Diskuze Nový způsob kostičkování

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

ne TOP 100, ale příspěvek v diskusi ANTI TOP100;-)
Myslim ze to je moc dobrej napad,protoze tohle kostickovani opravdu nevede nikam.....:-D :-D
Já si myslím, že je to dobrý nápad.
Jsem rozhodně pro jiný způsob než doposud, dávám kostičky hlavně kamarádům, ale při pomalém načítání profilů, i to zabere zbytečně moc času. Snad se nad tím administrátoři zamyslí. :D díky Amita a Matie
Napadla mě jedna revoluční myšlenka a jsem zvědavý na názory... Každý měsíc by byla normálně soutěž TOP 100, do které by se ale uživatel (nebo jednotlivé profily) museli přihlásit (třeba za 100 piškotů, třeba zadarmo, to je fuk)... Ale ten, kdo se přihlásil, by kostičky dávat nemohl. Mohli by hodnotit pouze uživatelé, kteří v TOP 100 nesoutěží... možná by se ale rozmohli zprávy typu "Pošli mi kostičky, prosím prosím" ;-) Ale i tak... Nějaké nápady či návrhy? 8-)
S tabulí bych souhlasila. Sice tu nejsem dlouho, ale taky jsem už narazila na uživatele, kteří měli 5 profilů s fotkama z internetu. Bohužel ale už nevím kdo to byl :-)
no to jsem teda zvědavá - podle mne se to neosvědčí. ti co kostičkovat nechtějí se nepřihlásí a TOP 100 je jim volné a ti co se chtějí umístit by zas nepřenesli přes srdce, že nemůžou kostičkovat. takže myslím, že by kostičkovatelé měli 2 účty - jeden kostičkovací a jeden na umístění. já jsem jen pro to nekostičkovací tlačítko - aby se tím pádem zrušilo políčko kdo poslal kosti a info o umístění v top 100 ale tak to vidím možní jen já - zavilý nekostičkovatel.:-D
návrh - zrušil bych seznam "kdo poslal kostičky" nebo nechal jen posledních 5 (pro kontrolu). Ať každý hledá komu poslat, koho ohodnotit. Ať má přátele, těm posílá, ale ne seznam. Pak jen oplácí, bez zájmu o profil.
Možná by nebylo špatné udělat anketu jako byla teď o psech v autě. Dát tam 2-3 možnosti jak by to mohlo vypadat, ať si každý vybere.
Taky nestíhám, číst deníčky, podívat se všem na fotečky, hodně dlouho se to načítá, snad by to nebyl špatný nápad, ;-) ;-) sisinka;-)
drzim aj ja palce spolu s priatelom programujeme(internetove stranky,reklami,.........)a toto je tak robota na mesiac a s takym serverom. pri takej navstevnosti......vsetko robit na novo nacitavat........fuuuuuha drzim palce 8-) 8-)
No měsíc... heh... kéžby... spíš půl roku...
Neeee probůh ;) Reagoval jsem na uživatelku nademnou! Že takový server je práce na měsíc ;-)
Mně ta nová verze připomíná spíš Yettiho, všichni o ní mluví,ale nikdo ji neviděl.:( }-| :_/
no to mě potěš 8-| vždyť to už se nedá ale vydržet... 8-}
UFFF! Žuch! To byl balvan úlevy - tak sláva alelujá - ať se dílo podaří!
už všichni těšíme na novou verzi.Tohle byla opravdu moc pěkná diskuze,hezky jsme si všichni popovídali a bez urážek a ubližování druhým.Děkuji všem zůčastněným za příspěvky,a Rivalovi za občasné odpovědi.
už všichni těšíme na novou verzi.Tohle byla opravdu moc pěkná diskuze,hezky jsme si všichni popovídali a bez urážek a ubližování druhým.Děkuji všem zůčastněným za příspěvky,a Rivalovi za občasné odpovědi.
Myslím,že ruším TOP 100 rozhodně není dobrý napád.Ale je pravda,že honba za kostičkami a umístěním v TOP 100 je taky nechutná.Z toho vyplýva nechát TOP 100 ale omezit přísun kostiček u každého profilu:))
Já si taky myslím, že to dost dobrý nápad....
Tak tohle mě připadá jako nějaká blbost. Já mám takový dojem, že kostičkami obdarovávám hlavně kamarády a pejsky co se mě líbí. Jak chceš řešit potom tohle.
??????8-| 8-| 8-| takže si to ujasněme - to chceš říct, že ta slíbená o týden či dva oddálená nová verze bude znova omluvena a bude možná někdy v létě?!
Taky držím klukům a holkám do Jablonce palce ;-) ať to zvládnou co nejlépe... další změny už budou rovnou v nové verzi...
Jo tak tohle je o něčem jiném - s oceněním deníčků souhlasím. Zkoušela jsem co se dá - zatím se piškoty přičtou už i za použití mezerníku! A ještě jsem narazila na deníček, kdy je třeba jeden zápis kopírovaný pro několik dnů - a nezřídka i pro všechny uživatelovy profily. A co teda ty kostičky - jak to, Rival, vyřešíš? Předpokládám že nová verze bude ke konci měsíce - tak se těším na novinky. a držím palce, aby to tentokrát klaplo!
Mimišák: Takovým zprávám nezabráníš, ikdybys měla v profilu stokrát napsáno, že nekostičkuješ ;-) Podle mě by jich tolik nebylo, a nebo by bylo omezení v počtu odeslaných zpráv na den, hodinu... Další návrh mám ohledně příspěvků v deníčku, fotek, příběhů atd. U každého takového uživatelského obsahu by bylo líbí / nelíbí a podle těchto bodů by se vypočítala piškotová odměna. Tj. odpadly by nesmyslné příspěvky v deníčku, příběhy by dostali kolik si zaslouží ;-) Je to zatím jen návrh...
takže možnost NEkostičkovat budou mít jen ti, co se do Top 100 přihlási? To se mi nelíbí - o Top 100 nemám zájem a vystavovat se vzkazíkům typu: pošli mi kostičky.. taky nechci. Proto jsem navrhla to druhé tlačítko - nechci kostičkovat, ani soutěžit. Někdo chce třeba posílat kostičky jen kamarádům, do Top 100 nechce - a někdo prostě chce soutěžit i posílat kostičky. To druhé tlačítko by myslím omezilo tvorbu kostičkovacích nesoutěžních profilů.
