jsou v něčem lepší. A teď můžeeš jak je tvým zvykem bombardovat adminy, který je ten padouch, který nevidí tvoji genialitu. ůžu tě ujistit, že mne nenajdeš a odsere to ten přihlouplý chudák, na kterého jsem se napojil.
Normální fotka se mi zobrazí, ale jak tam jsou cingrlata tak ne. I videa, normální napaprvé s cukáním, podruhé líp, ale jak je tam moc vylepšení vidím prd. Tak asi tak.
P.S.Ještě dodávám...;-) Proti úpravám grafickým,různým retuším a pod. jsem při jakékoliv soutěži.Jinak ne...;-) Fantasie je nádherná ,,věc"...;-D Aja.
Kdo nemá přeplácanou fotku, tak není "in". Že není vidět pes, to už není vůbec důležité.
fotky se vám líbí víc. Ty přizozené, nejvýš upravená ostrost, či výřez, mebo ty na kterých je naplácáno kdoví co že pomalu pes není vidět?
Musím říct, že je to opravdu dobrý nápad. Ráda prohlížím profily kamarádů, jestli přibyly nějaké nové fotečky - jsem holt ženská zvědavá!:-DD 8-} A celkově i profil za pomocí více obrázků víc "ožil".;-)
Velkýma fotečkama na profílku jsem nadšená. Nechápu … jak kvůli tomu může zase někdo prudit. Fotek máme spousty … stejně jsem musela probrat … kterou na Cherrynčin profil dát … takže je mi dočista fuk … jestli se sejde obrázek letní se zimním. Chápu to jako reprezentativní vzorek … a koho zaujme … podívá se třeba na ostatní fotky … tak proč ne tak ? Někdy si tu připadám jak ve škole … pořád samé bilancování toho či onoho … Nebylo by lepší se s tím soustavným mudrováním … inzerováním čehokoliv … nebo věčným frfňáním … jít seberealizovat do politiky ? Tady má být relax … a ne furt něco do zblbnutí řešit !!
Velkýma fotečkama na profílku jsem nadšená. Nechápu … jak kvůli tomu může zase někdo prudit. Fotek máme spousty … stejně jsem musela probrat … kterou na Cherrynčin profil dát … takže je mi dočista fuk … jestli se sejde obrázek letní se zimním. Chápu to jako reprezentativní vzorek … a koho zaujme … podívá se třeba na ostatní fotky … tak proč ne tak ? Někdy si tu připadám jak ve škole … pořád samé bilancování toho či onoho … Nebylo by lepší se s tím soustavným mudrováním … inzerováním čehokoliv … nebo věčným frfňáním … jít seberealizovat do politiky ? Tady má být relax … a ne furt něco řešit !!!
Ty velké fotky na profilu se povedly. Vůbec mi nevadí, že jde o nahodilý výběr a vůbec si nemyslím, že by měl být vymezen momentálním obdobím. Ještě lepší by bylo, kdyby se nějak samovolně obměňovaly. Aspoň mi připadalo, že to tak bude. Dopoledne jsem měl jiné fotky a odpoledne taky. Škoda, že to tak nebude :(
Ty velké fotky na profilu se povedly. Vůbec mi nevadí, že jde o nahodilý výběr a nemyslím, že by měl být nějak vymezen momentálním obdobím. Ještě lepší by bylo, kdyby se nějak samovolně obměňovaly. Aspoň mi připadalo, že to tak bude. Dopoledne jsem měl jiné fotky a odpoledne taky. Škoda, že to tak nebude :(
Ty velké fotky na profilu se povedly. Vůbec mi nevadí, že jde o náhodilý výběr a nemyslím, že by měl být nějak vymezen momentálním obdobím. Ještě lepší by bylo, kdyby se nějak samovolně obměňovaly. Aspoň mi připadalo, že to tak bude. Dopoledne jsem měl jiné fotky a odpoledne taky. Škoda, že to tak nebude :(
