Diskuze NOVÝ design Hafici.cz

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Esteze mi na mobile zostalo aktivne session, inak by som sa neprihlasil a nemohol vkladat komentare. Ked vojdem do profilu tak navyse nefunguje sprava mojeID uctov. Snad sa to skoro opravy, nech sa sem mozu prihlasit i dalsi ktory maju teraz problemy ;o(
Nefunguje prihlasovanie, ani mojeid prihlasovanie nebezi a dokonca zabudnute heslo nieje mozne poslat!
Radka (24.09.2014 22:12:52) napsal: Ahoj, zkoušela obnovit stránku (ctrl+f5) a teprve poté se přihlásit? Díky za bleskurychlou odpověď. Zítra se pokusí tímto způsobem přihlásit.8-}
Radka (24.09.2014 22:12:52) napsal: Ahoj, zkoušela obnovit stránku (ctrl+f5) a teprve poté se přihlásit? Díky za odpověď zítra se o to pokusí.8-}
Radka (24.09.2014 22:12:52) napsal: Ahoj, zkoušela obnovit stránku (ctrl+f5) a teprve poté se přihlásit?
Tak hurá už nám to taky funguje :D
Nechci to zakřiknout, tak ťukám do stolu:-DD , ale u mě zatím supr, rychlejší a lepší, takže spokojenost!! 1*
Mne sa páčili viac "starý" hafíci :-)
Kobylatko (29.09.2014 15:48:29) napsal: To sice ano ale ptát se a říkát třeba že 4-5 měsíční štěně něco kouše,žužlá,štěká při hře mi příjde zbytečné dyť malé mimino je to to samé přece ;-) :D .No myslím si že by to bylo dobré aby uživatelé měli i možnost ukázat svuj problém ze psem fotkou nebo videem.A dál bych určitě upravila diskuzi bo některé dotazy tak sou X krát chtělo by to třeba "jakou hračku pro štěně?" a aby se zadané téma posunulo vždy na přední příčku když do něj někdo přídá příspěvěk bylo by to přehlednější a nemuselo by třeba téma klikr být 10x příjde mi to zbytečné a zbytečně zabrané místo které by šlo využít jinak ;-) Každý někdy začínal, a proto mi nepřijde divné, že se dotazy opakují. Problém je spíš v tom, že se v této diskuzi nedá nic najít. Jsou tady sice nějaké "sekce", ale nejsou funkční, témata mají kolikrát neodpovídající názvy a nebo je v nich více různých otázek. Chtělo by to admina, který bude striktně řadit témata (která v případě nutnosti přejmenuje) do sekcí, kterých by rozhodně mělo být víc, aby zde každý našel, co potřebuje, protože mnoho dotazů už je tu fundovaně zodpovězeno. Např. "Zdraví psů a strava" lze rozdělit na nejvíce se opakující: Granule (výběr granulí, hodnocení granulí), BARF (domácí strava), potravinové doplňky, očkování, parazité, pohybový aparát atd. "Výchova a výcvik" by pak měla obsahovat věčně omílané přivolání, výchovu štěněte (klidně o podsekcích např. učení čistotnosti, základní povely, štěně a další psi, ničení bytu atd.). V "Povídání o pejscích" bychom uvítali především sekci o výběru psa, problematice PP atd. Takto lze pokračovat. Bylo by fajn, kdyby se nad tímto někdo zamyslel, aby diskuze dostala řád a mohla opravdu fungovat pro nováčky jako studnice názorů, zkušeností a rad. Osobně to ocením víc, než 100 nových designů. Fotky nebo videa do diskuze? Určitě dobrý nápad, otázkou je, zda není snazší dát sem odkaz na profil či na Youtube... Dokud je diskuze nepřehledná, nemá podle mého smysl na ní podnikat tato vylepšení.