Zdravím všechny. Nový způsob je asi fajn, i když my tu moc dlouho nejsme snažím se tu najít pro Bonnie hlavně nějaký kamarády a taky rady pro výchovu a tak. Kostičky samozřejmě taky uděluji, ale převážně těm které mám jako přátele a hlavně jen když mi zbyde čas po přečtení deníků, poradny atd... ale jinak určitě souhlasím a jsem taky pro! A ty profily bez fotek a nějaké další specifikace zvířete mi osobně přijdou taky k ničemu proč zařizovat pejskovi profil bez toho aby tam o něm bylo něco napsané nebo aby tam neměl žádné fotky?8-}
My už jsme se vykašlali na kostickovani.ze zacatku jsem se honila za kostickama.Po měsici po dvou jsem zjistila že to k nicemu nevedce a je to strata času.Ted si radsi najedu na profil nejakeho kamarada a poctu si v jeho denicku nebo do poradny a zhlidnu nejake rady od jinych chovatelu a ani diskuze neni spatna.Ale kostickovani se mi opravdu zda jako strata casu.Spis zavest nejaky sistem odmenovani za vyplneny denicek za nove fotecky atd.odmenit treba obraskem a kdo ziska za ten mesic nejvic obrasku tak at je TOP.:-) :-)
Rivalův návrh je fajn.On zřejmě nejlíp ví,co je technicky nenáročné.Budeme si volit své Hafmissky a Hafmissáky.Kdo se chce přihlásit do soutěže TOP100,budou mu automaticky vypnuto kostičkování a pomocí zpráv,foteček,videí a deníčku se bude snažit upoutat ty ostatní,aby pro něj hlasovaly.A že nebudeme moci kostičkovat své kamarády,jak píše Quiestka?Stejně tady celou dobu všichni říkají,že si s kamarádama chceme povídat.Vždyť čeština má tolik přídavných jmen,kterýma můžeme svým kamarádům zalichotit líp,než jedním tlačítkem.Jestli-že můj návrh je technicky náročný,dávám hlas Rivalovu návrhu.
Teda adavilko!!!!!! Jedno mateřské pokárání. Jak můžeš napsat NELÍBÍ?? Pejsci jsou víc krásní, nebo míň krásní. Posílám záhlavec.
To je dobrý nápad. Jen si každý měsíc vybrat, jestli chci být v Top100 nebo ne.
nevím, jestli by to bylo možné po technické stránce, ale ačkoliv jsem chronickým kostičkovatelem pejsků, co se mi líbí (i těch, kteří nelíbí :), ale jsou mi něčím sympatičtí) - tak bych uvítala jak omezení kostiček, tak anonymní darování. Pokud by mi kostičky nezbyly, tak bych aspoň měla víc času těm svým oblíbencům napsat pár slov. I když by mi asi dělalo problém posoudit komu kolik kostí.....;-)
no tak mě se to zdá jako dobrý nápad ;-) ... jak navrhoval Rival, zúčastit se 100 nebo ne > tim pádem bychom ale nemohly posílat kostičky nikomu, ani kamarádům, takže ještě tam dát otázku jestli chci posílat kostičky nebo ne :-) ... docela dobrý nápad ;o)
Přidat tlačítko zúčastnit se TOP 100? ano-ne a ještě jedno: chci posílat kostičky? ano-ne a nechat na uživatelích, co si nechají zapnuté. Je tu spousta uživatelů, kteří kostičkují, ale o Top 100 jim nejde a pak jsou ti, kteří prostě top 100 řeší soutěžně. Takže na první pohled by bylo jasné, co se dá od koho čekat: Kostičkovatelé by neztráceli čas s profily, které nekostičkují, Top 100 by bylo pro vyvolené..
Ahoj, já s Tvým návrhem souhlasím, taky si někdy připadám jako otrok kostiček. Není na to moc času, hlavně proto, že kostičkuju v práci, pak toho moc neudělám. Doufám, že admini způsob změní alespoň trochu k lepšímu.
Hanka 123 má pravdu.Tento problém se tu řešil na podzim.Psali nám uživatelé,že je pro ně kostičkování relaxem.A zdůvodnili i proč!Jsou nemocní,doma,zkrátka spojení s přáteli a virtuální soutěž.Rozhodně si netroufám jim brát radost ze hry.K návrhu ,,Pitík Agir"- jsou zde příspěvky v diskuzi-,,Jak mám hledat ukrytý dáreček",apod.Už se nebudu k tomuto problému vyjadřovat,i když mě a mnoho uživatelů postihl dost citelně.Nemohli jsme ani na www.Jsem pro možnost vypnutí kostí,kdo chce .Kdo nechce,atˇ soutěží,dám ráda své hlasy!Triviálně a jasně napsáno!Aja a Toník.
no si to úplně špatně pochopila.. 1x za týden znamená, že by si kosti jednomu uživateli mohla dát jen jednou za týden! Ne kostičkovat jenom ve středu :-~ v tuhle chvíli můžeš kostičkovat každýho uživatele 7x - to znamená každý den jednou. Takhle by se to omezilo.. už to chápeš?? Hovořilo se o tom už několikrát v jiných diskuzích a to dost podrobně..
Toto je bezva nápad aspon se uvidí kdo je takový lhář;-D ;-)
Dobrý den, pokud kterýkoliv uživatel projde přihlášením ke svému profilu, objevilo by se okno např. Uschovej kostičku a pod tímto textem posuvná nabídka jednotlivých názvů kapitol profilu. A pak stačí jen vybrat a kliknout a kostička je uložená. Podle mně, kdo zvládne kliknout s myší, nemá problém. Pokud to nedokáže, nemůže si ani prohlížet profily.Tím se nechci rozhodně nikoho dotknout, ale je to tak.
