Diskuze Nový vzhled

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

ty jo šok =D ale pozitivní moc hezké souhlasím s Levandulka .... zezačátku fakt že sem hledala ty ikonky co byly na boku a tak ale už se v tom orientuju a myslím že už bylo na čase moc hezké Díky ;-)
Taky se mi to tu líbí, opravdu se nový vzhled povedl, takže pochvala 8-)
Jako grafik a webdesigner nemám s úpravami žádný problém :) snad leda, že jsem je nedělala já :D ;-)
Uživatel42825 alena (06.10.2010 19:49:16) napsal: JÉÉÉÉ ZASE NĚCO NOVÉHO!!!! TO JE SUPER,MOC SE MI TO LÍBÍ JAK MÁM PĚKNĚ VŠECHNY SVÝ PROFILY SEŘAZENÝ NAHOŘE A MŮŽU JE HNED VŠUDE KLIKNOUT::-DD MOC HEZKÝ:-) Když jsem na nějakém profilu, tak překukují fotky i videa. Udělá se s tím něco?
JÉÉÉÉ ZASE NĚCO NOVÉHO!!!! TO JE SUPER,MOC SE MI TO LÍBÍ JAK MÁM PĚKNĚ VŠECHNY SVÝ PROFILY SEŘAZENÝ NAHOŘE A MŮŽU JE HNED VŠUDE KLIKNOUT::-DD MOC HEZKÝ:-)
Carlino-Kavalír (08.07.2010 20:13:24) napsal: 8-| trochu se v tom ztrácím8-} souhlasím. občas se mě to plete vše dohromady.ale změna je život a nový vzhled tyto stránky jen oživí. a s tím promazáním profilů jen souhlasím.:-DD
levandulka (08.07.2010 20:00:01) napsal: Při prvním otevření jsem se zarazila, ale ... MOC SE MI TO LÍBÍ. Je to takové jako po velikém uklidu, bělounké čisťounké. Ještě by to chtělo "proprat" profily, falešné a prázdné vymazat a bude to PARÁDA. Velké díky adminům. taky se mi líbí sice jsem hned něvěděla kde co je ale hned jsme si na to zvykla SUPER !!!!
Při prvním otevření jsem se zarazila, ale ... MOC SE MI TO LÍBÍ. Je to takové jako po velikém uklidu, bělounké čisťounké. Ještě by to chtělo "proprat" profily, falešné a prázdné vymazat a bude to PARÁDA. Velké díky adminům.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?