Hlavička se mi vůbec nelíbí.Starý vzhled byl veselý a přehledný.Nový je spíš jako úřední listina.Tmavé pruhy a bílé písmo je taky hůř čitelné.A přehled o čem jsou články,to už se ani srovnávat nedá.Nevýrazné a roztáhlé po celé šířce stránky.:( :( :(
..takže po změně hesla jsem se konečně úspěšně přihlásila, ale jinak mi to prostě nešlo :-~
Uživatel11052Eva (28.09.2014 07:45:50) napsal: Hlavička se mi vůbec nelíbí.Starý vzhled byl veselý a přehledný.Nový je spíš jako úřední listina.Tmavé pruhy a bílé písmo je taky hůř čitelné.A přehled o čem jsou články,to už se ani srovnávat nedá.Nevýrazné a roztáhlé po celé šířce stránky.:( :( :(
O čem konkrétně zde uživatelé diskutují - to opravdu neovlivníme. Proč zde není příliš aktivní sekce o výchově a výcviku je možná i tím, že někteří co "odpovídají" jsou až příliš útoční a agresivní k tazatelům. To se příště už nerad někdo zeptá - především z laiků, který to nemyslí vůbec špatně. Myslíte (obecně), že by pomohla možnost vložit k příspěvku v diskuzi fotografii?
Prima, měly by být převedené kompletně všechny profily uživatelů zvířat ;-D
iksypsilon (29.09.2014 17:12:44) napsal: Každý někdy začínal, a proto mi nepřijde divné, že se dotazy opakují. Problém je spíš v tom, že se v této diskuzi nedá nic najít. Jsou tady sice nějaké "sekce", ale nejsou funkční, témata mají kolikrát neodpovídající názvy a nebo je v nich více různých otázek. Chtělo by to admina, který bude striktně řadit témata (která v případě nutnosti přejmenuje) do sekcí, kterých by rozhodně mělo být víc, aby zde každý našel, co potřebuje, protože mnoho dotazů už je tu fundovaně zodpovězeno. Např. "Zdraví psů a strava" lze rozdělit na nejvíce se opakující: Granule (výběr granulí, hodnocení granulí), BARF (domácí strava), potravinové doplňky, očkování, parazité, pohybový aparát atd. "Výchova a výcvik" by pak měla obsahovat věčně omílané přivolání, výchovu štěněte (klidně o podsekcích např. učení čistotnosti, základní povely, štěně a další psi, ničení bytu atd.). V "Povídání o pejscích" bychom uvítali především sekci o výběru psa, problematice PP atd. Takto lze pokračovat. Bylo by fajn, kdyby se nad tímto někdo zamyslel, aby diskuze dostala řád a mohla opravdu fungovat pro nováčky jako studnice názorů, zkušeností a rad. Osobně to ocením víc, než 100 nových designů. Fotky nebo videa do diskuze? Určitě dobrý nápad, otázkou je, zda není snazší dát sem odkaz na profil či na Youtube... Dokud je diskuze nepřehledná, nemá podle mého smysl na ní podnikat tato vylepšení. Já to myslím takhle je to tak i zdehttp://forum.cincila.com/ Vyberu si téma Bydlení pak zadám do vyhledávače třeba podestýlka napíšu svuj dotaz a oběví se to uplně nazačátku jako právě ted ta Odpadní roura a nemusím to nikde nahánět a hledat buh ví až na kolikáté stránce.Já končím v práci po 3h takže když svuj dotaz zde pisnu ráno tak už jej v náhledu nenajdu bo tu přispějě mrak dalších lidí ;-)
Ještě pár postřehů - na hlavní stránce přesahuje nahoře text do modrého pole - špatně čitelné. U dárečků na jednotlivých profilech nejsou tlačítka kdo daroval a pošli dárek vedle sebe, ale poněkud nelogicky částečně přesahují. Taky u kamarádů je v rámečku zbytečně volné místo, klidně by tam vešlo 5 kamarádů vedle sebe.Na hodnocení nové grafiky je brzo, chce si to trochu zvyknout.
Dobrý den, chci se zeptat co mám dělat když mi zmizel profil pejska - mám si ho založit znovu sama??? A co bude s body, které jsme tam měli před novými stránkami??? Děkuji PS: Stránky vypadají jinak pěkně:-)
cvokmartina (29.09.2014 18:41:45) napsal: ještě bych jen přidala takový malý detail - aby příspěvky v diskuzi v daném tématu šli od nejstaršího po nejnovější a ne naopak. Jestli teda víte co myslím. Pro někoho nového to musí být matoucí se proklikávat nakonec aby věděl o čem vůbec téma je a na co se zadavatel ptal :D Souhlas ;-)
ještě bych jen přidala takový malý detail - aby příspěvky v diskuzi v daném tématu šli od nejstaršího po nejnovější a ne naopak. Jestli teda víte co myslím. Pro někoho nového to musí být matoucí se proklikávat nakonec aby věděl o čem vůbec téma je a na co se zadavatel ptal :D
Kobylatko (29.09.2014 17:38:34) napsal: Já to myslím takhle je to tak i zdehttp://forum.cincila.com/ Vyberu si téma Bydlení pak zadám do vyhledávače třeba podestýlka napíšu svuj dotaz a oběví se to uplně nazačátku jako právě ted ta Odpadní roura a nemusím to nikde nahánět a hledat buh ví až na kolikáté stránce.Já končím v práci po 3h takže když svuj dotaz zde pisnu ráno tak už jej v náhledu nenajdu bo tu přispějě mrak dalších lidí ;-) Chtělo by to prostě sjednotit bo témat jako je klikr,barf,granule je tu několik bohatě stačí jedno naco mít téma klikr 10x ? ;-) .Je to sice hezké mít nový design ale přehledná diskuze by byla lepší ;-) .