Nejsem registrován dlouho, ale již jsem se setkal s deníčkem, kde bylo jeden den zapsáno xyz, druhý den hchkrdtn.jen aby uživatel měl připsány piškotky.Příkladem mi je i případ: hafik Chrokee U.V.T. versus uživatel Lawlydog.. Ale zde na hafikách je registrováno cca 20000uživatelů,tj. cca. půl Jablonce!!! A mezi tolika lidmi se vždy najdou nepoctivci a filutové, kteří budou chytračit, vždyť jde o ceny.Myslím si, že tento server vznikl jako fórum pro majitele psů, aby věděli kam jít na procházku, kde se sejít, ať se pesani vyblbnou, pro výměnu zkušeností a rad, co a jak, ale postupem doby a s nárůstem uživatelů se to tak trochu vymklo kontrole. Ono by možná stačilo zavést přísnější podmínky přihlášení do databáze stejně jako to zavádí Novinky. cz, kde uživatel částečně ztrácí anonymitu.Když se zveřejní adresa a tel. číslo , už se jinak zastává svých názorů oproti anonymitě.Když dám hlas , musím vědět proč!Co třeba upravit kriteria, např: .deníček., alespoň 1 zápis týdně, , fotoalbum 2x měsíčně nové foto, fotoaparát v mobilu má dnes už asi každý..A nechat na uživatelích, zda se spokojí s xyzž,,bflmpsvz, nebo zda si počtou jak pejsek, kočička, koník, prospívají, či jak jsou nemocní.Vždyť každý může omarodit a ostatní mohou pomoci dobrou radou.A za dobrý profil dám kostičku a přidám i dárek. Henri
tohle by vyřešilo to, co už tu někdo navrhl - Možnost na svém profilu viditelně označit, jestli se chceme zapojit do soutěže TOP100 nebo ne. Úplné zrušení kostičkování by se mi moc nelíbilo, takhle se podívám i na ty profily, kam bych asi nezabrousila a navíc se mi tím připomínají kamarádi.
í sleduji od samého začátku a rozhodně s mnoha příspěvky souhlasím. Nevím, jestli patřím k chronickým kostičkovačům, ale asi jo. I když je mi celkem jedno na kterém místě se Badík umístí. Pro mne je nejkrásnější. Ještě to máme zavedené tak, že dcera adavilka pracuje na dráze a mívá ona i její partner směny třeba dvoudenní, pak pár hodin na spaní a další třeba ještě jeden den. To potom vyfasuji Badínka a kostičkování. Uvítala bych třeba určitý počet kostiček na měsíc, nebo i nezobrazování dárců. Já to kostičkování beru tak, že tím ty pejsky tak nějak zdravím. Protože nechodím do práce a mám velmi pomalý internet, proto kostičkuji v noci. Je klid a pod pejsky třeba vidím, že s někým se třeba hodinu potkávám pod různými pejsky a vnímám to jako že jsme se opravdu potkali. S několika lidmi si píši, nočními kostičkovači a i ti by uvítali změnu. Jestli se ti něco z mého dopisu hodí klidně můžeš použít i se jménem. Já raději píši konkrétnímu člověku. A připadne mi taky, že se známe, protože se potkáváme pod pejsky. Zdravím Buddy+Deny
Návrh,, Pitík Agir "zajímavý,ale pro starší uživatele se skrýváním odměny,apod. ne příliš lehký.Jsem pro nepříliš populární verzi možnost vypnout kostičky a jen psát a event. přidělovat z daného počtu ne všem,ale vybraným profilům.S tím,že kdo chce-konkrétně např.já,nebudu soutěžit-vypnuté kostičky...;-) Tudíž budu rozvažovat komu dát a komu ne...!! Aja a Toník. P.S.Původní návrh Rivala je možný též!
kteří sem dávají své příspěvky,aby byli konkrétní k podaným návrhům.Jeden jsem dala já,jeden Rival a jeden Pitík Agir.Neřešme tady,zda vám stránky jdou či nejdou otvírat,zesnulé pejsky nebo kočky.Samosřejmě,že všechny vzkazy od vás jsou zajímavé,ale chtěli jsme diskutovat o kostích.Děkuji upozorněte i své kamarády na tuto diskuzi,ať se přidají ,víc hlav,víc vymyslí
No promiňte,ale kostičkování jednou za týden?To si jako kostičkování dáme třeba ve středu a všichni v ten den honem zasednou k počítači a budou lítat kosti?To si jako myslíte,že tenhle nápor server zvládne,když se ucpává už kolem 20 hodiny večerní běžného dne?Nechápu,jak si to představujete,můžete svojí teorii vysvětlit podrobněji?A hlavně nechápu,jakk tohle řešení pomůže těm počítačově slabším a starším.Honitelé kostí si zasednou o půlnoci,oklikají si zase svých 500 profilů nebo možná i víc,neboť budou mít týden na nalezení nových objektů.Co by tedy váš návrh vyřešil?
no mě to spís přijde s kostičkama že se chcou zučastnit na prvním místě tak proto furt davaj kostičky...Myslim kdyz se tady přhlasí někdo nový tak uz nedožene ten počet kostiček aby se zučastnil na 1,2 nebo 3 místě :-) ..kazdy den dostane nekdo aspon jednou 5 kostiček :-)...jinak vám přeji pěkný víkend před sebou pejskum i panikum...Moje smečka s paničkou:-)
souhlasim, je to těžký vymyslet... každýmu vyhovuje něco jinýho. Já osobně jsem asi taky pro to kostičkovat jednou do týdne.. zatím se mi nejvíc tenhle nápad líbil ;-)
Můj názor je, když kostičky, tak za zájem o můj profil. Navrhuji, při přihlášení k profilu si určím, kam umístím kostičku ( podobně, jako u dárečku). Např. video nebo deníček, a pod. Pokud ho kdokoliv, kdo má zájem si v klidu muj profil prohlédnout,tak na ukrytou kostičku docela jistě narazí. Samozřejmě, každý by měl mít počáteční kredit, aby měl z čeho odměňovat. Předpokladem všech změn je, že fungují všechny profily a to bezezbytku, aby bylo možné si profil aktualizovat
mě se ten nápad od Rivala líbí, že ten, kdo se přihlásí do top 100, nebude dávat kostičky.. ale zase, kdybychom chtěli poslat kosti přátelům, to by asi nešlo, co? 8-} A jak psala mimišák,že by si zakládaly dva a více účtů, nejde prostě zjistit IP adresa a že by automaticky, když se někdo po druhý registruje, že to ten server pozná a nedovolí to? :D jestli by to teda šlo... jinak je to celkem složitý vymyslet kostičkování pro několik tisíc uživatelů :-DD a nebo nápad, který padl ještě z minula, že by se kostičkovalo jednou za týden, tohle byl pro mne zatim nejlepší nápad... :-)
Ahoj, já jsem taky pro. Kostičková je hodně zlouhavý, okostičkovat všechny přátelé trvá hodně dlouho:-~ A na profil se stejně nestihnu moc podívat. Mrzí mě to, proto jsem rozhodně pro změnu.:-)
Pro MaB-od Aja a Toník V určitém smyslu s Tebou souhlasím,i když jsem měla na Micinách úspěšně 6 neděl kocourka,již nežije.Díky hodným lidem,na Hafících i Micinách,šel napoprvé hladce hned do TOP 100.Www. mně velmi špatně jdou,takže oba profily mám stopnuté,kostičkování jde jen po půlnoci!Ale už jsem napsala,že obnovím pouze Toník-profil a Nussi bude u něho jako vzpomínka.Tudíž nechci,aby zabíral místo živým kočičkám,slávy užil dost.Co se týká i náplně,tak zrovna o jeho dlouhém životě a úspěších,docela rádi kamarádi-kočkaři četli.Můj osobní názor je:Zvláště Kočičí a Psí nebe,ale není to dogma!!!Nechci se dotknout kamarádů...Bohužel bezhlavé klikání,zvl. při nedostatku času vadilo nejen mně,ale i mnoho lidí se nezastaví,aby věděli,komu a proč dávají kostičky.Není to ,,dar za zjev",ale celkové ocenění vypracovaného a udržovaného profilu.A kopírované zprávy?Kromě básniček Barušky,nemusím...Srdečně Aja a Toník.
