Diskuze "nový" vzhled

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Sorry, ale mi to fakt přijde divné. Počítám, že ten výsměch na konec nepatřil a byl to jen úklik. Práci si s tím mohli dát, ale tohle je samozřejmě k horšímu. Kačus (25.05.2009 14:09:36) napsal: Cathy (25.05.2009 10:24:51) napsal: Ahoj, už je to tady sice delší dobu a možná se to tady i řešilo… snažila jsem si zvyknout, ale pořád mi vadí „novota“ v podobě prohlížení mého profilu. Dřív stačilo najet kurzorem na „přihlášen: Cathy“ a vybrat si, do které sekce chci vstoupit. Teď se musím proklikávat a vzhledem k tomu, že mám ntb (menší monitor než u stolního počítače), trvá mi najetí do mého profilu trošku dýl a je to celkem otravné. Hlavně, když chci obnovit stránku (jinak, než tlačítekm „obnovit“) nebo zkontrolovat, jestli někdo nenapsal. Nechtěli byste to vrátit zpátky? Bylo by to jistě lepší. Dík moc to ti sice můžeš myslet,ale dkyž si stim dali takovou práci…tak to fakt nemáš šanci!:-D >:-(
Cathy (25.05.2009 15:17:40) napsal: Sorry, ale mi to fakt přijde divné. Počítám, že ten výsměch na konec nepatřil a byl to jen úklik. Práci si s tím mohli dát, ale tohle je samozřejmě k horšímu.Kačus (25.05.2009 14:09:36) napsal: Cathy (25.05.2009 10:24:51) napsal: Ahoj, už je to tady sice delší dobu a možná se to tady i řešilo… snažila jsem si zvyknout, ale pořád mi vadí „novota“ v podobě prohlížení mého profilu. Dřív stačilo najet kurzorem na „přihlášen: Cathy“ a vybrat si, do které sekce chci vstoupit. Teď se musím proklikávat a vzhledem k tomu, že mám ntb (menší monitor než u stolního počítače), trvá mi najetí do mého profilu trošku dýl a je to celkem otravné. Hlavně, když chci obnovit stránku (jinak, než tlačítekm „obnovit“) nebo zkontrolovat, jestli někdo nenapsal. Nechtěli byste to vrátit zpátky? Bylo by to jistě lepší. Dík moc to ti sice můžeš myslet,ale dkyž si stim dali takovou práci…tak to fakt nemáš šanci!:-D >:-( my si to taky mysleli ale nakonec se nám to líbí.Navíc mě se neomlouvej,já za to nemůžu!
Cathy (25.05.2009 10:24:51) napsal: Ahoj, už je to tady sice delší dobu a možná se to tady i řešilo… snažila jsem si zvyknout, ale pořád mi vadí „novota“ v podobě prohlížení mého profilu. Dřív stačilo najet kurzorem na „přihlášen: Cathy“ a vybrat si, do které sekce chci vstoupit. Teď se musím proklikávat a vzhledem k tomu, že mám ntb (menší monitor než u stolního počítače), trvá mi najetí do mého profilu trošku dýl a je to celkem otravné. Hlavně, když chci obnovit stránku (jinak, než tlačítekm „obnovit“) nebo zkontrolovat, jestli někdo nenapsal. Nechtěli byste to vrátit zpátky? Bylo by to jistě lepší. Dík moc to ti sice můžeš myslet,ale dkyž si stim dali takovou práci…tak to fakt nemáš šanci!:-D >:-(
Ahoj, už je to tady sice delší dobu a možná se to tady i řešilo… snažila jsem si zvyknout, ale pořád mi vadí „novota“ v podobě prohlížení mého profilu. Dřív stačilo najet kurzorem na „přihlášen: Cathy“ a vybrat si, do které sekce chci vstoupit. Teď se musím proklikávat a vzhledem k tomu, že mám ntb (menší monitor než u stolního počítače), trvá mi najetí do mého profilu trošku dýl a je to celkem otravné. Hlavně, když chci obnovit stránku (jinak, než tlačítekm „obnovit“) nebo zkontrolovat, jestli někdo nenapsal. Nechtěli byste to vrátit zpátky? Bylo by to jistě lepší. Dík moc
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?