Diskuze Nové zprávy

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Jenže já to mazat nechci :D uvidíme teda příští týden :) Baslerinda (23.04.2009 17:28:04) napsal: To se mi taky stávalo,že mi týden svítil nápis 4 nové zprávy. Nešlo to vymazat,dát do archivu,prostě nic. Před pár dny jsem to jen tak ze srandy zkusila smazat a fungovalo to ;-) :-D
MĚ TO NEJDE ANI DO ARCHIVU ANI SMAZAT… Elis (23.04.2009 16:43:59) napsal: Chtěla bych se zeptat, prč mi pořád „svítí“ nápis Nové zprávy, když už jsem si zprávu přečetla. Už mi to docela vadí. Zkusila jsem to dát i do Archivu, ale nic, pořád to tam je!!! poradí mi někdo?
Elis (23.04.2009 16:43:59) napsal: Chtěla bych se zeptat, prč mi pořád „svítí“ nápis Nové zprávy, když už jsem si zprávu přečetla. Už mi to docela vadí. Zkusila jsem to dát i do Archivu, ale nic, pořád to tam je!!! poradí mi někdo? Rada je jednoduchá, smiřte se s tím. Programátoři mají moc práce s tím, aby přidávali nové věci a vrtali se v systému, takže na opravy chyb na které jsou upozorněny již nemají čas. Snad jim za pár měsíců dojdou nápady a začnou se konečně zabývat chybami.??
Ahojky, aby ti přestal „svítit“ nápis Nové zprávy, tak musíš buď zprávy smazat nebo si je přesunout do archivu. ;-) Elis (23.04.2009 16:43:59) napsal: Chtěla bych se zeptat, prč mi pořád „svítí“ nápis Nové zprávy, když už jsem si zprávu přečetla. Už mi to docela vadí. Zkusila jsem to dát i do Archivu, ale nic, pořád to tam je!!! poradí mi někdo?
Jerry (24.04.2009 09:13:52) napsal: Ahojky, aby ti přestal „svítit“ nápis Nové zprávy, tak musíš buď zprávy smazat nebo si je přesunout do archivu. ;-)Elis (23.04.2009 16:43:59) napsal: Chtěla bych se zeptat, prč mi pořád „svítí“ nápis Nové zprávy, když už jsem si zprávu přečetla. Už mi to docela vadí. Zkusila jsem to dát i do Archivu, ale nic, pořád to tam je!!! poradí mi někdo? Možná by bylo dobré si pořádně přečíst, co Elis napsala a pak by možná nedostala radu, kterou už zkoušela
Princ 15897 (24.04.2009 09:52:30) napsal: Jerry (24.04.2009 09:13:52) napsal: Ahojky, aby ti přestal „svítit“ nápis Nové zprávy, tak musíš buď zprávy smazat nebo si je přesunout do archivu. ;-)Elis (23.04.2009 16:43:59) napsal: Chtěla bych se zeptat, prč mi pořád „svítí“ nápis Nové zprávy, když už jsem si zprávu přečetla. Už mi to docela vadí. Zkusila jsem to dát i do Archivu, ale nic, pořád to tam je!!! poradí mi někdo?Možná by bylo dobré si pořádně přečíst, co Elis napsala a pak by možná nedostala radu, kterou už zkoušela Tak promiň, myslela jsem, že se Elis nepodařilo zprávu přesunout do archivu, jelikož to zlobilo, ale již to funguje v pořádku. Pokud se tedy zpráva přesunula do archivu a žádná již v přijatých není, tak přestanou Nové zprávy ,,svítit´´. Pokud by se tak nestalo, zkuste klávesu F5 a mělo by to být už v pořádku. ;-)
Díky, už to funguje a nesvítí :) Jerry (24.04.2009 20:11:44) napsal: Princ 15897 (24.04.2009 09:52:30) napsal: Jerry (24.04.2009 09:13:52) napsal: Ahojky, aby ti přestal „svítit“ nápis Nové zprávy, tak musíš buď zprávy smazat nebo si je přesunout do archivu. ;-)Elis (23.04.2009 16:43:59) napsal: Chtěla bych se zeptat, prč mi pořád „svítí“ nápis Nové zprávy, když už jsem si zprávu přečetla. Už mi to docela vadí. Zkusila jsem to dát i do Archivu, ale nic, pořád to tam je!!! poradí mi někdo?Možná by bylo dobré si pořádně přečíst, co Elis napsala a pak by možná nedostala radu, kterou už zkoušela Tak promiň, myslela jsem, že se Elis nepodařilo zprávu přesunout do archivu, jelikož to zlobilo, ale již to funguje v pořádku. Pokud se tedy zpráva přesunula do archivu a žádná již v přijatých není, tak přestanou Nové zprávy ,,svítit´´. Pokud by se tak nestalo, zkuste klávesu F5 a mělo by to být už v pořádku. ;-)
To se mi taky stávalo,že mi týden svítil nápis 4 nové zprávy. Nešlo to vymazat,dát do archivu,prostě nic. Před pár dny jsem to jen tak ze srandy zkusila smazat a fungovalo to ;-) :-D
Chtěla bych se zeptat, prč mi pořád „svítí“ nápis Nové zprávy, když už jsem si zprávu přečetla. Už mi to docela vadí. Zkusila jsem to dát i do Archivu, ale nic, pořád to tam je!!! poradí mi někdo?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?