Kate (28.09.2014 21:14:37) napsal: O čem konkrétně zde uživatelé diskutují - to opravdu neovlivníme. Proč zde není příliš aktivní sekce o výchově a výcviku je možná i tím, že někteří co "odpovídají" jsou až příliš útoční a agresivní k tazatelům. To se příště už nerad někdo zeptá - především z laiků, který to nemyslí vůbec špatně. Myslíte (obecně), že by pomohla možnost vložit k příspěvku v diskuzi fotografii? To sice ano ale ptát se a říkát třeba že 4-5 měsíční štěně něco kouše,žužlá,štěká při hře mi příjde zbytečné dyť malé mimino je to to samé přece ;-) :D .No myslím si že by to bylo dobré aby uživatelé měli i možnost ukázat svuj problém ze psem fotkou nebo videem.A dál bych určitě upravila diskuzi bo některé dotazy tak sou X krát chtělo by to třeba "jakou hračku pro štěně?" a aby se zadané téma posunulo vždy na přední příčku když do něj někdo přídá příspěvěk bylo by to přehlednější a nemuselo by třeba téma klikr být 10x příjde mi to zbytečné a zbytečně zabrané místo které by šlo využít jinak ;-)
Po několika dnech, kdy mi Hafíci nefungovali nejprve vůbec a později zčásti, se také přidám s názorem na nový design tohoto portálu. Také se mi ten původní líbil víc. V tomto jsou větší tlačítka jak bylo avizováno, ovšem nějak jsem asi nepochopila smysl této změny, protože tlačítko stejně nereaguje po celé ploše. Stejně musíte kliknout pouze na text, jinak tlačítko nefunguje. Tak k čemu taková plocha, funkční velikost tlačítka je třetinová. Dál mi není jasné proč jsou některá tlačítka dvojmo. Přihlášení, nový profil, registrace - jsou v modré liště a pod tím v rámečku tatáž tlačítka znovu. To mi připadá naprosto zbytečné. Místo toho bych uvítala zpět umístit okénko vyhledávání, které je nyní schováno pod symbolem lupy a které dost často nereaguje a odmítá se otevřít. Mnoho uživatelů je marně hledalo a pátrací akce na Hafíkách s přeposíláním zjištěných informací chvílemi připomínala hru na ztracený poklad.:D Myšlenka na zlepšení byla jistě dobrá, ale chtělo by to ještě trochu dopilovat.
Niki a Baddy (28.09.2014 12:59:04) napsal: s tou diskuzí že tu nikdo nechodí- myslím že je to proto protože se tady prostě neřeší moc odborné věci, jsou tady snad jen lidi kteří si stěžují na soutěže.... taky ti kteří chtějí psa bez PP.... a pak jen malá hrstka lidí co píšou normální odpovědi, ale moc se nevyjadřují protože tu zkrátka nejsou takové otázky.... toť můj názor :D Asi tak nějak :-D a o výcviku radši pomlčím :-D
♠♠♠DENÝSKOVI♠♠♠ (28.09.2014 10:58:17) napsal: .....Také si myslíme ,že ten starý byl jemnější a určitě nejsme sami i když asi málo lidiček chodí poslední dobou do diskuze aby vyjádřili svůj názor..jen se šeptá kolem...Denýskovi.... s tou diskuzí že tu nikdo nechodí- myslím že je to proto protože se tady prostě neřeší moc odborné věci, jsou tady snad jen lidi kteří si stěžují na soutěže.... taky ti kteří chtějí psa bez PP.... a pak jen malá hrstka lidí co píšou normální odpovědi, ale moc se nevyjadřují protože tu zkrátka nejsou takové otázky.... toť můj názor :D
Uživatel11052Eva (28.09.2014 07:45:50) napsal: Hlavička se mi vůbec nelíbí.Starý vzhled byl veselý a přehledný.Nový je spíš jako úřední listina.Tmavé pruhy a bílé písmo je taky hůř čitelné.A přehled o čem jsou články,to už se ani srovnávat nedá.Nevýrazné a roztáhlé po celé šířce stránky.:( :( :( .....Také si myslíme ,že ten starý byl jemnější a určitě nejsme sami i když asi málo lidiček chodí poslední dobou do diskuze aby vyjádřili svůj názor..jen se šeptá kolem...Denýskovi....
