Diskuze Novinky - článek

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

!! !! AJA ŽÁDÁ O POMOC A MY VŠICHNI DOUFÁME,ŽE JÍ VYHOVÍTE. NEDĚLÁ TO PRO SEBE,ALE PRO PEJSKY Z ÚTULKU. A KDE JINDE BY MĚLA BÝT UPOUTÁVKA?? ??
Však brzo uvidíš:-D :-D Buď přijde výmaz,uzamčení a ví Bůh,co ještě. Bojíš,bojíš>:) >:)
Admini pěkně zas kecáte! Náhodou jsem listovala v kostičkách a 31.5. mi kostičky normálně přibývaly! Klidně se podívejte i u profilů kolem 300. místa, kde se ještě 31.5. dá dolistovat. Moje důvěra v nezmanipulo­vatelnost kostiček je na nule. Skutečně odvádíte naprosto skvělou matoucí a diverzní činnost, kam se na vás hrabu! mimišák
Rádi pomůžeme s propagací a rádi přijdeme. Vzhledem k tomu, že se jedná o sobotu, můžeme se těšit na Áju celá rodina. Jak chceme pomoci s propagací, píši Áje do zpráv – tak na shledanou ! Ela a motýlek (05.06.2009 08:38:35) napsal: Aja (03.06.2009 13:35:00) napsal: Jerry (03.06.2009 13:23:22) napsal: Ahojky, už jsem Aje psala, že moc rádi pomůžeme! Už jsme ji pomáhali, takže nevidím důvod, proč bychom teď nepomohli. Ale uvědomte si, že máme i jinou práci, takže neodpovíme třeba ihned! A myslím, že není takový problém vložit akci alespoň do kalendáře, ale to zatím nikdo neudělal!mimišák (03.06.2009 12:59:29) napsal: Já to četla – brala jsem to za hotovou věc! Admini to už je fakt síla! Srandičky stranou – tohle je opravdu pro skutečné hafíky. Aja zorganizovala KONCERT PRO ÚTULEK MARŠOVICE bude se konat v 16 hod. dne 20.6.2009 v PRAZE v Kostele u sv.Vojtěcha (u ND). Název:POCTA SV.FRANTIŠKU Z A*****! (pro ty nechápavé, nepoučené – Fr. z A***** je patronem zvířat). Kdo příjde, podpoří pejsky v útulku Maršovice. Nehledě k tomu, že poslechnout si Aju je fakt zážitek! Do(háje) – jak to, že to ještě nepropaguje Eva od Morgana! Já to mám opravdu z ruky, ale Pražáci – to vám to musím asi lepit každému na profil! Admini pokud je problém napsat propagační článek – tak opravdu stačí upoutávka na home! mimišák ANO!!!Jerry tedˇ psala,že pomohou,takže MOC děkuji.Jde o zvýšení návštěvnosti,což chápete…O to víc dostanou pejskové.Orga­nizačně,s roz­nosem letáků po Praze, pomohou děvčata a kluci,dobrovolníci z Maršovic.Tak­že,dnes odesílám do tiskárny a potvrzuji termín všem zúčastněným!!!Jinak též využiji nabídky kamarádů,co psali !!!:D Vše je zatím napsaáno na Toníkově profílku…;-) Děkuji MOC všem za rychlou POMOC!!!:D !! !! !! Aja a obč.sdružení Belcantos.