Vlasti ,já to nechám všechno na vás mladších s těmi změnami ,ale převážně s tebou souhlasím ,jsem taková babča ,co si raději pokecá o pejskách ,jejich příhodách ,koukne na videa ....jo musím přiznat ,že mě kostičkování sice postihlo taky a to jsem si na začátku v listopadu říkala ,že se stejně do TOP 100 nedostanem:-) ale výš už nemusíme ,jsem ráda za přátelé ,které jsem zde poznala .....však jsi to myslím na mě poznala pá ,pá Oli s Pegy
Byla jsi rychlejší :-) zdravím ....:-)
Já se přiznám ,že jsem před necelým týdnem založila také ,moji zesnulou BORINKU , předchůdkyni Pegy ,ale né kvůli soutěži ,jen tak ,abych ji tady ukázala a něco o ní napsala.Včera jsem její profil zase zrušila ,asi máš pravdu Nicoletko:( ;-D
Chci se všem majitelům těch pejsků omluvit.Dík za pochopení.Nicoletta.
Uživateli 19315,důtku,kterou navrhuješ jsem prezentovala jako udělení obrázku s ošklivým nápisem k profilu.Jak jinak chceš definovat důtku?Zadej konktrétnější parametry.
Důtku k profilu,kterou uvádíš je to,co jsem navrhovala.Dát k profilu obrázek s ošklivým nápisem.Jak jinak chceš zobrazit důtku?Zadej konktrétnější parametry.
Zesnulé pejsky bych z této diskuze vynechala,protože to je věc názoru.Hodně lidí si v dnešní uspěchané a směnami protkané době živého pejska dovolit nemůže nebo mu jeho soudnost nedovolí si ho pořídit.Pro takového člověka je jeho zesnulý pejsek stále ještě současností.Takovému člověku není možno zakázat soutěžit se zesnulým pejskem,protože i on chce být součástí naší smečky.Ve chvíli,kdy tento uživatel přijde na svůj profil,jeho pejsek zase ožívá.Odmítám odmítat zesnulé pejsky. a tím pádem i lidi,kteří už nic jiného než vzpomínku nemají.Tak jak to udělal MaB souhlasím,on má ještě další živé tvory.
Souhlasím, že je to magořina. Ale nemůžeš zakázat, aby si sem někteří nedali vzpomínu na své zemřelé psy. Já zde třeba mám Arku, která mě zemřela loni a asi před měsícem jsem si zavedla mix vzpomínek na své dřívější psy na které ráda vzpomínám. Sice jsem tam umístila "nekostičkovat", ale stejně, komu se to líbí, kostičky posílá. Je to každého věc. Proto by bylo třeba uvažovat nad tím, jestli tyto psy také zařadit do TOP 100. Ale myslím si, že u většiny je to taky uznání, že se líbí nebo jsou byli nějak jinak úspěšní, ať už na výstavách a nebo závodech a zkouškách.
Kostičkovacím maniakům se zřejmě do diskuze nechce,i když jsem jich už pár vyzvala.Jedna uživatelka z předních míst TOP100 mi údajně napsala obsáhlou zprávu,ale při odesílání se jí to prý odhlásilo,takže jsem nedostala nic.Podruhé by to prý už nesvedla napsat.Je mi to líto,mohla jsem alespoň tlumočit její názor anonymně.
Kostičkování je magořina.A vůbec nechápu lidi kteří umístují do soutěže dávno zesnulé zvířátka.Chápu,že je jim smutno,ale sem to nepatří.Měly by se zamyslet jaký to má význam.Nicoletta8-}
Jenomže to by se z toho Rival zbláznil.Nená na starosti pouze tuto diskuzi.Je lepší své návrhy napsat sem,aby k tomu mohl cokoliv a kdokoliv dodat,popř. vznést dotaz.Rival naší diskuzi sleduje .
Ale tak s tím "spamováním" uživatelů to zastavit nejde... maximálně udělat něco jako "ignorovat uživatele" a už od něj žádné zprávy chodit nebudou... Zmizení kdo pro koho hlasoval by, podle mě, taky vyvolalo smršť nadávek ;-) Ale to asi každá změna... Budu tuhle diskuzi sledovat, takže klidně pište sem ;-)
Není žádné umění někoho za druhý prohřešek vyhodit,to dokáže každá společnost.A jestli-že víme,že velké procento podvodníků bývyjí děti,tak s vyhazovem nesouhlasím,protože je třeba děti vychovávat a ne je vyhazovat.Tím je v žádném případě nepřesvědčíme,že je třeba jednat čestně.Vychováme z nich podvodníky a lidi,co se nikam nezačlení a vzbudíme v nich nedůvěru a zášť.Pokud bychom tyto vyvěsili na nástěnce,dokud se nepolepší a to nejméně v měsíci,ve kterém se prohřešili,mohli bychom je přesvědčit,že se lží to tady daleko nedotáhnou.A ten obrázek u jejich profilu by jim to pokaždé připoměl.Je to jako když vidíte v marketu nástěnku s podobiznami lidí,co tam kradli.
