Diskuze Obojek pro kočky

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Snažila jsem se naši kočičku naučit chodit na vodítku už odmala,ale nepodařilo se to.Prostě kšíreček na sobě nemá ráda.Chodí ale na procházky po mém boku a je vážně šikovná a hodně se naučí,takže postrojek nepotřebujeme. Co se týče cestování,to opravdu ráda nemá.Když už jedeme v autě či autobuse,je klidná,třeba i spí,ale nejhorší pro ni asi je,když se ji snažíme nacpat do přepravky a ona neví,co se děje a kam jede.Jinak každé léto jezdíme na chatu a tam si velmi dobře zvyká,stejně tak po tom,co jsem se s ní přestěhovala.Někdy ji beru do starého bytu(k rodičům) na hlídání a chvilku nadává a pak už je zase v klidu. Bolfice (13.11.2010 10:25:30) napsal: Chci se zeptat na vaše zkušenosti: - procházky s kočkou na vodítku - cestování s kočkou a pobyt mimo domov
Naše Tribitka cestovní nemá ráda, ale už ví, že vždycky po dojezdu, až se trochu zklidní, jí dám její milovanou pochoutku Let´s Bite. Takže když teď jezdíme častěji, tak už je jí to víceméně jedno - hlavně když pak dostane mňamku! :-)
Dobrý den, já svojí kočičku vodím na vodítku pořád :-). A snáší to úplně v pohodě. Vodítko jsem ji pořizovala totohttp://www.qrpets.cz/voditka-pro-kocky/ , jsou přímo pro kočičky.
Anina (11.02.2011 14:31:20) napsal: Máte někdo zkušenost s kočkou na vodítku? Mám kočičku doma, ale v létě chci s ní pobývat na zahradě a nechat ji tam volně běhat, ale bojím se, že mi ze zahrady uteče.Prosím o radu jak to udělat, aby mohla být se mnou venku, třeba na vodítku????:-( ;-) Náš kocour si na vodítko zvykl už jako kotě - i když ho používáme spíš jako kšíru při cestování autem a na podobné přesuny. Z postroje se kočka nevysmekne, ale vodítka jsou docela krátká, asi by bylo třeba navázat kus provazu :) Jinak koukněte do diskuze o elektrickém ohradníku - i když s tím zkušenost nemám.
Nibiru (21.04.2011 14:20:07) napsal: Dobrý den, mám dvě kočičky, a obě jsem od začátku naučila na antiparazitní obojky, protože stříkání sprejem byl horor-kočka se bojí toho syčivého zvuku a pak se hned začla lízat, takže se může přiotrávit. Obojky kupuji zásadně od firmy Trixie, to je značková německá firma na kočičí výrobky. Mají buď bylinný nebo chemický-ten chemický byl lepší, déle vydržel, ale teď už více jak půl roku není na českém trhu dostupný, a nikdo neví proč. Ten bylinný má tmavě zelenou barvu a obsahuje esenciální oleje,takže je absolutně netoxický. Tyto obojky jsou absolutně spolehlivé,protože se neodepínají. Na rozdíl od obojků zn. Beaphar, ty bych nedoporučovala, mají špatné zapínání,kočka je hned ztratí. Obojky od Trixie mě moje kočky neztratily ani jednou, a vydrží cca 3 měsíce. Dávám je jim již více jak 2 roky, takže to mám odzkoušené.
Verda (04.05.2010 21:13:05) napsal: Neporadil by jste mi někdo, prosím, kde se dá (nejlépe na internetu) sehnat obojek pro kočičky, tak aby měl opravdu dobrou a "citlivou" bezpečnostní pojistku proti uškrcení? Viděla jsem gumové a se zacvakávací tvrdou plastovou pojistkou (např. reklamní obojek od Kitekat) ale ty se mi moc nezdají. Radši ať je moje číča párkrát ztratí než by mi jednou někde zůstala za obojek pověšená. Nosí vaše kočičky obojek? A jak si na něj zvykaly?
Ahoj, tak naše obojek snese,ale nasazování je horor. Máme spolu vždycky půl hodinové praní :-DD ale když se to povede tak bez problému už jde.. Co se týká cestování v autě tak paráda. V přepravce tedy být neche,takže jí pustím a lehne si na plato dozadu na kufr a je spokojená :-) Jezdíme často do jižnich Čech (250km od nás) a nikdy jsme neměli problém :-D
Máte někdo zkušenost s kočkou na vodítku? Mám kočičku doma, ale v létě chci s ní pobývat na zahradě a nechat ji tam volně běhat, ale bojím se, že mi ze zahrady uteče.Prosím o radu jak to udělat, aby mohla být se mnou venku, třeba na vodítku????:-( ;-)
Chci se zeptat na vaše zkušenosti: - procházky s kočkou na vodítku - cestování s kočkou a pobyt mimo domov
Naše kočandy nosily obojek a přijmuly ho celkem bez problému, kupovala jsem jim ho u veta. Ale minulý rok v létě jsem našla jednu naší číču viset za obojek na plotě - naštěstí se to muselo stát těsně před tím, než jsem šla kolem, takže se nic nestalo. Od té doby kupujeme pipetky v lékárně a aplikujeme je doma a je to bez problémů.
Neporadil by jste mi někdo, prosím, kde se dá (nejlépe na internetu) sehnat obojek pro kočičky, tak aby měl opravdu dobrou a "citlivou" bezpečnostní pojistku proti uškrcení? Viděla jsem gumové a se zacvakávací tvrdou plastovou pojistkou (např. reklamní obojek od Kitekat) ale ty se mi moc nezdají. Radši ať je moje číča párkrát ztratí než by mi jednou někde zůstala za obojek pověšená. Nosí vaše kočičky obojek? A jak si na něj zvykaly?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?