Diskuze oblíbenný

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

já mám táda všechny koně ale jinak araby a ČT pak Quarter
Mě se nejvíce líbí A1/1, ČT A a také arab nebo hafling;-) Frís je taky pěkný:-) :-) všichni jsou prostě nádherný, ale většinou na tom, jak je kůň hezké nebo ne, vůbec nezáleží...
*Charlie+K+L* (21.06.2011 21:47:38) napsal: Ahoj,jaké je vaše nejoblíbenější plemeno koně??:D Můj Frojd,Frísák a Angličák ;-) Kinský nebo achaltekini..jsou to velké osobnosti a člověk s nima umí zacházet, ale bohatě se odmění :-)
Anglický Plnokrevník, a Angloarab, ale všichni koně jsou dokonalé osobnosti, takže nemám výhrady! 8-} ;-)
Ahoj já mám ráda všechny plemena koní bez rozdílu:-D
Ahoj já má taky ráda všechny plemena koníků, tak nejraději mám fríské koně :-), ČT, velše a haflingy:-D
Appaloosa ... doufám že si takového koně jednou koupím :)
POpravdě řečeno nemám vyhrazeného nejoblíbenějšího koníka. Pro mě koník je nejlepší přítel at je jaký chce, ale měla jsem čtčko s angličákem a ted bych si přála jednu huculku. A pooravdě nejde mi ani o plemeno ale on to jaký je uvnitř a každý kůn je jedinečný každý má své osobité kouzlo a každý je nádherný. Ale když sem poznala povahu hucuů tak asi oni.
fríský kůň , hafling , hucul:D a fjordský kůň;-D
Ahoj,jaké je vaše nejoblíbenější plemeno koně??:D Můj Frojd,Frísák a Angličák ;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?