Taky mě napadá,jelikož času zřejmě dost,jak jsem četla,že by nebylo marné,např. psát deníčky,ale ne jedna věta,každý den,vkládat i svoje zkušenosti a zážitky a např. i odpovídat na dotazy jiných uživatelů.Atˇ se týkají krmení,úpravy,vhodnosti plemene,nemoci,apod.,protože sama jsem se nejvíce dozvěděla,co se týká rad,opravdu od chovatelů a majitelů,kteří radí z vl.zkušenosti.Na profilu mohou být i zážitky s předešlými miláčky,jejich osudy,nemusejí to být jen pejsci...:-DD A přitom mohou i tito uživatelé,co nekostičkují,vybrat svých např. 10 TOP... a napsat proč ,,tito!"Jistě vše slušně a bez urážek,což věřím,že by bylo i zajímavější!;-) Aja a Toník. P.S.S rizikem,že nemusíme dostat nic...:-D
Zrušit seznam přijatých kostiček neí účelné,neboť pokud budu honec kostiček,dám si všechny své hlasovatele do složky v záložce,každý den tam nějaké nové přidám,čímž si vytvořím během 3 dnů svou vlastní databázi a všem těmto budu opět bezhlavě udělovat kostičky a věřím,že se mi 70 procent vrátí.A budeme tam,kde jsme teď.Opět se budeme předhánět,kolik lidí oslovíme tlačítkem 5 kostiček.
Zkrášlovat svůj profil pomocí piškotků navíc,jak navrhuje Verča je o ničem.Pod pojmem zkrášlení svého profilu si představuji nové fotečky,videa,vtipný deníček,vzkazy od kamarádů.Nějaký graficky upravený obrázek mi nemůže nahradit mého miláčka.Tady se snažíme dosáhnout řešení,aby přijaté kostičky byli odměnou za něco a ne jen vrácené ze slušnosti nebo netroufám si říct, z hamižnosti
že tahle diskuse se vede v normálním duchu - bez urážek a vzájemného napadání. Pro všechny, kteří mají nápady na to jak oživit kostičkování - prosím, posílejte své návrhy Rivalovi - tady v diskusi se o tom dozvídá se zpožděním a nějak to nemá tu údernou sílu;-) Co takhle to prostě vyzkoušet na měsíc, jak bude fungovat první návrh Vlasty, nebo jakýkoli jiný.. prostě měsíc nebrat TOP 100 vážně - ale jen vymýšlet, co by se dalo spravit, aby uživatelé přestali kostičkovat bezhlavě. Jo a není tu žádná reakce na obhajobu kostiček - že by to bylo tím, že kostičkovací maniaci do diskuse nechodí?
Myslím,že by počet nemusel být omezen,ale nápln by měla být...Jinak Tvůj nápad už počátku velmi hodnotím.Mně nyní www. vůbec nešly,jen v noci,tak z důvodu práce a spánkového deficitu jsem byla nucena zatím profil ,,stopnout"...:-DD !! Možná by šlo,jak tady někdo píše,i rozdělení,protože,kdo jen kostičkuje a dává kopírované zprávy,nebude možná chtít denně vymýšlet něco nového a poutavého...Srdečně zdraví Aja a Toník. P.S.Vidíš,kolik je hodin a já jsem teprve na www.8-}
Hafoj!Mně www. nyní nešly,tak proto to dočasné stažení.Osobně podporuji Rivalovu revoluční myšlenku,protože zapojíme i mozky a nejenom ,,rychlé" prsty a PC,což mně chybí...:DAle všemi 10 jsem PRO!!!At ˇ třeba jsou deníčky,každý den,povídky,zážitky,postřehy,prostě zajímavosti!A naše mozky se trochu pocvičí,pro dost lidí to bude jiná motivace.Já jsem třeba ráda více za hezkou pochvalu než za kostičky.Vím,že někdo se zastaví ,pročte a třeba ohodnotí...A může přidat i své názory,apod...Srdečně Aja a Toník.
Bylo by to jako volba miss.Ti co se přihlásí,by museli ostatní nějakým způsobem zaujmout,byť i těma zprávama.I tohle je zajímavý návrh,ale Rivale napiš nám,jak se o těch,kteří se přihlásili dozvím.To budu projíždět celý portál nebo uděláš nějakou tabulku?A byl by počet přihlášených omezený číslovkou 100 nebo libovolný počet?Mohli by se do top100 přihlašovat v průběhu celého měsíce?Napiš nám něco konktrétnějšího.
no rozhodně to má něco do sebe. Aspoň ti, co hltají jen kostičky tu nemusí viset celý den a no a tím se třeba uvolní i zahlcený server a líp to pofrčí :-D Já jsem rozhodně pro!! A všechny nepoctivce zlikvidovat 8-)
to by mohlo vyjít;-) chce to zkoušet, něco zabrat musí...8-}
A co jen zrušit ten výpis o tom,kdo kostičky daroval?Ten,kdo kostičky posílat chce,je posílat může podle libosti,ale nebude vidět,od koho je dostal. Kdo je posílat nechce,je mu fuk,od koho kostičky dostává.
podívejte se občas na nové profily, určitě najdete nějaký falešný - fotka stáhnutá z internetu, ještě s logem webové stránky, údaje o psu nesouhlasí (neodpovídá třeba váha, rasa...) nebo nejsou vyplněné vůbec.. našli? A teď se koukněte, kolik už má kostiček za den, kdy se zaregistroval:-D tak a komu byste dali tu důtku? Tomu, kdo ten profil udělal (třeba je to děcko, co zkouší tenhle portál, nebo z nevědomosti, že falešné profily se tu nedělají..) anebo těm, co bezmyšlenkovitě klikají kostičky bez sebemenšího zájmu o toho psa?;-)
Hlasuji za důtku a následné zrušení profilu.S kostičkováním na oplátku končím,opravdu je na nic.
a ještě něco, nevadí mi posílat kostičky, jen mi nepříjde moc správné, že se kostičky posílají dostkrát jen ze slušnosti. Jelnže tohle je na lidech. Prostě, když se mi pejsek nelíbí,nezaujme mě na profilu nic... tak mu kostičky nepošlu :( Bohužel tohle jen někoho...
