Diskuze O víkendu se nepracuje?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Víš Báro, já mám u Rexíka už druhý týden hrobeček. Tak se mi nemůžeš divit, že jsem značně naštvaná. Psala jsem o jeho odstranění už několikrát, ale pořád nic. Do té doby jsem do diskuze téměř nechodila. Hezký den Rexík.
Bára (19.04.2009 15:05:39) napsal: Já bych to tak nehrotila. Všichni jsme jen lidi a nikdo nemůže být k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. A sotva by se dalo zaměstnat tolik lidí, aby se pokryly všechny dny. Je to tu přeci hlavně pro zábavu a poučení, pro nalezení přátel a lidí se stejnými zájmy a ne pro absolutní perfekcionismus, ne?
Já bych to tak nehrotila. Všichni jsme jen lidi a nikdo nemůže být k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. A sotva by se dalo zaměstnat tolik lidí, aby se pokryly všechny dny. Je to tu přeci hlavně pro zábavu a poučení, pro nalezení přátel a lidí se stejnými zájmy a ne pro absolutní perfekcionismus, ne?
tak 3–4 minuty jeden profil. Adavilka Buddy ještě dýl.
Kate (19.04.2009 19:48:14) napsal: Ahoj, napiš mi jaký prohlížeč používáš (i verzi). Dí­ky.Buddy+Deny (19.04.2009 19:04:52) napsal: Nedostanu se na psa znamená Ještě než se profil otevře naskočí „internet expoler nemůže otevřít/adresa psíka/operace přerušena. Ať dám OK nebo kliknu na X zmizí všechno a oběví se "tato stránka nejde zobrazit. Popřípadě se ukáže“SKRIPT NA TÉTO STRÁNCE ZPUSOBUJE ZPOMALENÍ…atd. Toto píší níže v diskusi i ostatní. Dělá to zhruba každý čtvrtý psík. B+D Sláva stáhla jsem si Mozilla Firefox 3 a jde to. Protože jsem počítačový blb, nevím jestli se mi to povede zítra zapnout ale fakt to jde. Díky
to mohu potvrdit – připojení ADSL, Internet Explorer a rychlost zovrazování tak třikrát menší než u staré verze. 13 profilů kamarádů a skoro hodina v ..... Opravdu se pak nesmíte lidem divit, že jsou naštvaní tohle měl být jeden z portálů pro zábavu a výsledek změn ? No nevím, jestli jste udělali dobře. Naštěstí už mám možnost scházet se s přáteli i jinde než zde.
Díky moc. Kate (19.04.2009 20:36:28) napsal: Takže máš to smazané :)Kate (19.04.2009 16:12:39) napsal: Ahoj, dnes jsem to psala programátorovi, takže ti ho odstraní. Bohužel, podobných dotazů tu máme asi tisíc a vše chvilku trvá + snažíme se dát dohromady ostatní funkce, které nefungují, jako přidávání videí apod.Rexík (19.04.2009 15:09:38) napsal: Víš Báro, já mám u Rexíka už druhý týden hrobeček. Tak se mi nemůžeš divit, že jsem značně naštvaná. Psala jsem o jeho odstranění už několikrát, ale pořád nic. Do té doby jsem do diskuze téměř nechodila. Hezký den Rexík.
Mám Internet Explorer / asi 60/ Měla bych si stáhnout něco jiného? Dík
Takže máš to smazané :) Kate (19.04.2009 16:12:39) napsal: Ahoj, dnes jsem to psala programátorovi, takže ti ho odstraní. Bohužel, podobných dotazů tu máme asi tisíc a vše chvilku trvá + snažíme se dát dohromady ostatní funkce, které nefungují, jako přidávání videí apod.Rexík (19.04.2009 15:09:38) napsal: Víš Báro, já mám u Rexíka už druhý týden hrobeček. Tak se mi nemůžeš divit, že jsem značně naštvaná. Psala jsem o jeho odstranění už několikrát, ale pořád nic. Do té doby jsem do diskuze téměř nechodila. Hezký den Rexík.
Divný, prohlížeč mám stejný a funguje to :-| Ostatní stránky ti běží v pohodě? Aja (19.04.2009 19:45:11) napsal: Tak to počítám,to samé jako Adavilka.Mám chřipku,tak jsem dnes vyjímečně doma.Ale sedím 6 hodin u PC,abych doplnila resty…Nejhůře mně jdou Miciny,to je hrůza!!!Ano,mně to vychází při prohlížeči Mozilla Firefox 3 na cca 3–4 min.+osobní zpráva.T.j. 5 minut!8-} Aja a Toník.