mimišák (05.06.2009 09:06:09) napsal: Ela a motýlek (05.06.2009 08:50:04) napsal: Jerry (03.06.2009 14:57:21) napsal: V seznamu hodnotitelů se zobrazuje i 31.5., že ti někdo poslal kostičky, ale do celkových bodů se to nezapočetlo!mimišák (03.06.2009 12:22:50) napsal: Admini pěkně zas kecáte! Náhodou jsem listovala v kostičkách a 31.5. mi kostičky normálně přibývaly! Klidně se podívejte i u profilů kolem 300. místa, kde se ještě 31.5. dá dolistovat. Moje důvěra v nezmanipulo­vatelnost kostiček je na nule. Skutečně odvádíte naprosto skvělou matoucí a diverzní činnost, kam se na vás hrabu! mimišák No, chodím teď na hafíky málo, ale toho 31.5. jsem náhodou kostičky posílala a také to normálně fungovalo, tak opravdu nevím, kde a u koho byl nějaký zádrhel. Jerry to vysvětlila: že se kostičky zobrazovaly, ale admimi ukončili soutěž 30.5. Byla to dezinformace – a na micinách je to napsané líp. Dodatečně se omlouvám, ale nechci vlákno smazat kvůli Koncertu pro útulek Maršovice. mimišák Ahoj,díky!!!:D No,mně to nešlo,ale to už je pryč…;-) Jinak,mohu příští týden založit nové vlákno,ale bude upoutávka přímo na portálu www.Hafíci!!!Všem děkuji za podporu!!!:D Aja a spol.
Ela a motýlek (05.06.2009 08:50:04) napsal: Jerry (03.06.2009 14:57:21) napsal: V seznamu hodnotitelů se zobrazuje i 31.5., že ti někdo poslal kostičky, ale do celkových bodů se to nezapočetlo!mimišák (03.06.2009 12:22:50) napsal: Admini pěkně zas kecáte! Náhodou jsem listovala v kostičkách a 31.5. mi kostičky normálně přibývaly! Klidně se podívejte i u profilů kolem 300. místa, kde se ještě 31.5. dá dolistovat. Moje důvěra v nezmanipulo­vatelnost kostiček je na nule. Skutečně odvádíte naprosto skvělou matoucí a diverzní činnost, kam se na vás hrabu! mimišák No, chodím teď na hafíky málo, ale toho 31.5. jsem náhodou kostičky posílala a také to normálně fungovalo, tak opravdu nevím, kde a u koho byl nějaký zádrhel. Jerry to vysvětlila: že se kostičky zobrazovaly, ale admimi ukončili soutěž 30.5. Byla to dezinformace – a na micinách je to napsané líp. Dodatečně se omlouvám, ale nechci vlákno smazat kvůli Koncertu pro útulek Maršovice. mimišák
Jerry (03.06.2009 14:57:21) napsal: V seznamu hodnotitelů se zobrazuje i 31.5., že ti někdo poslal kostičky, ale do celkových bodů se to nezapočetlo!mimišák (03.06.2009 12:22:50) napsal: Admini pěkně zas kecáte! Náhodou jsem listovala v kostičkách a 31.5. mi kostičky normálně přibývaly! Klidně se podívejte i u profilů kolem 300. místa, kde se ještě 31.5. dá dolistovat. Moje důvěra v nezmanipulo­vatelnost kostiček je na nule. Skutečně odvádíte naprosto skvělou matoucí a diverzní činnost, kam se na vás hrabu! mimišák No, chodím teď na hafíky málo, ale toho 31.5. jsem náhodou kostičky posílala a také to normálně fungovalo, tak opravdu nevím, kde a u koho byl nějaký zádrhel.
