Diskuze Obojek proti blechám a klíšťatům

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

MišKa (01.07.2013 18:50:14) napsal: Ahoj, chci se zeptat jestli nemáte nějaký tip na účinný obojek proti parazitům(značku).Vím,že na psy fungují jen ty nejdražší obojky,ale na kočky toho je strašně málo a nikdy jsme obojky pro kočky nekupovali,protože ty dříve,co se prodávaly,nefungovaly a od té doby tomu rodiče nevěří...nevíte o nečem? my jsme koupili obyčejný asi za stovku, kočka je skoro furt venku ale žádné klíště zatím nepřinesla. Jméno už si ale bohužel nepamatuju. Káty
♥Aniora a Jůlinka♥ (02.07.2013 16:48:55) napsal: Právě, že na kočky se obojky nedoporučují. Pokud máte kočky volně žíjící venku, tak bych to určitě nedoporučovala. Kočky lezou po stromech, po plotech, skáčou všude, jsou to prostě kočky. Můžou se zachytit na plotě nebo stromě, uškrtit se...:_/ Kočka od našich sousedů měla obojek a málem se uškrtila na plotě, tak proč riskovat? Neberte mě, jako kdyby jsem Vám to zakazovala, jsou to přece Vaše kočky, ale jen říkám jaké vážné komplikace při používání objků na venkovní kočky mohou nastat. Nám sám veterinář obojky nedoporučoval, sám nám doporučoval třeba Frontline kapky... A co se týče těch kapek. U psů s nima nemám zkušenost, ale na kočky to vždy působilo, nikdy žádné zklamání. Obojky jsou spíše tak na psy... Většina obojků (které znám-a jsou to obojky pod nebo kolem 100 Kč) jsou vyráběny tak, aby se kočce v nejhorším případě "ztratily". Jsou: nastříhané na mnoha místech (aby se rozthly při zachycení), mají zúženou část (také na případné přetržení) nebo mají bezpečnostní zapínání (rozepne se to). Je sice pravda, že se můžou "venkovní" kočce ztratit, ale pořád lepší než aby se uškrtili a zůstali vyset na stromě, ne? My je u venkovních koček používáme, protože dlouho působí a většinou velmi dobře. Často se neztrácí...;-)
MišKa (03.07.2013 15:09:05) napsal: aha no já když jsem tam měla praxi,tak toto říkala nějaká paní s kocourem,že se bojí aby se někde nezachytil s ním a oni právě říkali,že to je blbost,že jsou vyráběné,tak aby se to nestalo...kočka se z něho snadno vyvlékne...frontline působí na svou cenu příliš krátkou dobu,ale mám ho doma ještě nepoužitej,takže ji ho dam a uvidime...nemluvě o tom,že fronline údajně ničí játra Kde jste vyčetla takovou hloupost, že Frontline ničí játra? Náš veterinář této značce velmi důvěřuje, a kdyby věděl, že to ničí játra, tak by to neprodával. Vždyť, existuje tisíce spot-onů na kočky. My jsme prostě jednou kocourovi koupili antiparaztiní obojek za 50 - 100,-Kč, pak někde odešel a přišel už bez něj.....takže zbytečně vyhozené peníze. Pokud máte kočky, které se drží blíže domů a nechodí do lesa třeba na lov, tak by obojek ztratit neměli. ;-) U psů se někdy projevuje, že na místech antipar. obojků se lepí samá klíšťata, ale to se projevuje hlavně u těch levných. Pro psy, je třeba kupovat ty drahé, tak jak jste psala Vy.