Ty velké fotky na profilu se povedly. Vůbec mi nevadí, že jde o náhodný výběr a nemyslím, že by měl být nějak vymezen momentálním obdobím. Ještě lepší by bylo, kdyby se fotky nějak samovolně obměňovaly. Aspoň mi připadalo, že to tak bude. Dopoledne jsem měl jiné fotky a odpoledne taky. Škoda, že to tak nebude :(
Ty velké fotky na profilu se povedly. Vůbec nevadí, že jde o náhodný výběr a nemyslím, že by měl být nějak vymezen momentálním obdobím. Ještě lepší by bylo, kdyby se nějak samovolně obměňovaly. Aspoň mi připadalo, že to tak bude. Dopolko jsme měl jiné fotky a odpoledne taky. Škoda, že to tak nebude :(
a co mám udělat abych tam ty fotky měla? sem nějaká natvrdlá asi...:-)
bezva nápad, taky se mi líbí a nevadil mi ani náhodný výběr. Předpokládám, že si sem každý dá fotky, které jsou mu blízké a líbí se mu, pak nemusí řešit, že mu vyběhnou nějaké, za které se snad musí stydět, když je má pak potřebu vymazávat - jen můj názor. Chválím. Adavilka
Moc se mi líbí fotečky:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Miky (22.01.2010 15:08:55) napsal: Super, teď je to i tématické - v zimě zimní, v létě budou letní:-) Přesně tak, a taky bude na první pohled vidět, že v galerii u kámoše byly přidány nové fotečky :-)
Kate (22.01.2010 14:35:11) napsal: Abysme vám to usnadnili, zobrazují se na profilu 3 poslední přidané fotky. Jestliže se vám tedy nelíbí fotky, které se vám tam zobrazují nyní, stačí jen prostě nahrát 3 jiné a ty budete mít v profilu na hlavní stránce. Super, teď je to i tématické - v zimě zimní, v létě budou letní:-)
Abysme vám to usnadnili, zobrazují se na profilu 3 poslední přidané fotky. Jestliže se vám tedy nelíbí fotky, které se vám tam zobrazují nyní, stačí jen prostě nahrát 3 jiné a ty budete mít v profilu na hlavní stránce.
Tak to bude super. Pouze jedna fotka jako hlavní se mi zdá málo, chválím a držím palce, ať je to brzy. Rexík.
Ahoj, dnes jsme spustili tuto verzi - prozatím jsou 3 fotky na profilu náhodné (ale nikdy to není fotka, kterou jste zvolili jako hlavní ve fotogalerii). Výhledově přidáme možnost si vybrat, které 3 fotky z fotogalerie chcete mít na profilu. Vytvořit tuto administraci je ale trochu složitější. Ale budeme se snažit :)
Aja (22.01.2010 13:54:19) napsal: Mně to vyšlo hrozně,protože ,abych ušetřila místo a neměla 3 profily,tak u Toníka jsem přikoupila 10 fotek,t.j.celkově 50.K němu dala kocoura-peršana ,jen na ukázku 3 fotky,je v nebi a koně-frízana,který je mně zapůjčen,ale není můj,takže nebudu dělat profil.A další profily zatíží portál!:-( Snažila jsem se o civilní fotečky,ale můj pejsek není již mladý,vypadá dobře,ale musela bych používat grafické úpravy...A fota,jak je se mnou nebo s páníkem,jsou určeny kamarádům,kteří mají čas galerii otevřít...;-) Nyní jsem cca 2/3 galerie vymazala, je k smíchu,když jsou tam nyní letní fota...8-Jestliže většině se tato úprava líbí,tak nebudu nikomu vnucovat svůj názor.Jsem na veřejném webu,web mně nepatří:-DD a konečné rozhodnutí,když nemohu volit,která 3 fota tam chci,spočívá už jen na mě... ;-) Všem hezký den,nebudu se již k tomu vyjadřovat...Aja.