Aja (03.06.2009 13:35:00) napsal: Jerry (03.06.2009 13:23:22) napsal: Ahojky, už jsem Aje psala, že moc rádi pomůžeme! Už jsme ji pomáhali, takže nevidím důvod, proč bychom teď nepomohli. Ale uvědomte si, že máme i jinou práci, takže neodpovíme třeba ihned! A myslím, že není takový problém vložit akci alespoň do kalendáře, ale to zatím nikdo neudělal!mimišák (03.06.2009 12:59:29) napsal: Já to četla – brala jsem to za hotovou věc! Admini to už je fakt síla! Srandičky stranou – tohle je opravdu pro skutečné hafíky. Aja zorganizovala KONCERT PRO ÚTULEK MARŠOVICE bude se konat v 16 hod. dne 20.6.2009 v PRAZE v Kostele u sv.Vojtěcha (u ND). Název:POCTA SV.FRANTIŠKU Z A*****! (pro ty nechápavé, nepoučené – Fr. z A***** je patronem zvířat). Kdo příjde, podpoří pejsky v útulku Maršovice. Nehledě k tomu, že poslechnout si Aju je fakt zážitek! Do(háje) – jak to, že to ještě nepropaguje Eva od Morgana! Já to mám opravdu z ruky, ale Pražáci – to vám to musím asi lepit každému na profil! Admini pokud je problém napsat propagační článek – tak opravdu stačí upoutávka na home! mimišák ANO!!!Jerry tedˇ psala,že pomohou,takže MOC děkuji.Jde o zvýšení návštěvnosti,což chápete…O to víc dostanou pejskové.Orga­nizačně,s roz­nosem letáků po Praze, pomohou děvčata a kluci,dobrovolníci z Maršovic.Tak­že,dnes odesílám do tiskárny a potvrzuji termín všem zúčastněným!!!Jinak též využiji nabídky kamarádů,co psali !!!:D Vše je zatím napsaáno na Toníkově profílku…;-) Děkuji MOC všem za rychlou POMOC!!!:D !! !! !! Aja a obč.sdružení Belcantos.
V seznamu hodnotitelů se zobrazuje i 31.5., že ti někdo poslal kostičky, ale do celkových bodů se to nezapočetlo! mimišák (03.06.2009 12:22:50) napsal: Admini pěkně zas kecáte! Náhodou jsem listovala v kostičkách a 31.5. mi kostičky normálně přibývaly! Klidně se podívejte i u profilů kolem 300. místa, kde se ještě 31.5. dá dolistovat. Moje důvěra v nezmanipulo­vatelnost kostiček je na nule. Skutečně odvádíte naprosto skvělou matoucí a diverzní činnost, kam se na vás hrabu! mimišák
Jerry (03.06.2009 13:23:22) napsal: Ahojky, už jsem Aje psala, že moc rádi pomůžeme! Už jsme ji pomáhali, takže nevidím důvod, proč bychom teď nepomohli. Ale uvědomte si, že máme i jinou práci, takže neodpovíme třeba ihned! A myslím, že není takový problém vložit akci alespoň do kalendáře, ale to zatím nikdo neudělal!mimišák (03.06.2009 12:59:29) napsal: Já to četla – brala jsem to za hotovou věc! Admini to už je fakt síla! Srandičky stranou – tohle je opravdu pro skutečné hafíky. Aja zorganizovala KONCERT PRO ÚTULEK MARŠOVICE bude se konat v 16 hod. dne 20.6.2009 v PRAZE v Kostele u sv.Vojtěcha (u ND). Název:POCTA SV.FRANTIŠKU Z A*****! (pro ty nechápavé, nepoučené – Fr. z A***** je patronem zvířat). Kdo příjde, podpoří pejsky v útulku Maršovice. Nehledě k tomu, že poslechnout si Aju je fakt zážitek! Do(háje) – jak to, že to ještě nepropaguje Eva od Morgana! Já to mám opravdu z ruky, ale Pražáci – to vám to musím asi lepit každému na profil! Admini pokud je problém napsat propagační článek – tak opravdu stačí upoutávka na home! mimišák ANO!!!Jerry tedˇ psala,že pomohou,takže MOC děkuji.Jde o zvýšení návštěvnosti,což chápete…O to víc dostanou pejskové.Orga­nizačně,s roz­nosem letáků po Praze, pomohou děvčata a kluci,dobrovolníci z Maršovic.Tak­že,dnes odesílám do tiskárny a potvrzuji termín všem zúčastněným!!!Jinak též využiji nabídky kamarádů,co psali !!!:D Vše je zatím napsaáno na Toníkově profílku…;-) Děkuji MOC všem za rychlou POMOC!!!:D !! !! !! Aja a obč.sdružení Belcantos.