No, mě tohle problém nedělá. Nějak jsem si zvykla a styl jakým se zde hlasuje, mi nevadí. To vůbec. S podvodníky, lháři, apod. bych to asi řešila jinak než nějakou tabulí cti. Dala bych jim nějakou připomínku, takovou "důtku" a při druhém porušení, bych jim prostě účet zrušila. Nevím, ale názvy jako lhář, zloděj... příjde mi to velice dětinské a takové divné. A jelikož někteří opravdu na PC moc neumí, třeba by si toho ani nevšimli. Udělila bych "důtku" přímo k profilu a bylo by. Jinak problém s kostičkováním nemám. Spíše mi příjde nový způsob, že je to velké omezení. Já si ráda prohlížím progili našich azlíčků. A kdo má o toto opravdu zájem, tak si ten čas vždy udělá. Třeba ne každý den, ale čas se vždy najde, pokud člověk má zájem... Problém v tom nevidím. Ale pokud se nějak dohodneme, tak se klidně přizpůsobím... :D
Ahojky, my sem chodíme hlavně pro nové rady, povídání, pomáháme a radíme se co a jak s pejsky, kočičkami nebo s koníky, koukáme na další zvířátka, na fotečky-no těžko někdy galerie otevřít...moc nás baví videa, protože i na nich vidíme, že "naši pejsáčci" jsou úplně normálka:-) . Našli jsme tu skvělé kamarády, bezva nápady atp. Kostičkování je děsný zabiják času, jsou to nervy a hlavně to člověka rve do toho "být první", jako tahle politika, podlehneme a hrrrneme, je to jako "gemblerství". Tento server byl podle mě takto stavěn - na soutěživost a díky tomu vyšší návštěvnost atp. Administrátoři makají, vylepšují a jsou nadšeni, že návštěvnost stoupá...budiž k radosti, ale je potřeba opravdu ne na úkor slušnosti, určité úcty. S nástěnkou a obrázky "zvrhlíků, podvodníků apod." souhlasím, kostičkování - jak jsi psala by vlastně ztratilo ten význam, který administrátoři do tohoto vnesli, podle mne, kdo by chtěl soutěžit, ať si soutěží, kdo ne, neměl by být nijak odstrkován a jeho "jsoucno tady na webu" by nemělo být menší než-li toho, kdo soutěží, jenže jak to udělat? Můj návrh je: Každý slušný profil - ne každé zvířátko, který není na "škaredé nástěnce", by dostal např. 500 kostiček, myšiček, jablíček, mrkviček atd.,aby si mohl profil zvířátka zkrásňovat dárečkama, virtuálníma piškotkama, hračkama, posílat totéž kamarádům a dělat si radůstky a ti, kdož chtějí soutěžit, by měli možnost nadále. Zatím pá
Přejí hezký den a chtěla jsem vás podpořit v tom novém systému,který by byl vynikající,ale vzhledem k tomu jak se k tomu staví administrátoři??? Tak si myslím ,že to neprojde a bude to pořád stejné...My už ani všechny nekostičkujeme ,kašleme na umístění a raději čteme a píšeme...:-) Jsme si mysleli ,že je jedno když je pejsek na prvním ,nebo na posledním místě ,ale bohužel spousta lidí to hodnotí jinak.:-(
Pouvažujeme nad změnou způsobu kostičkování v nové verzi Hafíků (13.2. snad...) přeci jen by to byla velká změna... možnost vypnout si kostičky u profilu bude! Tenhle návrh mi přijde moc složitý, jak na provedení, tak pochopení... to bysme zase měsíc odpovídali tisícům uživatelů na nadávky, proč to měníme... teď je to jen pár lidí, kteří si stěžují na "nečinnost" adminů... to ještě přežiju...
Tvuj napad se mi libi! Hlavne by si to rozmysleli ti nespavci, kteri kostickuji non-stop! Anebo kopirovaci sprav, kteri kazdemu profilu napisi stejnou spravu! Rada si prectu denicek i spravy od ostatnich uzivatelu, ale kdyz u desateho pejska ctes to stejne od 1 uzivatele, tak te to prestane bavit! Ja mam casto resty s kostickama i tyden = radeji ctu denicky a koukam fotecky a videa, jako kostickovani do zblbnuti!! Ale Vlasti, myslim, ze se ti na tvuj navrh velicenstva admini vyprdnou!! Uz to skousela uzivatelka : mimisak a myslis, ze se neco zmenilo? Mozna by se zmenilo, kdyby byl tento portal placeny a urcite by aspon fungoval!!! Ja bych souhlasila i s tim, kdyby byli 2 skupiny uzivatelu : ti, kteri se chcou ucastnit TOP 100 a ti , kteri nechteji = nemeli by jen ten hloupy radek v profilu pejska, kde se ukazuje umisteni v TOP 100!! Myslim, ze by tohle admini snad zvladli a bylo by na uzivateli se rozhodnout jestli chce byt v TOP 100 nebo ne! Tot muj nazor!
Nápad to není špatný, ale tím přičítání a odečítáním se budou kosti průměžně přelévat a moc to nepomůže, lepší by bylo dát na měsíc těch kostí víc a přijaté dát jen do hodnocení top100. Mějte hezký den všichni hafíci. Ahoj Beník.:_/ :_/ :_/ :-D :-) :-) :-)
To by se mi líbilo. Jsem stará , jsem b**á a jde mi to pomalu.Ráda bych si četla, či s někým pokecala le není čas posílám kosti.
Dneska jsem poslala odkaz na tuto diskuzi administrátorovi.:-)
AHOJKY!!! DIKY ZA ODKAZ!!! ALE JA TOHLE NERESIM!!!JSEM TADY RADA A NASLA JSEM SI MOC SUPER KAMARADU!!!! A DAVAM KOSTICKY A SE SNAZIM CIST DENICKY A TAKE SI PISEME!!!!;-) ;-) PRECE ZALEZI NA KAZDYM PROC TU JE!!! MY OSOBNE NE PRO KOSTICKY ALE PRO KAMARADY;-) ;-)JE TO VIDET I ZE JSME JESTE NEOBSADILY ZADNE PREDNI MISTO!!ALE VYHRALY JSME SPOUSTU KAMARADU!!!! VSEM HEZKY POZDRAV ;-) ;-)
Ano,vy jste opravdu jeden z mála,který kostičkuje své kamarády a od nich také získává svou podporu.A jak se stavíte k tabuli necti?