♥Aniora a Jůlinka♥ (02.07.2013 16:48:55) napsal: Právě, že na kočky se obojky nedoporučují. Pokud máte kočky volně žíjící venku, tak bych to určitě nedoporučovala. Kočky lezou po stromech, po plotech, skáčou všude, jsou to prostě kočky. Můžou se zachytit na plotě nebo stromě, uškrtit se...:_/ Kočka od našich sousedů měla obojek a málem se uškrtila na plotě, tak proč riskovat? Neberte mě, jako kdyby jsem Vám to zakazovala, jsou to přece Vaše kočky, ale jen říkám jaké vážné komplikace při používání objků na venkovní kočky mohou nastat. Nám sám veterinář obojky nedoporučoval, sám nám doporučoval třeba Frontline kapky... A co se týče těch kapek. U psů s nima nemám zkušenost, ale na kočky to vždy působilo, nikdy žádné zklamání. Obojky jsou spíše tak na psy... aha no já když jsem tam měla praxi,tak toto říkala nějaká paní s kocourem,že se bojí aby se někde nezachytil s ním a oni právě říkali,že to je blbost,že jsou vyráběné,tak aby se to nestalo...kočka se z něho snadno vyvlékne...frontline působí na svou cenu příliš krátkou dobu,ale mám ho doma ještě nepoužitej,takže ji ho dam a uvidime...nemluvě o tom,že fronline údajně ničí játra
MišKa (02.07.2013 15:16:05) napsal: právěže kapky jsou k ničemu...na psy neúčinkujou absolutně vůbec a na kočku jsem to ještě nezkoušela,ale doma ji mám a byla jsem na praxi u veta a sám říkal,že nejúčinnější jsou obojky,ale taky řikal,že pro kočky toho moc není a nevím jestli pro ně nějaký účinny obojek je:( Právě, že na kočky se obojky nedoporučují. Pokud máte kočky volně žíjící venku, tak bych to určitě nedoporučovala. Kočky lezou po stromech, po plotech, skáčou všude, jsou to prostě kočky. Můžou se zachytit na plotě nebo stromě, uškrtit se...:_/ Kočka od našich sousedů měla obojek a málem se uškrtila na plotě, tak proč riskovat? Neberte mě, jako kdyby jsem Vám to zakazovala, jsou to přece Vaše kočky, ale jen říkám jaké vážné komplikace při používání objků na venkovní kočky mohou nastat. Nám sám veterinář obojky nedoporučoval, sám nám doporučoval třeba Frontline kapky... A co se týče těch kapek. U psů s nima nemám zkušenost, ale na kočky to vždy působilo, nikdy žádné zklamání. Obojky jsou spíše tak na psy...
♥Aniora a Jůlinka♥ (01.07.2013 19:23:16) napsal: My jsme měli před mnoho lety kocoura. Koupili jsme mu obojek Beaphar, takový ten bílý. Teď nevím jestli účinkoval, asi jo... bohužel šel někde pryč a vrátil se bez něj, takže to bylo zbytečný. Já si myslím, že si to kočky nenechají líbit. Moje kočka obojek třeba snese, ale mnoha koček ne. Nejlepší jsou ty kapky, a aspoň víte, že to bude účinkovat... právěže kapky jsou k ničemu...na psy neúčinkujou absolutně vůbec a na kočku jsem to ještě nezkoušela,ale doma ji mám a byla jsem na praxi u veta a sám říkal,že nejúčinnější jsou obojky,ale taky řikal,že pro kočky toho moc není a nevím jestli pro ně nějaký účinny obojek je:(
My jsme měli před mnoho lety kocoura. Koupili jsme mu obojek Beaphar, takový ten bílý. Teď nevím jestli účinkoval, asi jo... bohužel šel někde pryč a vrátil se bez něj, takže to bylo zbytečný. Já si myslím, že si to kočky nenechají líbit. Moje kočka obojek třeba snese, ale mnoha koček ne. Nejlepší jsou ty kapky, a aspoň víte, že to bude účinkovat...
Ahoj, chci se zeptat jestli nemáte nějaký tip na účinný obojek proti parazitům(značku).Vím,že na psy fungují jen ty nejdražší obojky,ale na kočky toho je strašně málo a nikdy jsme obojky pro kočky nekupovali,protože ty dříve,co se prodávaly,nefungovaly a od té doby tomu rodiče nevěří...nevíte o nečem?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?