Ahojky, už jsem Aje psala, že moc rádi pomůžeme! Už jsme ji pomáhali, takže nevidím důvod, proč bychom teď nepomohli. Ale uvědomte si, že máme i jinou práci, takže neodpovíme třeba ihned! A myslím, že není takový problém vložit akci alespoň do kalendáře, ale to zatím nikdo neudělal! mimišák (03.06.2009 12:59:29) napsal: Já to četla – brala jsem to za hotovou věc! Admini to už je fakt síla! Srandičky stranou – tohle je opravdu pro skutečné hafíky. Aja zorganizovala KONCERT PRO ÚTULEK MARŠOVICE bude se konat v 16 hod. dne 20.6.2009 v PRAZE v Kostele u sv.Vojtěcha (u ND). Název:POCTA SV.FRANTIŠKU Z A*****! (pro ty nechápavé, nepoučené – Fr. z A***** je patronem zvířat). Kdo příjde, podpoří pejsky v útulku Maršovice. Nehledě k tomu, že poslechnout si Aju je fakt zážitek! Do(háje) – jak to, že to ještě nepropaguje Eva od Morgana! Já to mám opravdu z ruky, ale Pražáci – to vám to musím asi lepit každému na profil! Admini pokud je problém napsat propagační článek – tak opravdu stačí upoutávka na home! mimišák
hojky, už jsem Aje psala, že moc rádi pomůžeme! Už jsme ji pomáhali, takže nevidím důvod, proč bychom teď nepomohli. Ale uvědomte si, že máme i jinou práci, takže neodpovíme třeba ihned! A myslím, že není takový problém vložit akci alespoň do kalendáře, ale to zatím nikdo neudělal! mimišák (03.06.2009 12:59:29) napsal: Já to četla – brala jsem to za hotovou věc! Admini to už je fakt síla! Srandičky stranou – tohle je opravdu pro skutečné hafíky. Aja zorganizovala KONCERT PRO ÚTULEK MARŠOVICE bude se konat v 16 hod. dne 20.6.2009 v PRAZE v Kostele u sv.Vojtěcha (u ND). Název:POCTA SV.FRANTIŠKU Z A*****! (pro ty nechápavé, nepoučené – Fr. z A***** je patronem zvířat). Kdo příjde, podpoří pejsky v útulku Maršovice. Nehledě k tomu, že poslechnout si Aju je fakt zážitek! Do(háje) – jak to, že to ještě nepropaguje Eva od Morgana! Já to mám opravdu z ruky, ale Pražáci – to vám to musím asi lepit každému na profil! Admini pokud je problém napsat propagační článek – tak opravdu stačí upoutávka na home! mimišák
Ahojky, už jsem Áje psala, že moc rádi pomůžeme! Už jsme ji pomáhali, takže nevidím důvod, proč bychom teď nepomohli. Ale uvědomte si, že máme i jinou práci, takže neodpovíme třeba ihned! A myslím, že není takový problém vložit akci alespoň do kalendáře, ale to zatím nikdo neudělal! mimišák (03.06.2009 12:59:29) napsal: Já to četla – brala jsem to za hotovou věc! Admini to už je fakt síla! Srandičky stranou – tohle je opravdu pro skutečné hafíky. Aja zorganizovala KONCERT PRO ÚTULEK MARŠOVICE bude se konat v 16 hod. dne 20.6.2009 v PRAZE v Kostele u sv.Vojtěcha (u ND). Název:POCTA SV.FRANTIŠKU Z A*****! (pro ty nechápavé, nepoučené – Fr. z A***** je patronem zvířat). Kdo příjde, podpoří pejsky v útulku Maršovice. Nehledě k tomu, že poslechnout si Aju je fakt zážitek! Do(háje) – jak to, že to ještě nepropaguje Eva od Morgana! Já to mám opravdu z ruky, ale Pražáci – to vám to musím asi lepit každému na profil! Admini pokud je problém napsat propagační článek – tak opravdu stačí upoutávka na home! mimišák
