Diskuze Nový vzhled

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj, řazení profilu se neměnilo, mělo by ti pomoci použít jiný prohlížeč nebo si stáhnout novější verzi. Jinak téma "Nový vzhled" už tu je, tak příště pokračujte a nezakládejte nová stejná témata:https://www.hellosandy.cz/diskuzni- forum/o-strankach-hafici-cz/no vy-vzhled-1/ Děkuju Irena Tomaštíková (09.07.2010 19:03:55) napsal: Vůbec se mi nelíbí,že jeprofil roztahaný:(.Pročnenífoto,ko stičky/myšky/,galerieatd.hne d na začátku,jak tobylo?Takhle se musízdlouhavě celý profilprojíždět než můžuhodnotit>-|.Ostatní
Ahoj, řazení profilu se neměnilo, mělo by ti pomoci použít jiný prohlížeč nebo si stáhnout novější verzi. Irena Tomaštíková (09.07.2010 19:03:55) napsal: Vůbec se mi nelíbí,že jeprofil roztahaný:(.Pročnenífoto,ko stičky/myšky/,galerieatd.hne d na začátku,jak tobylo?Takhle se musízdlouhavě celý profilprojíždět než můžuhodnotit>-|.Ostatní
Tak mě napadlo, co takhle přidat funkci změnit pořadí profilů (např. když někdo rozklikne přehled profilů, aby si mohl zvolit, který bude první, který bude druhý atp...)? Rozhodně by to nebylo na škodu ;)
Goffynka (14.07.2010 11:51:03) napsal: Tak mě napadlo, co takhle přidat funkci změnit pořadí profilů (např. když někdo rozklikne přehled profilů, aby si mohl zvolit, který bude první, který bude druhý atp...)? Rozhodně by to nebylo na škodu ;) To už tady někde bylo8-| 8-| 8-| ale stejně to admini neprovedou8-} 8-} co jáá bych chtěla změn:-DD
Proč nový vzhled hafíků nemá dušičkový panel jako miciny a koníčci?
Toto možné je v profile užívateľa kde sú pod sebou profily stačí si ich poposúvať do poradia ako požadujete a následne to dať uložiť. Goffynka (14.07.2010 11:51:03) napsal: Tak mě napadlo, co takhle přidat funkci změnit pořadí profilů (např. když někdo rozklikne přehled profilů, aby si mohl zvolit, který bude první, který bude druhý atp...)? Rozhodně by to nebylo na škodu ;)
Tenhle problem jsme opravili, projevoval se pouze v prohlizeci Internet Explorer 6. Stahnout si jiny prohlizec ale presto neni na skodu, protoze tento je zastaraly a pomaly.
ani nám se nelíbí,hlavně ta úvodní stránka,všechno je na ní takové světlé :(dřív to bývalo lepší
Irena Tomaštíková (09.07.2010 19:03:55) napsal: Vůbec se mi nelíbí,že jeprofil roztahaný:(.Pročnenífoto,ko stičky/myšky/,galerieatd.hne d na začátku,jak tobylo?Takhle se musízdlouhavě celý profilprojíždět než můžuhodnotit>-|.Ostatní
Vůbec se mi nelíbí,že je profil roztahaný:(.Proč není foto,kostičky/myšky/,galerie atd.hned na začátku,jak to bylo?Takhle se musí zdlouhavě celý profil projíždět než můžu hodnotit>-|.Ostatní úpravy jsou pěkné;-D :-D.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?