Diskuze Noví Hafíci - mýtus či skutečnost?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

ADMINI VZKAZUJÍ:UKLIDNĚTE SE! PROSÍME O POCHOPENÍ!VĚTŠINU PROBLÉMŮ JSME JIŽ VYŘEŠILI!DROBNÉ NEDOSTATKY BUDOU ODSTRANĚNY BĚHEM PŘÍŠTÍHO ROKU.
vážně to vypadá že se moc nevede:-( Já byla furt velký optimista, ale poslední dva dny mě vážně strašně štvou, je to pomalejší než kdy dřív pořád se vše seká, pořád samá chyby>:) >:) >:) A díky za ten odkaz www na profilu pejska je bezva že tam je, jen jste ho zapoměli udělat funkčním>-| >-| Tak všem hodně pevných nerviček pa pa Ila a Fia
zklidněte se, vždy bude něco, s čím budeme nespokojeni. Buďme rádi, že se něco děje a vyvíjí! Jsou to holt „porodní bolesti“. Věřím, že vše – za naší spolupráce a ne bojkotu – dopadne dobře! – Tak a teď mi nadávejte!!!!!;-)
SLÁVA NOVÝM HAFÍKŮM, VELKÉ OSTUDĚ PROGRAMÁTORŮ. Souhlasím, škoda, že jsem doporučovala Hafíky přátelům – jako já taky dětinským:-DD
Mám dotaz, nebylo lepší Hafíky na duben vypnout a rozjet, až budou v pořádku? Ovšem, co je v pořádku…vždyť reklamy běží po celou dobu super a vo tom to je, že? Furt ňáký kostičkování, soutěže či piškotky, nějaký vypisování, copak jsme malí děti, nebo co? Takže Hafíci hafoj, byli jsme před váma budeme i po vás.;-)
von CHYR (21.04.2009 14:39:27) napsal: ADMINI VZKAZUJÍ:UKLIDNĚTE SE! PROSÍME O POCHOPENÍ!VĚTŠINU PROBLÉMŮ JSME JIŽ VYŘEŠILI!DROBNÉ NEDOSTATKY BUDOU ODSTRANĚNY BĚHEM PŘÍŠTÍHO ROKU. :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Bohužel,ale již 3.den se dostávám pomalu nejen na svůj profil Toník,který se zobrazuje pomalu,ale ani kamarády.!! Skutečně ZDE nezatěžuji žádnými TOP 100,video,fot­kami,atd.,i když i to do www. patří!Ale nemohu komunikovat ani s pár kamarády.Už to není zábava,ale docela stres.Nemohu jen sedět u PC a čekat!! Jestliže mně jdou kompletně jiné www.,tak po kompletní ,,prověrce" PC nebudu už hledat chyby v mém PC či připojení…Jak čtu,tak je pár ,,vyvolených",jistě za to nemůžou,je to náhoda!!!,kteří se na tyto www. dostanou.A je nás dost,kteří máme šnečí rychlost…PROSIM!Kdy bude toto v pořádku???Aja a Toník. P.S.Nutno dodat,že jsem zkoušela i po půlnoci,což dříve jakž,takž šlo!
Tak to s tou rychlostí je pravda.Jenom okostičkovat moje kamarády,kterých vůbec není moc,mi trvá hrozně dlouho,při tom mi dělají radost neustálé tabulky(o nějakém skriptu apod.),které se objevují prakticky na každé stránce:-D Nepřipisují se mi piškotky za nalezení dárečků(založila jsem o tomto i téma zde na diskuzi,abych se zeptala,jestli má taky někdo problém s připisováním piškotků,ale po půl dni toto téma záhadně zmizelo.Nevím proč?Co se s ním stalo?…:( ) Doufám,že tyhle problémy časem zmizí a že to zase bude všechno v pořádku..;-)
uživatel Princ má naprostou pravdu, výsledkem nové verze je jistě především menší návštěvnost, nic víc. Mám pár přátel z různých koutů země a pár kamarádů přímo ve městě. Drtivá většina z nich omezila svoje návštěvy na minimum, nebo dokonce zcela portál Hafíci opustila. Kdyby někdo udělal podobný, věřím tomu, že by došlo k přelití velké části, ne-li většiny lidí odsud na ten nový, tedy pokud by fungoval tak jako ta stará verze. Čím dál tím více lidí se spojuje v jiných diskusních skupinkách na jiných stránkách.
