Diskuze Nový způsob kostičkování.

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Mi dneska nejde zase kostičkovat, ani když se odhlásím a přihlásím znovu :_(
Docela je to dobré, ale vadí mi, že se pořád vracím jenom na 5 uživatelů. Dříve jsem to měla třeba na 50 a když jsem se vrátila, tak to bylo stejné.
Mě se to točí teď tak 3-8s a to mám wifi s šíleně nízkým signálem a dřív ve starém se mi po kliknutí na kostičku načítala stránka znovu a to všechno trvalo tak 15-30s někdy se to ale kouslo a trvalo aj několik minut, ale to sem radši vymazala cokies a přihlásila se znovu a bylo to...
mi taky nejdou dávat kostičky pejskům. Přes den vůbec, večer jen některým. Taky se mi to tam strašně dlouho točí (klidně i pět minut) a vůbec nic... takže jsem nespokojená, je to horší než předtím>:-(
Jee mě to taky vlastně nezobrazuje taky ty jména v přátelích :(, to se dá oželet, ale jinak mě to funguje bez problémů, je to vše rychlejší, chválím Adminy :D
také mě to vrací na první stránku a u hafíků mi vůbec nefunguje kostičkování.Zkoušela jsem to u svého profilu a u spousty ostatních,ale nic.Pouze na micinách mi to jde bez problémů.
kostičky pejskům,vůbec mi to nefunguje.Pořád se to jen točí a nic.Myšičky však posílat jdou bez problémů.
můžeš, musíš se znovu přihlásit;-)
nám se zase nezobrazují jména v přátelích a to nás zdržuje8-}
mám ještě jeden takový menší dotaz:když posílám kostičky svým přátelům vrátím se zpátky tak se mi to vrátí na první stránku a zase musím listovat na stránku kde jsem skončla dělám něco špatně nebo je ta chyba v programu??? ?? ?? ?? :( :( :( :( :( :_( :_( :_(
nemohu kočičkám poslat myšičky proč??:-(
Já to kostičkování vůbec necháppu nevím o co jde ?:_/ :_/ :_/ :_/ :_/ :_/ :_/ :_/
A ja vubec nevim o jaky novy zpusob jde 8-|
Mě to jako funguje a je to teda a 1000% lepší :D , ale taky se mi během dne stalo asi cca u 5 pějsanů, že se mi to poslelo po staru, ale to mi nevadí rozhodně je nový způsob lepší ;-)
A já myslela, že to blbne jenom mě. >-|
... jaky je novy zpusob kostickovani? jak je zmena? ja jsem zadnou nezaznamenala. dik, oliva a Katty
Když jsem přihlášená na Hafíky, musím se přihlásit i na Miciny. Když si rozkliknu 50 uživatelů, kam jsem se dřív vracela šipkou, dostanu se na 5 uživatelů. Tudíž neustále musím načítat znovu a znovu, což dost zdržuje. Nebo dělám něco špatně? To samé je v přátelích. Také mne to vrací na první stránku:_( .
Já si dnes dala kostičky oboum čubinkám pro kontrolu jestli mě funguje nový způsob kostičkování. Mám to v pořádku. Návrh: každý ať si dá pro kontrolu kostičky taky svému miláčkovi a nahlásí, kde to nefunguje. >:)
taky mě t vrací na první stránku. Asi to ještě nefunguje na 100%8-}
chci se zeptat na listování v přátelích, dávám kamaradům kostičky a vždycky když se vracím tak jsem na první stránce a zase musím nalistovat příslušnou stránku, kde chci pokračovat:-( ?? Je to jen u mě nebo vám to taky dělá??
Myšky se přidají, akorát to nenapíše, že se přidaly a dole se to ve výpisu nezaktualizovalo, ale když dáte třeba F5, tak už to ve výpisu je;-)
Já teda taky dneska nemůžu poslat kočičkám myšky a nevím proč to nejde...
Nevite proc od dnes nemuzu posilat kocickam mysicky???
Jak to? U kterých pejsků to nefunguje?
Je to zlepšení, ale nejde u všech pesanů. U některých se musí kostičkovat po starém způsobu.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?