Já to četla – brala jsem to za hotovou věc! Admini to už je fakt síla! Srandičky stranou – tohle je opravdu pro skutečné hafíky. Aja zorganizovala KONCERT PRO ÚTULEK MARŠOVICE bude se konat v 16 hod. dne 20.6.2009 v PRAZE v Kostele u sv.Vojtěcha (u ND). Název:POCTA SV.FRANTIŠKU Z A*****! (pro ty nechápavé, nepoučené – Fr. z A***** je patronem zvířat). Kdo příjde, podpoří pejsky v útulku Maršovice. Nehledě k tomu, že poslechnout si Aju je fakt zážitek! Do(háje) – jak to, že to ještě nepropaguje Eva od Morgana! Já to mám opravdu z ruky, ale Pražáci – to vám to musím asi lepit každému na profil! Admini pokud je problém napsat propagační článek – tak opravdu stačí upoutávka na home! mimišák
MATÝSEK A PETRA (03.06.2009 12:45:04) napsal: !! !! AJA ŽÁDÁ O POMOC A MY VŠICHNI DOUFÁME,ŽE JÍ VYHOVÍTE. NEDĚLÁ TO PRO SEBE,ALE PRO PEJSKY Z ÚTULKU. A KDE JINDE BY MĚLA BÝT UPOUTÁVKA?? ?? Děkuji za odpovědˇ!!!:-DD !! Dala jsem to v klidu včera na Toníkův profil a NIKDO si to nepřečetl!;-) …Díky za POMOC!!!Aja.
mimišák (03.06.2009 12:22:50) napsal: Admini pěkně zas kecáte! Náhodou jsem listovala v kostičkách a 31.5. mi kostičky normálně přibývaly! Klidně se podívejte i u profilů kolem 300. místa, kde se ještě 31.5. dá dolistovat. Moje důvěra v nezmanipulo­vatelnost kostiček je na nule. Skutečně odvádíte naprosto skvělou matoucí a diverzní činnost, kam se na vás hrabu! mimišák Je mně ze všeho VELMI smutno!!!:-( Proč???;-) Navíc jsem psala včera email adminům s prosbou,Maršovice čekají-útulek na pomoc,zda-li nám může být opět dána upoutávka na portál www.Hafíci.cz!!!!! Vše u Toníka na profilu!Koncert má být 20.6.2009 v 16.hod. v Praze!Musím do tiskárny dát plakáty,dělat dramaturgii,blo­kovat umělce,ale nemohu bez medializace dělat takovou akci!!!8-}Nechci žádné příspěvky,apod.JEN prosím o POMOC ve formě upoutávky,jako o Vánocích a odpovědi!!!;-) Co konce tohoto týdne musím vše uzavřít!!!…!! !! !! Aja.
MATÝSEK A PETRA (03.06.2009 12:27:41) napsal: mimišák (03.06.2009 12:22:50) napsal: Admini pěkně zas kecáte! Náhodou jsem listovala v kostičkách a 31.5. mi kostičky normálně přibývaly! Klidně se podívejte i u profilů kolem 300. místa, kde se ještě 31.5. dá dolistovat. Moje důvěra v nezmanipulo­vatelnost kostiček je na nule. Skutečně odvádíte naprosto skvělou matoucí a diverzní činnost, kam se na vás hrabu! mimišák Mimišáku,„kecáte“ se adminům neřííííká :-D Ty si koleduješ:-D :-D :-D Ale jinak souhlas,není nad kvalitní a dobře odvedenou práci:-D „kecáte“ můžu! to bylo jiné slovo od „k“, Bohumile, Bohumile!:-D :-D :-D :-D
mimišák (03.06.2009 12:22:50) napsal: Admini pěkně zas kecáte! Náhodou jsem listovala v kostičkách a 31.5. mi kostičky normálně přibývaly! Klidně se podívejte i u profilů kolem 300. místa, kde se ještě 31.5. dá dolistovat. Moje důvěra v nezmanipulo­vatelnost kostiček je na nule. Skutečně odvádíte naprosto skvělou matoucí a diverzní činnost, kam se na vás hrabu! mimišák Mimišáku,„kecáte“ se adminům neřííííká :-D Ty si koleduješ:-D :-D :-D Ale jinak souhlas,není nad kvalitní a dobře odvedenou práci:-D
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?