Musím souhlasit…Byla jsem dost zticha,ale nebýt zde pár kamarádů,které máme rádi a oni snad nás,navíc mají problémy i se zdravím,tak asi už jsme fuč!:_( Nebudu psát o svém PC,už v ,,zoufalství" lezu na poradny netu,ale nějak se jim mé potíže na jedněch www. také ,,nezdají„…Nejde nám o kosti,dárky,po­řadí kamarádů!Nemohu např. pořádně na Miciny,vše věčnost a dokonce dnes jsem se musela 3× přihlašovat opět ,,po staru!“ V zimě jsme odešli,že jsem musela kostičkovat v noci,náročné,ale i dopísky se daly psát,číst deníčky,atd…Tedˇ mně trvá X hodin jen otevření a načtení profilů!;-) Mám ,jako většina zde,dost práce mimo.A tohle má být relax,pro mě pomalu,ale jistě adrenalin!8-} Aja.
Princ 15897 (23.04.2009 22:53:28) napsal: Peťa (22.04.2009 17:23:56) napsal: Tak to s tou rychlostí je pravda.Jenom okostičkovat moje kamarády,kterých vůbec není moc,mi trvá hrozně dlouho,při tom mi dělají radost neustálé tabulky(o nějakém skriptu apod.),které se objevují prakticky na každé stránce:-D Nepřipisují se mi piškotky za nalezení dárečků(založila jsem o tomto i téma zde na diskuzi,abych se zeptala,jestli má taky někdo problém s připisováním piškotků,ale po půl dni toto téma záhadně zmizelo.Nevím proč?Co se s ním stalo?…:( ) Doufám,že tyhle problémy časem zmizí a že to zase bude všechno v pořádku..;-) Napadají mě tři možnosti vysvětlení záhadného zmizení tématu: Programátoři již mají plné zuby toho, že si lidi neustále stěžují na novou verzi a tak nepřijatelné témata mažou. Systém se dostal do stádia, kdy se v něm probudilo vlastní vědomí a testuje své schopnosti náhodnými události, jako je například vymazání tématu. Téma se cítilo osaměle, protože si ho nikdo dlouho nevšímal a tak se sebralo a šlo do lesa na procházku a cestou si mumlalo něco o tom, že si rovnou skočí i jedno nebo dvě. No,tak myslím,že ta třetí možnost to nebude,pár lidí už tam stihlo přidat své názory,takže se to téma rozhodně necítilo osaměle…:D :D :D Oproti tomu dvojka,ta se mi líbí.Systém si to všechno opravdu vymýšlí sám a zrovna moje téma mu padlo do oka..:-D No,na druhé straně se zas až nic tak hrozného nestalo,ale dost mě to mrzí,mohla jsem se aspoň dozvědět jestli má někdo stejné problémy s piškoty.A jestli to téma opravdu připadalo adminům nevhodné(tedy pokud ho odstranili oni),tak to pak nechápu proč?Jenom jsem se normálně zeptala.V jiných tématech jsem četla daleko(opravdu daleko)horší příspěvky,které se navážely do nové verze…:(
Princ 15897 (23.04.2009 22:53:28) napsal: Peťa (22.04.2009 17:23:56) napsal: Tak to s tou rychlostí je pravda.Jenom okostičkovat moje kamarády,kterých vůbec není moc,mi trvá hrozně dlouho,při tom mi dělají radost neustálé tabulky(o nějakém skriptu apod.),které se objevují prakticky na každé stránce:-D Nepřipisují se mi piškotky za nalezení dárečků(založila jsem o tomto i téma zde na diskuzi,abych se zeptala,jestli má taky někdo problém s připisováním piškotků,ale po půl dni toto téma záhadně zmizelo.Nevím proč?Co se s ním stalo?