...mně to prostě nefunguje ani s "Ctrl+f5" - na jakékoli změny si špatně zvykám a vždy mě dost rozhodí, takže to tu asi zabalím, protože u sebe bohužel nemám nikoho, kdo by mi vysvětlil jak se mám co naučit :-| Martina
Ahoj, zkoušela obnovit stránku (ctrl+f5) a teprve poté se přihlásit? Uživatel Jana (24.09.2014 21:58:53) napsal: Mám dotázek za svoji kamarádku Ivanku- profil Victory a Bimbi- stále se jí nedaří přihlásit na Hafíci.cz.-stále jí to uvádí,že má špatně zadané uživatelské jméno nebo heslo. Vyzkoušela všechny možné varianty a stále nic.Poradí někdo ???? Díky.
Mám dotázek za svoji kamarádku Ivanku- profil Victory a Bimbi- stále se jí nedaří přihlásit na Hafíci.cz.-stále jí to uvádí,že má špatně zadané uživatelské jméno nebo heslo. Vyzkoušela všechny možné varianty a stále nic.Poradí někdo ???? Díky.
Supíku, díky. Napravíme. Kontrolovala jsem zrovna profily se skiny a tam je to v pořádku - moje chyba. Dáme do pořádku i toto. supík (24.09.2014 15:56:08) napsal: Ještě pár postřehů - na hlavní stránce přesahuje nahoře text do modrého pole - špatně čitelné. U dárečků na jednotlivých profilech nejsou tlačítka kdo daroval a pošli dárek vedle sebe, ale poněkud nelogicky částečně přesahují. Taky u kamarádů je v rámečku zbytečně volné místo, klidně by tam vešlo 5 kamarádů vedle sebe.Na hodnocení nové grafiky je brzo, chce si to trochu zvyknout.
Ahoj, zkus prosím Ctrl+F5 u toho IE, mělo by to pak fungovat. O rozmístění profilů víme, prozatím řešíme problémy s přihlašováním a párováním různých způsobů přihlašování. Kompletně jsme měnili registraci. supík (24.09.2014 15:41:29) napsal: Měl bych dotaz. V Exloreru už to nebude fungovat? Stále mám hlášku, že probíhá plánovaná odstávka. V Google Chrome běží zdá se bez závad. Dalo by se polemizovat nad rozmístěním profilů u jednoho uživatele, pokud má někdo napráskaných víc profilů, tak to asi bude na pár stránek. Ostatní uvidíme.
Kate (24.09.2014 14:53:24) napsal: Po dnešní odstávce se na Hafici.cz objevila nová hlavička, upravené menu a podmenu, nová registrace atd. Jak se vám líbí? Narazili jste na chybu? Něco vám nefunguje? Některé věci je možné upravit až "venku" a chyby odhalit rovněž až po spuštění. Proto budeme rádi, když nám o chybách dáte vědět. Věříme, že se nám povede všechny "blechy v kožichu" vychytat co nejdříve. Díky. Měl bych dotaz. V Exloreru už to nebude fungovat? Stále mám hlášku, že probíhá plánovaná odstávka. V Google Chrome běží zdá se bez závad. Dalo by se polemizovat nad rozmístěním profilů u jednoho uživatele, pokud má někdo napráskaných víc profilů, tak to asi bude na pár stránek. Ostatní uvidíme.
Po dnešní odstávce se na Hafici.cz objevila nová hlavička, upravené menu a podmenu, nová registrace atd. Jak se vám líbí? Narazili jste na chybu? Něco vám nefunguje? Některé věci je možné upravit až "venku" a chyby odhalit rovněž až po spuštění. Proto budeme rádi, když nám o chybách dáte vědět. Věříme, že se nám povede všechny "blechy v kožichu" vychytat co nejdříve. Díky.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?