Diskuze Nové velikonoční pozadí prodilu

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

To je hezké velikonoční pozadí profilu, ale proč za peníze a jen na 30 dní? Nebylo by to lepší a jednodušší za body?;-) Mělo by to víc lidí a určitě by to i víc potěšilo...
ღஐ KETTY A NESY ஐღ (06.04.2011 20:21:45) napsal: To je hezké velikonoční pozadí profilu, ale proč za peníze a jen na 30 dní? Nebylo by to lepší a jednodušší za body?;-) Mělo by to víc lidí a určitě by to i víc potěšilo... Heh, koupit si skin na profil... :-|
Ahoj, dnes jsme prodloužili platnost skinů, které si nastavíte, na 3 měsíce. (Ti, co si již skiny nastavili, je mají automaticky prodloužené rovněž na 3 měsíce.) Agnesita (07.04.2011 15:41:27) napsal: Ty skiny jsou super, kostičkový mě uchvátil! Ale jsem taky pro, aby to nebylo jen na 30 dní, aspoň třeba na tři měsíce a nejlépe opravdu na trvalo ;-)
Kate (12.04.2011 17:35:37) napsal: Ahoj, dnes jsme prodloužili platnost skinů, které si nastavíte, na 3 měsíce. (Ti, co si již skiny nastavili, je mají automaticky prodloužené rovněž na 3 měsíce.) Super ;-) Hned jak příjde výplata, jdu nakupovat ;-)
Ty skiny jsou super, kostičkový mě uchvátil! Ale jsem taky pro, aby to nebylo jen na 30 dní, aspoň třeba na tři měsíce a nejlépe opravdu na trvalo ;-)
Ahoj, chápu, to je dobrý argument, jen je problém, že většina vašich peněz pak jde buď státu nebo operátorům, tedy náš problém to neřeší. Zkus říct rodicům. ;-) Štěpán (07.04.2011 15:17:52) napsal: A nešlo by to platit přes SMS.Jelikož ještě nejsem plnoletý,a tak nemám platební kartu.Radši bych,aby to šlo přes mobil.;-) ;-)
A nešlo by to platit přes SMS.Jelikož ještě nejsem plnoletý,a tak nemám platební kartu.Radši bych,aby to šlo přes mobil.;-) ;-)
Ahoj, ale chápu. Jen si dělám srandu ;-) *Verulinka* (07.04.2011 13:20:40) napsal:
Kate (07.04.2011 13:09:54) napsal: Kdyby sis dala třeba to růžové pozadí, ale na stálo, je otázkou času, kdy by ti i z toho "trochu hrabalo" :D Myslela jsem, že skiny podle aktuálního dění /valentýn, jaro, velikonoce, vánoce, léto, mezinárodní den zvířat atd./ udělají větší radost ;-) Ty stále nechápeš, co mám na mysli.. ano, klidně jaro, velikonoce, vánoce.. ale ať mi skin zůstane na výběr v jakoukoli roční dobu.. když budu mít náladu, klidně si na vánoce dám srdíčkové pozadí. Pedigree skin byl fajn, mohla sis ho také měnit ze dne na den ;-)
Kdyby sis dala třeba to růžové pozadí, ale na stálo, je otázkou času, kdy by ti i z toho "trochu hrabalo" :D Myslela jsem, že skiny podle aktuálního dění /valentýn, jaro, velikonoce, vánoce, léto, mezinárodní den zvířat atd./ udělají větší radost ;-) *Verulinka* (07.04.2011 13:01:20) napsal: Já chápu, že je to nákladné, proto říkám, já si ráda pozadí koupím, ale ať je to nastálo.. možná by pak kupujících bylo víc. Co třeba udělat modré a růžové pozadí (rozdělení kluk a holka?) mě už z toho nevýrazného a nebarevného pozadí trochu hrabe.. třeba se vám něco nastálo povede, pak budu ta, která si ráda svůj profil vylepší :-D