…:( ) Doufám,že tyhle problémy časem zmizí a že to zase bude všechno v pořádku..;-) Napadají mě tři možnosti vysvětlení záhadného zmizení tématu: Programátoři již mají plné zuby toho, že si lidi neustále stěžují na novou verzi a tak nepřijatelné témata mažou. Systém se dostal do stádia, kdy se v něm probudilo vlastní vědomí a testuje své schopnosti náhodnými události, jako je například vymazání tématu. Téma se cítilo osaměle, protože si ho nikdo dlouho nevšímal a tak se sebralo a šlo do lesa na procházku a cestou si mumlalo něco o tom, že si rovnou skočí i jedno nebo dvě. No,tak myslím,že ta třetí možnost to nebude,pár lidí už tam stihlo přidat své názory,takže se to téma rozhodně necítilo osaměle…:D :D :D Oproti tomu dvojka,ta se mi líbí.Systém si to všechno opravdu vymýšlí sám a zrovna moje téma mu padlo do oka..:-D No,na druhé straně se zas až nic tak hrozného nestalo,ale dost mě to mrzí,mohla jsem se aspoň dozvědět jestli má někdo stejné problémy s piškoty.A jestli to téma opravdu připadalo adminům nevhodné(tedy pokud ho odstranili oni),tak to pak nechápu proč?V diskuzích jsem tu četla daleko horší příspěvky,které se navážely do nové verze.:(
V případě, že se témata zdvojnásobují (nebo dokonce až i zdesetinásobují!) a přitom se neustále týkají stejné věci, tak je promazávám. (Je to standardní postup moderování diskuzí.) Zdá se mi zbytečné tu samou odpověď vkládat do diskuze 10 x. Stačí jen číst starší diskuze. Odpovědi v nich najdete (event.nové informace najdete na titulní stránce Hafiků v „Novinky“) Princ 15897 (23.04.2009 22:53:28) napsal: Peťa (22.04.2009 17:23:56) napsal: Tak to s tou rychlostí je pravda.Jenom okostičkovat moje kamarády,kterých vůbec není moc,mi trvá hrozně dlouho,při tom mi dělají radost neustálé tabulky(o nějakém skriptu apod.),které se objevují prakticky na každé stránce:-D Nepřipisují se mi piškotky za nalezení dárečků(založila jsem o tomto i téma zde na diskuzi,abych se zeptala,jestli má taky někdo problém s připisováním piškotků,ale po půl dni toto téma záhadně zmizelo.Nevím proč?Co se s ním stalo?…:( ) Doufám,že tyhle problémy časem zmizí a že to zase bude všechno v pořádku..;-) Napadají mě tři možnosti vysvětlení záhadného zmizení tématu: Programátoři již mají plné zuby toho, že si lidi neustále stěžují na novou verzi a tak nepřijatelné témata mažou. Systém se dostal do stádia, kdy se v něm probudilo vlastní vědomí a testuje své schopnosti náhodnými události, jako je například vymazání tématu. Téma se cítilo osaměle, protože si ho nikdo dlouho nevšímal a tak se sebralo a šlo do lesa na procházku a cestou si mumlalo něco o tom, že si rovnou skočí i jedno nebo dvě.
Peťa (22.04.2009 17:23:56) napsal: Tak to s tou rychlostí je pravda.Jenom okostičkovat moje kamarády,kterých vůbec není moc,mi trvá hrozně dlouho,při tom mi dělají radost neustálé tabulky(o nějakém skriptu apod.),které se objevují prakticky na každé stránce:-D Nepřipisují se mi piškotky za nalezení dárečků(založila jsem o tomto i téma zde na diskuzi,abych se zeptala,jestli má taky někdo problém s připisováním piškotků,ale po půl dni toto téma záhadně zmizelo.Nevím proč?Co se s ním stalo?…:( ) Doufám,že tyhle problémy časem zmizí a že to zase bude všechno v pořádku..;-) Napadají mě tři možnosti vysvětlení záhadného zmizení tématu: Programátoři již mají plné zuby toho, že si lidi neustále stěžují na novou verzi a tak nepřijatelné témata mažou. Systém se dostal do stádia, kdy se v něm probudilo vlastní vědomí a testuje své schopnosti náhodnými události, jako je například vymazání tématu. Téma se cítilo osaměle, protože si ho nikdo dlouho nevšímal a tak se sebralo a šlo do lesa na procházku a cestou si mumlalo něco o tom, že si rovnou skočí i jedno nebo dvě.