Miky (22.01.2010 13:27:46) napsal: Mě to u obou fen vyšlo moc hezky, sice bych asi vybrala jiné fotky, kdyby to šlo, ale vypadá to celkem pěkně. Mně to vyšlo hrozně,protože ,abych ušetřila místo a neměla 3 profily,tak u Toníka jsem přikoupila 10 fotek,t.j.celkově 50.K němu dala kocoura-peršana ,jen na ukázku 3 fotky,je v nebi a koně-frízana,který je mně zapůjčen,ale není můj,takže nebudu dělat profil.A další profily zatíží portál!:-( Snažila jsem se o civilní fotečky,ale můj pejsek není již mladý,vypadá dobře,ale musela bych používat grafické úpravy...A fota,jak je se mnou nebo s páníkem,jsou určeny kamarádům,kteří mají čas galerii otevřít...;-) Nyní jsem cca 2/3 galerie vymazala, je k smíchu,když jsou tam nyní letní fota...8-} A to,že jsem měla po pravdě,nemá PP,takže je kříženec,jsem také vymazala...Dle řádů platných v kynologii a mezinárodních organizacích mají právo na určení plemene jen zvířata s PP,ale jak čtu,jiní to nerespektují taky...;-)Tohle vím na 100%,měla jsem psy i kocoura s PP...Jestliže většině se tato úprava líbí,tak nebudu nikomu vnucovat svůj názor.Jsem na veřejném webu a konečné rozhodnutí,když nemohu volit,která 3 fota tam chci,spočívá už jen na mě... ;-) Všem hezký den,nebudu se již k tomu vyjadřovat...Aja.
Phoebe&Adel (22.01.2010 13:19:00) napsal: Mě to nepřipadá tak hrozné, ale dejme tomu, že by tam byly poslední přidané fotky, aby to bylo aktuální:-) Jo taky se mi to líbí, ale byla bych pro, aby si každý mohl zvolit, jaké fotky chce takto ukázat nebo poslední přidané jak napsala Phoebe&Adel;-)
Phoebe&Adel (22.01.2010 13:19:00) napsal: Mě to nepřipadá tak hrozné, ale dejme tomu, že by tam byly poslední přidané fotky, aby to bylo aktuální:-) Mě to u obou fen vyšlo moc hezky, sice bych asi vybrala jiné fotky, kdyby to šlo, ale vypadá to celkem pěkně.
Aja (22.01.2010 12:37:46) napsal: Tedˇ jsem přijeli,celou noc v autě a jsem DOSLOVA šokována!!!8-| >:-( Měním fota,aktualizuji a dávám i legrační fotečky.Ale zásadně jsem proti tomu,budou-li takto pořád!TO není dobrý nápad,dokonce JEDEN z nejhorších,i když jsem tento portál měla ráda,uvažuji,že ODEJDEME!!!Můj pes nebude zesměšnován,nezaslouží si to!:-~ Je to galerie,já si ji mohu měnit,ale tohle NE!!!:-( Děkuji...Aja. Mě to nepřipadá tak hrozné, ale dejme tomu, že by tam byly poslední přidané fotky, aby to bylo aktuální:-)
Vlaďka (22.01.2010 12:27:29) napsal: Je super,že si může každý uživatel vybrat sám vzhled profilu.Ty velké 3 fotky taky oceňuji.Nápad se mi líbí.Ale proč i ty fotky jsme si nemohli vybrat.Náhodným výběrem došlo k tomu,že můj pejsek má jen půl hlavy.Nevíte někdo,jak fotku vyměnit nebo jen přes ami?Vladka Tedˇ jsem přijeli,celou noc v autě a jsem DOSLOVA šokována!!!8-| >:-( Měním fota,aktualizuji a dávám i legrační fotečky.Ale zásadně jsem proti tomu,budou-li takto pořád!TO není dobrý nápad,dokonce JEDEN z nejhorších,i když jsem tento portál měla ráda,uvažuji,že ODEJDEME!!!Můj pes nebude zesměšnován,nezaslouží si to!:-~ Je to galerie,já si ji mohu měnit,ale tohle NE!!!:-( Děkuji...Aja.
Je super,že si může každý uživatel vybrat sám vzhled profilu.Ty velké 3 fotky taky oceňuji.Nápad se mi líbí.Ale proč i ty fotky jsme si nemohli vybrat.Náhodným výběrem došlo k tomu,že můj pejsek má jen půl hlavy.Nevíte někdo,jak fotku vyměnit nebo jen přes ami?Vladka
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?