Diskuze Objednávka

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Mě tričko přišlo bleskovou rychlostí do druhého dne!!!!!!!!
Ahojky, tento týden tričko odešlu. ;-) Elis (24.05.2009 22:11:36) napsal: Tak, objednala jsem si tričko, tak doufám, že přijde, protože mi to už odečetlo piškoty.
Elis (27.05.2009 13:53:35) napsal: Už je středa a ještě tričko nemám :( kdy ho asi tak můžu čekat?? objednávala jsem ho 24.5. S Českou poštou? Buď ráda jestli ti přijde ještě letos 8-|
Už je středa a ještě tričko nemám :( kdy ho asi tak můžu čekat?? objednávala jsem ho 24.5.
Já jsem si už asi před deseti dny objednala z bonus programu samolepky, body se mi odečetly, ale pořád nic nepřišlo :(
a ještě pořád nic :( asi nebudu mít v čem chodit :( (pokud se do toho navlíknu)
Ahojky, samolepky jsem ti už odesílala, kdyby ti ani během příštího týdne nedorazily, tak mi dej prosím vědět na e-mail: lenka.vinsova@miton.cz Aneta (27.05.2009 13:38:17) napsal: Já jsem si už asi před deseti dny objednala z bonus programu samolepky, body se mi odečetly, ale pořád nic nepřišlo :(
Tričko přišlo, děkuju, Je krásný. Sedí i velikost :)
Jerry (29.05.2009 12:50:19) napsal: Ahojky, samolepky jsem ti už odesílala, kdyby ti ani během příštího týdne nedorazily, tak mi dej prosím vědět na e-mail: lenka.vin­sova@miton.czA­neta (27.05.2009 13:38:17) napsal: Já jsem si už asi před deseti dny objednala z bonus programu samolepky, body se mi odečetly, ale pořád nic nepřišlo :( jj, díky.
Tak to je super! :-DD Elis (29.05.2009 19:01:01) napsal: Tričko přišlo, děkuju, Je krásný. Sedí i velikost :)
Hafoj, bohužel dámské tričko s nápisem „One Dog ist not Enought“ už není a nebude, jsou už pouze pánská trička. :( Mistery (31.05.2009 10:23:01) napsal: Moc se mi zalíbilo dámské tričko s nápisem „One Dog ist not Enought“, tak jsem na něj sbírala piškoty. A v pátek jsem zjistila, že už žádné není. Tak přišlo velké zklamání. Bude ještě toto tričko v nabídce? Moc děkuji za odpověď.
Hafoj, bohužel dámské tričko s nápisem „One Dog ist not Enought“ už není a nebude, jsou už pouze pánská trička. :( Mistery (31.05.2009 10:23:01) napsal: Moc se mi zalíbilo dámské tričko s nápisem „One Dog ist not Enought“, tak jsem na něj sbírala piškoty. A v pátek jsem zjistila, že už žádné není. Tak přišlo velké zklamání. Bude ještě toto tričko v nabídce? Moc děkuji za odpověď.
Tak mě se todle tričko taky strašně líbilo a tak na něj střádám… nešlo by aby ještě bylo v dámské velikosti…přijde mi vtipné a těšila jsem se na něj že nějak nastřádam :) Nešlo by to tedy do budoucna?
Moc se mi zalíbilo dámské tričko s nápisem „One Dog ist not Enought“, tak jsem na něj sbírala piškoty. A v pátek jsem zjistila, že už žádné není. Tak přišlo velké zklamání. Bude ještě toto tričko v nabídce? Moc děkuji za odpověď.
Já dostala tričko do tří dnů ale po prvním vyprání se smrsklo takže ho stejnak nemohu nosit:-(
Tak, objednala jsem si tričko, tak doufám, že přijde, protože mi to už odečetlo piškoty.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?