Diskuze Obojek proti klíšťatům

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Eliška (24.04.2014 17:08:32) napsal: Ahoj, loni na chalupě jsme nandali našim kočkám obojky proti parazitům. Problém byl v tom že to smrdělo nejen parazitům, ale i kočkám a nám >:-( A ještě k tomu při každém třetím kroku se kočka snažila to ze sebe servat :( :( :( A tak se vás ptám jestli nemáte nějakou zkušenost s nějakými obojky proti parazitům . . . Díííky :D Naše kočka nosí na krku antip. obojek od Beaphar, je bílé barvy. Bohužel, žádný zázrak, ale pořád lepší mít 3 klíšťata než 10 :-( Teď je děsná sezóna klíšťat a na našem psovi najdu i 5 klíšťat za den. :( a to má kápnutý spot-on. No jo, letos žádná zima nebyla (hlavně u nás) a tu havěť to nezlikvidovalo.
Ahoj, loni na chalupě jsme nandali našim kočkám obojky proti parazitům. Problém byl v tom že to smrdělo nejen parazitům, ale i kočkám a nám >:-( A ještě k tomu při každém třetím kroku se kočka snažila to ze sebe servat :( :( :( A tak se vás ptám jestli nemáte nějakou zkušenost s nějakými obojky proti parazitům . . . Díííky :D
Eliška (24.04.2014 17:08:32) napsal: Ahoj, loni na chalupě jsme nandali našim kočkám obojky proti parazitům. Problém byl v tom že to smrdělo nejen parazitům, ale i kočkám a nám >:-( A ještě k tomu při každém třetím kroku se kočka snažila to ze sebe servat :( :( :( A tak se vás ptám jestli nemáte nějakou zkušenost s nějakými obojky proti parazitům . . . Díííky :D Nikdy jsem nezkoušela obojky s chemií, ale letos jsem se odhodlala koupit eletronický přívěsek na obojek Arpalit Cat a je to super. Kočka ho nosí na svém obojku a klíšťata od té doby nemá! Dá se libovolně sundavat a po aktivaci vydrží 10 měsíců, což je paráda.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?