Ahoj, napiš mi jaký prohlížeč používáš (i verzi). Díky. Buddy+Deny (19.04.2009 19:04:52) napsal: Nedostanu se na psa znamená Ještě než se profil otevře naskočí „internet expoler nemůže otevřít/adresa psíka/operace přerušena. Ať dám OK nebo kliknu na X zmizí všechno a oběví se "tato stránka nejde zobrazit. Popřípadě se ukáže“SKRIPT NA TÉTO STRÁNCE ZPUSOBUJE ZPOMALENÍ…atd. Toto píší níže v diskusi i ostatní. Dělá to zhruba každý čtvrtý psík. B+D
Tak to počítám,to samé jako Adavilka.Mám chřipku,tak jsem dnes vyjímečně doma.Ale sedím 6 hodin u PC,abych doplnila resty…Nejhůře mně jdou Miciny,to je hrůza!!!Ano,mně to vychází při prohlížeči Mozilla Firefox 3 na cca 3–4 min.+osobní zpráva.T.j. 5 minut!8-} Aja a Toník.
Nedostanu se na psa znamená Ještě než se profil otevře naskočí „internet expoler nemůže otevřít/adresa psíka/operace přerušena. Ať dám OK nebo kliknu na X zmizí všechno a oběví se "tato stránka nejde zobrazit. Popřípadě se ukáže“SKRIPT NA TÉTO STRÁNCE ZPUSOBUJE ZPOMALENÍ…atd. Toto píší níže v diskusi i ostatní. Dělá to zhruba každý čtvrtý psík. B+D
Kate (19.04.2009 17:55:39) napsal: Ahoj, co máš za prohlížeč? Já používám 2 a v obou mi to jde. Rychlost je taky lepší než byla ve staré verzi a to opravdu nemám bleskurychlé připojení. Takže – jak to myslíš? – „nedostane na psa“… Zdravímm, teda musím protestovat, starší verzi sem měla rychlou a na nic sem nečekala, u této nové čekám jakou dobu než se mi třeba načte profil i když někomu dám kostičky čekám než se načtou:-) … a na jiných stránkách tento problém nemám. :-) … I když zvykneme si na cokoliv, i že si chvíli počkáme, ale bohužél nás přestalo bavit tak dávat kostičky, jelikož je to zdlouhavé :-)
Ahoj, co máš za prohlížeč? Já používám 2 a v obou mi to jde. Rychlost je taky lepší než byla ve staré verzi a to opravdu nemám bleskurychlé připojení. Takže – jak to myslíš? – „nedostane na psa“… Buddy+Deny (19.04.2009 17:29:28) napsal: Kate (19.04.2009 16:12:39) napsal: Ahoj, dnes jsem to psala programátorovi, takže ti ho odstraní. Bohužel, podobných dotazů tu máme asi tisíc a vše chvilku trvá + snažíme se dát dohromady ostatní funkce, které nefungují, jako přidávání videí apod.Rexík (19.04.2009 15:09:38) napsal: Víš Báro, já mám u Rexíka už druhý týden hrobeček. Tak se mi nemůžeš divit, že jsem značně naštvaná. Psala jsem o jeho odstranění už několikrát, ale pořád nic. Do té doby jsem do diskuze téměř nechodila. Hezký den Rexík. Nebylo by lepší napřed opravit aby to šlo vůbec otevřít, bez vyskakování všelijakých tabulek a videa až potom? Co je platné, když jde přidat video, ale člověk se nedostane na psa?
Kate (19.04.2009 16:12:39) napsal: Ahoj, dnes jsem to psala programátorovi, takže ti ho odstraní. Bohužel, podobných dotazů tu máme asi tisíc a vše chvilku trvá + snažíme se dát dohromady ostatní funkce, které nefungují, jako přidávání videí apod.Rexík (19.04.2009 15:09:38) napsal: Víš Báro, já mám u Rexíka už druhý týden hrobeček. Tak se mi nemůžeš divit, že jsem značně naštvaná. Psala jsem o jeho odstranění už několikrát, ale pořád nic. Do té doby jsem do diskuze téměř nechodila. Hezký den Rexík. Nebylo by lepší napřed opravit aby to šlo vůbec otevřít, bez vyskakování všelijakých tabulek a videa až potom? Co je platné, když jde přidat video, ale člověk se nedostane na psa?
Ahoj, dnes jsem to psala programátorovi, takže ti ho odstraní. Bohužel, podobných dotazů tu máme asi tisíc a vše chvilku trvá + snažíme se dát dohromady ostatní funkce, které nefungují, jako přidávání videí apod. Rexík (19.04.2009 15:09:38) napsal: Víš Báro, já mám u Rexíka už druhý týden hrobeček. Tak se mi nemůžeš divit, že jsem značně naštvaná. Psala jsem o jeho odstranění už několikrát, ale pořád nic. Do té doby jsem do diskuze téměř nechodila. Hezký den Rexík.
Dnes v ranních hodinách jsem založila další téma " O víkendu se nepracuje". A ejhle. Téma je pryč. Někomu se nelíbila kritika Kate, která nejméně ve dvou případech psala, že o víkendu se nepracuje. Tak jsem přístup označila jako socialistický. Podívejte se na www.kocici.net, takové budou časem i stránky o pejscích.Ale teď není bohužel čas. Rexík.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?