Diskuze Novonarozenne kotě a blechy

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Z těch volně prodejných je pro koťátka od 8 týdnů pipetzka Fypryst 68 Kčhttps://www.benu.cz/internetova-lekarna , ale o přípravcích pro mladší koťata nevím. Je blbbé, že je mamka kočka pořád olizuje
Ivca (15.09.2014 06:32:08) napsal: Co na to říct, to je otázka pro veterináře, stejně tam budete muset zajít pro pipetku na odpuzení blech. Ok děkuji za odpověd.
beky a tapka a murin (14.09.2014 19:07:34) napsal: Dobry den všichni. Mohu se zeptat co mam delat s blechama 5 denniho kotete? Moje kocka mela totiz blechy a my sme to nevedeli a kote to od ni dostalo co s tim? Nemuze se nasemu 5 dennimu koteti nic stat? Predem diky za odpovet. PS : Meli sme 5 kotat ale 4 sme museli utratit protoze pri porodu se jim zlomily nozicky :( A kote ktere ma blechy je kluk jmenem Garfield :-) Co na to říct, to je otázka pro veterináře, stejně tam budete muset zajít pro pipetku na odpuzení blech.
Dobry den všichni. Mohu se zeptat co mam delat s blechama 5 denniho kotete? Moje kocka mela totiz blechy a my sme to nevedeli a kote to od ni dostalo co s tim? Nemuze se nasemu 5 dennimu koteti nic stat? Predem diky za odpovet. PS : Meli sme 5 kotat ale 4 sme museli utratit protoze pri porodu se jim zlomily nozicky :( A kote ktere ma blechy je kluk jmenem Garfield :-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?