alibaba47 (20.04.2009 16:15:23) napsal: zklidněte se, vždy bude něco, s čím budeme nespokojeni. Buďme rádi, že se něco děje a vyvíjí! Jsou to holt „porodní bolesti“. Věřím, že vše – za naší spolupráce a ne bojkotu – dopadne dobře! – Tak a teď mi nadávejte!!!!!;-) Já ti rozhodně nadávat nebudu, taky nemám proč, jen doufám, že „porodní bolesti“ nejsou již „posmrtnými křečemi“. Znám z vlastní skutečnosti, několik servrů, které běželi bez problémů a které se jednoho dne začali předělávat z „důvodu zlepšení“ neustále se v nich vrtali, když se už moc nahlas mluvilo o nějaké chybě, tak tam přilípli jen nějakou záplatu a neustále něco přidávali a zdokonalovali. Předtím na ty servry chodilo deně několik tisíců uživatelů a dnes se jejich dení návštěvnost pohybuje několika desítkami až pár stovkami. (Dva už i skončily). Mě na Hafíkách velice záleží a nechci aby i oni tak dopadli, kdyby mi na nich nezáleželo, tak se rozhodně nenamáhám se psaním a rovnou bych odešel. Ušetřil bych si tím nervy, čas i cholesterol. Stále ještě jsem optimista a stále ještě věřím tomu, že se programátoři přestanou zajímat o dělání nových věcí a budou se maximálně věnovat stabilizaci systému a opravě chyb a pak teprve budou dělat novoty. Dlouhý život Hafíkům a programátorům držím palce. (jen doufám, že se probudí dříve, než si je rozmačkám )
alibaba47 (20.04.2009 16:15:23) napsal: zklidněte se, vždy bude něco, s čím budeme nespokojeni. Buďme rádi, že se něco děje a vyvíjí! Jsou to holt „porodní bolesti“. Věřím, že vše – za naší spolupráce a ne bojkotu – dopadne dobře! – Tak a teď mi nadávejte!!!!!;-) Já ti rozhodně nadávat nebudu, taky nemám proč, jen doufám, že „porodní bolesti“ nejsou již „posmrtnými křečemi“. Znám z vlastní skutečnosti, několik servrů, které běželi bez problémů a které se jednoho dne začali předělávat z „důvodu zlepšení“ neustále se v nich vrtali, když se už moc nahlas mluvolo o nějaké chybě, tak tam přilípli jen nějakou záplatu a neustále něco přidávali a zdokonalovali. Předtím na ty servry chodilo deně několik tisíců uživatelů a dnes se jejich denní návštěvnost pohybuje několika desítkami až pár stovkami. Mě na Hafíkách velice záleží a nechci aby i oni tak dopadli, kdyby mi na nich nezáleželo, tak se rozhodně nenamáhám se psaním a rovnou bych odešel. Ušetřil bych si tím nervy, čas i cholesterol. Stále ještě jsem optimista a stále ještě věřím tomu, že se programátoři přestanou zajímat o dělání nových věcí a budou se maximálně věnovat stabilizaci systému a opravě chyb a pak teprve budou dělat novoty. Dlouhý život Hafíkům a programátorům držím palce. (jen doufám, že se probudí dříve, než si je rozmačkám :-DD )
Bohužel skutečnost. Byl jsem dotázán, jak jsem přišel ke svému tvrzení, že zdejší „programátoři“ opravovali to co fungovalo. Když se nad tím zamyslím, tak asi jsem se opravdu snažil pouze rozhýbat zdejší klidnou a spokojenou hladinu, kde všechno šlapalo tak jak mělo. Nebo že by ne? Vezmu v úvahu jen fakta z mého vlastního pohledu. ---ZLEPŠENÍ--- Dříve stránky šlapaly velice pomalu, nyní šlapou pomalu. ---ZHORŠENÍ--- Dřive se neobjevovala žádná chybová hlášení, nyní ano. (Nebezpečný script). Dřive jsem kostičkoval 140 lidí za 20 minut, nyní 143 za 80 minut. Dříve jsem na 5 stránce přátelů vybral profil a když jsem použil tlačítko zpět, dostal jsem se opět na stránku 5, nyní ta samá operace a kupodivu mě to hodí na stránku 1. Dříve jsem bez problénu ihned věděl na které stránce přátel se nacházím, nyní jen odhaduji. Nyní se u psů dají dát jen státy čechy, slovensko a polsko, já napřiklad chci německo. Ano, nyní když jsem si přečetl těch pár argumentů, co jsem napsal, tak si musím přiznat, že se musím programátorům omluvit, protože své bombastické stěhování stránek udělali dobře a své práci evidentně rozumí. Vždyť pro uživatele chtějí jen to nejlepší! Chybová hlášení? Pche, to je jen proto, aby jsme se zde nenudili! A co udělali proto, aby jsme nezakrněli a nestali se linými? no přeci to, že tam kde jsme dříve dělali jen jeden klik, tam jich dnes musíme dělat pět. Proto mi nezbývá než konstatovat, že problém není u programátorů, ale u nás u obyčejných lidí! SLÁVA NOVÝM HAFÍKŮM, VELKÉ OSTUDĚ PROGRAMÁTORŮ.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?