Diskuze Nové zobrazování fotek

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

dnes naběhla nová forma zobrazování fotogalerie a myslím si když bude fungovat jako dnes tak to bude bezva.Ta minulá...?Hrůza a děs.Díky za tuto novinku.
Stává se to častěji, teď jsem si prohlížela nový profil fr. buldočka Suzi a hned první fotka se takhle zobrazila. Když se mi to takhle zobrazí, přejde mě chuť koukat na ty fotky. Včera když jsem prohlížela fotky, tak se to zase zmenšilo, tak jsem dala Předchozí a pak zase další a to se už zobrazilo v pořádku, dělá to prakticky skoro u každé fotky. A co jsem koukala do témata předemnou (Mazlíkova fotografie), tak si tam taky hodně lidí stěžuje, že jim to předešlé vyhovuje
Je to nějaká konrétní fotografie nebo se to stává častěji? Některým fotografiím v databázi totiž chybí koncovka a mohou se zobrazovat podivně. Fotogalerii jsem musel změnit z důvodu stěžování na pomalé načítání profilů, původně se totiž s profilem načítali všechny fotografie najednou - nyní se načítají až při prohlížení. Mám tedy dilema :-)
S novým zobrazováním fotek nejsem spokojená, to minulé bylo lepší. Když chci pocházet fotky teď, tak první fotka se mi zobrazí v pořádku, ale třeba druhá už se mi zobrazí v okně o rozměrech 1,5 cm na 1,5 cm. S tím minulým prohlížečem jsem problémy neměla a vyhovovalo mi to.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?