Diskuze Objednávka

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý den,nevíte někdo kdy asi(za kolik dnů) přijde zboží objednané z bonusového programu?Děkuji
Jerry (14.12.2010 14:02:59) napsal: Ahoj, pokud se jedná o objednávku trička s logem Hafici.cz z 2.12., tak to ti bylo v pátek odesláno. Takže každým dnem by mělo být u tebe. ;-) Jj,děkuji.Dnes jsem ho našla ve schránce a moc se mi líbí;-)
Ahoj, pokud se jedná o objednávku trička s logem Hafici.cz z 2.12., tak to ti bylo v pátek odesláno. Takže každým dnem by mělo být u tebe. ;-) NaTyGinBer (13.12.2010 19:33:02) napsal: Já jsem si objednávala skoro před 14-ti dny a pořád mi nic nepřišlo :(
NaTyGinBer (13.12.2010 19:33:02) napsal: Já jsem si objednávala skoro před 14-ti dny a pořád mi nic nepřišlo :( Tak se určitě obrať na adminy, no třeba to déle trvá, teď před Vánoci... A nebo se jim objednávka jen někde zatoulala, oni to napraví, když jim napíšeš..
Ančí (13.12.2010 19:15:42) napsal: Mně přišel velice rychle, objednala jsem ke konci týdne a po víkendu už tu byl..;-) Do Vánoc to snad stihnou;-) Já jsem si objednávala skoro před 14-ti dny a pořád mi nic nepřišlo :(
NaTyGinBer (13.12.2010 17:10:52) napsal: Dobrý den,nevíte někdo kdy asi(za kolik dnů) přijde zboží objednané z bonusového programu?Děkuji Mně přišel velice rychle, objednala jsem ke konci týdne a po víkendu už tu byl..;-) Do Vánoc to snad stihnou;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?