Kate (07.04.2011 12:20:37) napsal: Nejedná se o žádné reklamní skiny, jako byl v minulosti Pedigeee nebo Whiskas skin, ale jejich vytvoření je bohužel velmi nákladné, tak proto ta platba. Plánujeme tématické skiny (jako třeba ten velikonoční) a proto doba trvání jeden měsíc, protože pak již bude tento skin trochu pasé. Já chápu, že je to nákladné, proto říkám, já si ráda pozadí koupím, ale ať je to nastálo.. možná by pak kupujících bylo víc. Co třeba udělat modré a růžové pozadí (rozdělení kluk a holka?) mě už z toho nevýrazného a nebarevného pozadí trochu hrabe.. třeba se vám něco nastálo povede, pak budu ta, která si ráda svůj profil vylepší :-D
Díky ;-D Simca a ušák (07.04.2011 12:52:27) napsal: A že jste se snažila,to je vidět skiny jsou hezoučké...hlavně ten Velikonoční;-)
Kate (07.04.2011 12:33:52) napsal: Je mi líto, jestliže skiny o jejichž provedení jsem se dlouho snažila, nikdo nekoupí. Protože pak zřejmě nové nebudou. 30 Kč je přímo pro projekt Hafici.cz (z projektových peněz kupujeme věci do bonus programu, soutěží, platí se z toho vývoj - např. skiny, virtuální dárečky atd.) a 6 Kč je státu. A že jste se snažila,to je vidět skiny jsou hezoučké...hlavně ten Velikonoční;-)
Kate (07.04.2011 12:33:52) napsal: Je mi líto, jestliže skiny o jejichž provedení jsem se dlouho snažila, nikdo nekoupí. Protože pak zřejmě nové nebudou. 30 Kč je přímo pro projekt Hafici.cz (z projektových peněz kupujeme věci do bonus programu, soutěží, platí se z toho vývoj - např. skiny, virtuální dárečky atd.) a 6 Kč je státu. Aha...ale já nemám ani občanku.Možná kdybych byla dospělá tak si to koupím, ale takhle ne. </blockquote>
Je mi líto, jestliže skiny o jejichž provedení jsem se dlouho snažila, nikdo nekoupí. Protože pak zřejmě nové nebudou. 30 Kč je přímo pro projekt Hafici.cz (z projektových peněz kupujeme věci do bonus programu, soutěží, platí se z toho vývoj - např. skiny, virtuální dárečky atd.) a 6 Kč je státu. Simca a ušák (07.04.2011 12:30:17) napsal: No myslím že to nikdo nekoupí.A pro koho je těch 36kč? Pro miton?
Kate (07.04.2011 12:20:37) napsal: Nejedná se o žádné reklamní skiny, jako byl v minulosti Pedigeee nebo Whiskas skin, ale jejich vytvoření je bohužel velmi nákladné, tak proto ta platba. Plánujeme tématické skiny (jako třeba ten velikonoční) a proto doba trvání jeden měsíc, protože pak již bude tento skin trochu pasé. No myslím že to nikdo nekoupí.A pro koho je těch 36kč? Pro miton?
Nejedná se o žádné reklamní skiny, jako byl v minulosti Pedigeee nebo Whiskas skin, ale jejich vytvoření je bohužel velmi nákladné, tak proto ta platba. Plánujeme tématické skiny (jako třeba ten velikonoční) a proto doba trvání jeden měsíc, protože pak již bude tento skin trochu pasé. *Verulinka* (07.04.2011 11:58:40) napsal: Mě to docela překvapilo, na Facebooku velký nápis "zvolte si své pozadí.." tak jdu na Hafíky, a zde najdu, že je to placené. Ráda bych si pozadí třeba změnila, i za to zaplatím 30Kč, ale ať je to nastálo.. Zase jeden marketingový tah a nebudu nikoho podporovat, asi ták ;-D
Mě to docela překvapilo, na Facebooku velký nápis "zvolte si své pozadí.." tak jdu na Hafíky, a zde najdu, že je to placené. Ráda bych si pozadí třeba změnila, i za to zaplatím 30Kč, ale ať je to nastálo.. Zase jeden marketingový tah a nebudu nikoho podporovat, asi ták ;-D
Jessica (06.04.2011 20:43:12) napsal: Heh, koupit si skin na profil... :-| Velikonoční i kostičkový skin je moc hezký, ale kupovat si ho a ještě jen na 30 dní8-| ?? 8-} Jsem zvědavá kolik lidí toto bude mít......
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?