Děkuji za podporu,mnou navrhovaný systém by ti pomohl i ulevil,na hafíky bys chodila mnohem raději a bez stresu,zda stihneš všechny oklikat.Prostě bys dala ohodnocení těm,který se ti líbí a který tě něčím upoutali.
To je přesné,ve stávajícím systému totiž vůbec nepochopíte,kdo chce být skutečně vaším kamarádem,koho váš miláček opravdu zaujal nebo kdo vás jen využívá k tomu,aby od vás získal kostičky.Také se stává,že se někomu tzv.vnucujete,dáváte mu kostičky,protože se vám jeho miláček líbí a je to zrovna člověk,který jen dychtí po kostičkách a kterého vůbec nezajímáte.V mnou navrhovaném systému by měla smysl i tabulka s přáteli.Teď je na 50 procent nepoužitelná,protože pokud jste solidární a kostičky opětujete,k vlastním kamarádům se ani nedostanete a leckdy vám i uniknou,protože hlasujících je mnoho a 200 místná tabulka se zobrazením obdržených kostiček ani nestačí.
Ale já si myslím,že by téměř každý chtěl vidět stát svého pejska na první stránce,ale jak jsem již napsala,tento stávající způsob kostičkování je jenom přehled použité technologie,její maximální využití,někteří mají slabší PC nebo ho nedovedou tolik používat.Mnou navrhovaný systém toto potlačuje.Milovníci zvířat by neměly jenom otrocky mačkat 5 kostiček a snažit se tím oslovit stovky uživatelů.Je třeba začít hodotit profily objektivnějším způsobem a opravdu si vybírat.Naco máme stupnici od 1do 5,když se používá jen jedno číslo?A když se nechtěně klikne na jiné,hlasující uživatel se okamžitě omlouvá.Copak jste si nikdy nevšimly,že hlasující např. vítá nového pejska a přeje mu krásný zítřek a on je tam uveden jako zesnulý?Nebo že se hlasující ani nepodívá,zda jde o pohlaví mužské či ženské a oslovuje tak zvířátko ve špatném rodě?
Ale já si myslím,že by téměř každý chtěl vidět stát svého pejska na první stránce,ale jak jsem již napsala,tento stávající způsob kostičkování je jenom přehled použité technologie,její maximální využití,někteří mají slabší PC nebo ho nedovedou tolik používat.Mnou navrhovaný systém toto potlačuje.Milovníci zvířat by neměly jenom otrocky mačkat 5 kostiček a snažit se tím oslovit stovky uživatelů.Je třeba začít hodotit profily objektivnějším způsobem a opravdu si vybírat.Naco máme stupnici od 1do 5,když se používá jen jedno číslo?A když se nechtěně klikne na jiné,hlasující uživatel se okamžitě omlouvá.Copak jste si nikdy nevšimly,že hlasující např. vítá nového pejska a přeje mu krásný zítřek a on je tam uveden jako zesnulý?Nebo že se hlasující ani nepodívá,zda jde o pohlaví mužské či ženské a oslovuje tak zvířátko ve špatném rodě?
to proto,že mezi svýma oblíbencema kostičkujete ještě pro ty ze slušnosti?
To proto,že mezi svýma oblíbencema kostičkujete i pro ty ze slušnosti??? ??
Taky jsem jeden z těch kdo vrací kostičky ze slušnosti,protože si myslím,že drtivá většina je těch,kdo posílá kostičky jako pozdrav a upozornění,že na nás nezapoměli.Jenomže na druhou stranu je toho nějak moc.Sedět u časožrouta 2 - 3 hodiny,to se nedá dlouho vydržet.Je mi fuk jestli máme tisíc kostiček nebo jen dvě,ale vybrat z toho množství pár kamarádů a ty ostatní neurazit - jak to udělat?
Vlasti ,konečně spousta dobrých nápadů ,hlavně aby si už konečně zasedli admini a konečně vzali v potaz naše připomínky .přiznám ,že jsem z těch pomalých (i příjem netu nejpomalejší neb z důchodu si za víc nemohu dovolit) ...Našla jsem tady tolik milých přátel a fakt mě mrzí ,že si s nimi nemohu víc popovídat ...ostatně zde bylo už hodně řečeno s čím i já souhlasím.Jinak jsem asi i naivní ,vůbec jsem nějak nezaregistrovala ty podvody o kterých píšete ,mě by vůbec něco takového nenapadlo ,asi že jsem hodně dříve narozená. Vlastičko ,ano souhlasím s tvým návrhem.
Zdravíme,;-D od dopoledne již ,,mimo" hru...Je dobře,že někdo se snaží,jako pí.Vlasta,o určitý řád,ale i vrácení radosti z toho,že mohu psát,číst a prohlížet fotky,videa,atd.:-) Bohužel,pro mě z mnoha důvodů bylo neúnosné sedět do rána u PC.Přes den mně www. nešly....:-DD Věřím,že se vám povede udělat něco i pro ty,co mají skutečně i jinou práci.Nezavrhuji a přeji těm,kteří si mohou třeba zkrátit čas kostičkami...;-D Budu věnovat dobu,která mně zůstane,přípravě Velikonočního koncertu ,zase pro psí útulek...:D !! Přeji mnoho štěstí,zdraví a pohody vám všem i pejskům!!!Toník i Nussi děkují za vaši přízen!Srdečně;-D Aja.
opravdu se mi nápad líbí, taky nemám moc času neustále posílat kostičky a myšičky...ještě když někdy musím posílat třikrát než se přičtou...je to hrozné:-~ takhle by to bylo jednodušší a hlavně spravedlivější!! Fandím:-D
Souhlasím s Ajou, kdo chce kostičkovat, tak ať kostičkuje. Já posílám kostičky pejskům co se mi líbí a kamarádům. Takové to posílání ze slušnosti mně totiž nebaví - jak už jste psali - to by člověk jen seděl u PC a vracel kostičky. A myslím že i se změnou systému by to bylo stejné.
Plně souhlasím s přídělem kostiček na měsíc. Jde přece o přátele a ne o kostičkování do zblbnutí. A tabule necti - ta by byla za chvilku plná. Ale i to je vynikající nápad.
