Diskuze Nový vzhled?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

..Jsem jediná,která má při otevírání uživatelských profilů všechny zvířecí profily seřazené za sebou bez fotky?
RedBulíci (22.03.2014 21:33:50) napsal: ..Jsem jediná,která má při otevírání uživatelských profilů všechny zvířecí profily seřazené za sebou bez fotky? v čem je problém??? Můžete si uspořádat fotky dle svého a když najedete na jiný už. profil, tak stačí kliknout na jedno zvířátko a máte otevřený celý profil se všemi zvířátky8-} 8-} 8-} . Pro ty....jakože je tu většina, kterým už některé zvířátko odešlo za duhový most...je nový vzhled přínosnější a jednodušší, protože si může zvířátka, která už odešla dát na poslední místa....před tím to nešlo a zvířátka, které jsou mezi námi, byla až za těmi už nežijícími, což bylo divné8-} 8-} 8-} Většina z nás právě požadovala posouvání profilů dle svého;-) ;-) ;-)
Claudia (23.03.2014 22:30:21) napsal: Nejspíš jde o to, že se teď u profilů nezobrazuje fotka. Třeba časem bude, nerozumím programování, ale chápu, že přestavba serveru asi není úplně jednoduchá a chvíli to potrvá. Jinak mě to takhle taky vyhovuje víc a děkuji adminům, že nám seřazení profilů umožnili. ;-) ano...asi je to o zvyku a určitě to chce čas;-) ;-) ;-) ;-)
jana (23.03.2014 15:28:09) napsal: v čem je problém??? Můžete si uspořádat fotky dle svého a když najedete na jiný už. profil, tak stačí kliknout na jedno zvířátko a máte otevřený celý profil se všemi zvířátky8-} 8-} 8-} . Pro ty....jakože je tu většina, kterým už některé zvířátko odešlo za duhový most...je nový vzhled přínosnější a jednodušší, protože si může zvířátka, která už odešla dát na poslední místa....před tím to nešlo a zvířátka, které jsou mezi námi, byla až za těmi už nežijícími, což bylo divné8-} 8-} 8-} Většina z nás právě požadovala posouvání profilů dle svého;-) ;-) ;-) Nejspíš jde o to, že se teď u profilů nezobrazuje fotka. Třeba časem bude, nerozumím programování, ale chápu, že přestavba serveru asi není úplně jednoduchá a chvíli to potrvá. Jinak mě to takhle taky vyhovuje víc a děkuji adminům, že nám seřazení profilů umožnili. ;-)
deni (23.03.2014 18:19:52) napsal: I mi jsme bez fotek u mazlíčků což je veliká škoda:_/
RedBulíci (22.03.2014 21:33:50) napsal: ..Jsem jediná,která má při otevírání uživatelských profilů všechny zvířecí profily seřazené za sebou bez fotky?
Baree (23.03.2014 08:35:36) napsal: Ano, také mám tento problém :-~ Vypadá to dost divně teda :-|
Ano, také mám tento problém :-~ RedBulíci (22.03.2014 21:33:50) napsal: ..Jsem jediná,která má při otevírání uživatelských profilů všechny zvířecí profily seřazené za sebou bez fotky?
RedBulíci (22.03.2014 21:33:50) napsal: ..Jsem jediná,která má při otevírání uživatelských profilů všechny zvířecí profily seřazené za sebou bez fotky? Bohužel mám asi ten sám problém. 8-} Jakmile otevřu profil nějakého uživatele, tak profily mazlíčků jsou seřazené pod sebou a nemají fotku. :-(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?