A co takhle jednoduše kostičkování ignorovat,případně poslat kostičky jako pozornost?Kdo se chce honit za pořadím,ať se honí.Kdo si chce psát nebo povídat(psát) s přáteli,ať si povídá.
Hafi, my jsme tu s Banditkem teprve 10. den, takže se vlastně ještě rozkoukáváme, ale systém už jsem stačila pochopit. Pošli někomu kosti, on ti je většinou slušně vrátí zpátky. Ale to bych nedělala nic jiného, než posílala kostičky na všechny strany, aby se Banditko vůbec někam probojoval. Bohužel nejsem otrokem internetu a hlavně, mám doma pejska živého, kterému se chci co nejvíc věnovat, a ne aby u mě stál s balonkem a dožadoval se pozornosti. Takže souhlas s přidělením určitého počtu kostiček na měsíc, abysme mohli potěšit naše kamarády, které jsme si tu i za těch pár dní už našli. A klidně by se to mohlo obejít bez TOP100. Proč neposílat kostičky kamarádům jen tak pro radost, že na ně myslíme? Pac Bandito a panička Jitka
taky už mě nebaví pořád kostičkovat, protože s tou školou nestíhám vůbec nic! Chtěla bych si více psát s kamarády a poznávat je a ne pouze z tzv. slušnosti odesílat některým uživatelům kostičky! Hodně se mi líbí i nápad s tou tabulí necti!! myslím, že pokud někoho pejsci nezajímají a chce tu podvádět nemá tu co dělat. a bylo by dobře vědět, o koho jde. hafooooj
Já na hafikách sice nejsem dlouho,ale nový systém kostičkování bych určitě uvítala. Protože poslat kostičky všem co bych chtěla a ještě si jejich profily prohlídnout je nad moje síly. Strašně dlouho trvá než mi něco najede, nestíhám psát deník a povídat si s přáteli.
Ahoj Vlasti! velmi dobrý nápad a pokud to půjde použila bych ho v praxi. Teda ty máš hlavičku chytrou. Ano je pravda, že některé naše kamarády nejdou ani rozkliknou a to vždycky zuřím. Nejde nám o top 100, prostě nás to baví číst, co se nového událo u kámošů a jak se mají.:-DD
hafoooj, tohle téta jsem nakousla už včera v deníčku Gordíka. Tímhle postupem hlasování a teď navíc neustálým sekáním hafíků by člověk za pár dní či týdnů zešílel.:D :D :D a posílal kosti asi i ze spaní :D :D Proto využijeme možnost bez kostiček a budeme si tu v klídku a pohodě pročítat deníčky,číst články a psát dopísky.
Je to přesně tím,že ti hlasující to nečtou,spokojí se s tím,že dostanou 5 kostiček a tak se posouvají pomalu dopředu.I vám děkuji za reakci a také to řekněte ostatním,ráda bych znala i další názory.:-D
Nemám nic proti TOP 100,jen je to v dnešní době výraz vyspělosti uživatele v používání PC,jeho hbitých rukou,ale co ti starší nebo méně zkušení,kteří tomuto tempu nestačí,takhle by měli i oni možnost se v TOP 100 umístit.Jinak děkuji za reakci a upozorněte i ostatní na toto nové téma.Děkuji:-D
Také se mi zdá, že někteří pejsci mají narozeniny nějak často8-} Stejně tak mě udivuje, když na profilu najdu jen jméno, datum narození a maximálně oblíbenou pochoutku, neuvádí se, co je to za zvíře, nemá bydliště, vše na nule a ani žádné foto (např. Dejsi, Sára,...) Nechápu smysl takového profilu, natož ty, co ho hodnotí pěti kostičkami.
to už tu byly různé pokusy - vesměs marné. Mezi jinýma: možnost kostičkovat pro profil jen jednou za týden, inverzní kostičkování, úplné zrušení kostiček, zrušení piškotových odměn za umístění, ...v nové verzi bude zavedeno tlačítko na zrušení kostiček u profilu. Pokud se ti nějaký profil nezdá, je úplně dole na stránce tlačítko "nevhodný obsah?" - tím můžeš, co se ti nelíbí, nahlásit adminovi. Jo a koukni na téma anti TOP 100.. a hlavně se nenech znechutit - jak nečinností adminů, tak případnými negativními reakcemi Pa Mimišák
Během včerejšího večera jsem četla od spousty uživatelů,jak jim kostičkování zabere hodně času,jak nestíhají číst deníčky,psát zprávy a otevírat galerie.Dostala jsem nápad.Zavést nový způsob na principu přidělíš-odečte se ti,dostaneš-přičte se ti.Navrhuji,aby každého 1. v měsci obdržel každý uživatel bez ohledu na počet profilů 500 kostiček,500 myšiček a 500 jablíček jako počáteční kredit.Uživatelé bez profilu by od každého druhu obdrželi pouze 300 ks,aby i oni měli možnost v průběhu měsíce podpořit svého favorita.Tím by odpadlo nesmyslné klikání na 5 kostiček pro 200 uživatelů,každý by si musel pečlivě rozmyslet,komu kostičky přidělí a kolik,bylo by více času na čtení a psaní zpráv či dívání se na videa a fotečky.Prostě by odpadla ta honitba na největší počet získaných kostiček za nic.Nově příchozí uživatelé v průběhu měsíce by si mohli pomocí zpráv a diskusí najít nové přátele,mohli by se lépe poznat,než by dostali svůj kredit a mohli by začít hlasovat.Na konci měsíce by se kostičky,myšky a jablíčka sečetly a stanovil by se TOP 100,jako dosud.Také by se měla zavést TABULE NECTI,kde by byli zobrazení v daný měsíc podvodníci,falešní pisálci deníků typu ,,dfg,moooc hooodnáá atd,,.Ke každému takovému profilu bych ještě přidala ošklivý obrázek s nápisem zloděj,lhář,podvodník,aby i hlasující,který by tabuli necti nesledoval,ihned věděl, s kým má tu čest.Také by se tam měli dostat uživatelé,kteří záměrně obden mění svému miláčkovi datum narození,aby dostali více kostiček.Toto je velmi nečestné jednání.Pokud máte chuť na toto téma reagovat,uvítám všechny připomínky či doplňující nápady ať už kladné či záporné názory.Můžete využít i můj email,pkud mi máte co říct.Děkuji
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?