Diskuze Ochrana před parazity - PUDR?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

potřebujeme jít na veterrinu ale nemá s náma kdo jít mně je 12 a nevím kolik by mohlo stát jedno vyšetření
no s tim pudrem nevim , nevim. Nějak tomu nevěřim, že by to mohlo pomoci, hlavně ve vztahu k exotickým nemocem. Slyšela jsem, že proti některým formám to pomoci může ale moc bych na to nevsázela.http://witch-catwoman-milca.blog.cz/0608/nemoce-kocek Jinak co jsem byla na dovolené v Portugaském Portu, viděla jsem tam mnoho kočekhttp://www.casamundo.cz/portugalsko/ které byly uplně opuštěné. Docela mi jich bylo líto, ale v portugalsku je asi cestovní ruch důležitější než přehnaná péče o kočky.http://www.jamis-kocky.net/peceachov.html ale třeba se to zlepší s postupem času.
Děkuju. Chci ho použít jen na občasnou procházku ven, tak není nutná permanentní ochrana. Tak to asi zkusím.
Fatima (06.08.2009 14:43:41) napsal: Ahoj, našla jsem na webu jako jeden ze způsobů ochrany před blechami aklíšťaty PUDR. Má s tím někdo zkušenost? Frontline ve spreji se mineosvědčil, protože ho kocour olíže, v pipetě od veta taky ne, přitáhlblechu už za tři týdny(!), tak zatím používám obojek, ale musím býtpořád ve střehu, kdy přestane fungovat, protože se nelze zpravidla vůbecspolehnout na údaje na krabičce… (tj. po každém příchodu domů !!!vyčesat a prohlédnout). U pudru je uvedeno použití 2× týdně, skoro bychi věřila, že to může účinkovat. A nebude to mokré, tedy nebude tonutit k olizování… poradí mi někdo? Díky moc! AHOJ JÁ SNÍM SKUŠENOSTI ZATÍM NEMÁM ALE BYL MI PORADĚN OD CHOVATELKY ŽE PRÝ FUNGUJE A MŮŽE SE PODAT I MALINKÝM KOTÁTKŮM A TÉTO CHOVATELCE OPRAVDU VĚŘÍM JE TO PIMPAGNOLA Z DISKUZE O KOČKÁCH NA LIDECH A TA JE TAM POVAŽOVÁNA ZA OPRAVDOVOU ODBORNICI:-)
Fatima (11.08.2009 13:36:44) napsal: Myslím přípravek Segregant’s. Aha. Tak to mi nic nerika. Ale sama jsem na to teda zvedava.
Myslím přípravek Segregant’s.
Fatima (06.08.2009 14:43:41) napsal: Ahoj, našla jsem na webu jako jeden ze způsobů ochrany před blechami aklíšťaty PUDR. Má s tím někdo zkušenost? Frontline ve spreji se mineosvědčil, protože ho kocour olíže, v pipetě od veta taky ne, přitáhlblechu už za tři týdny(!), tak zatím používám obojek, ale musím býtpořád ve střehu, kdy přestane fungovat, protože se nelze zpravidla vůbecspolehnout na údaje na krabičce… (tj. po každém příchodu domů !!!vyčesat a prohlédnout). U pudru je uvedeno použití 2× týdně, skoro bychi věřila, že to může účinkovat. A nebude to mokré, tedy nebude tonutit k olizování… poradí mi někdo? Díky moc! To asi myslite Bolfo,ne? No my pouzivame Bolfo obojek u nasi kocicky,ale pudr jeste ne.Ta nase snasi obojek v pohode a docela nam i funguje.
Ahoj, našla jsem na webu jako jeden ze způsobů ochrany před blechami a klíšťaty PUDR. Má s tím někdo zkušenost? Frontline ve spreji se mi neosvědčil, protože ho kocour olíže, v pipetě od veta taky ne, přitáhl blechu už za tři týdny(!), tak zatím používám obojek, ale musím být pořád ve střehu, kdy přestane fungovat, protože se nelze zpravidla vůbec spolehnout na údaje na krabičce… (tj. po každém příchodu domů !!! vyčesat a prohlédnout). U pudru je uvedeno použití 2× týdně, skoro bych i věřila, že to může účinkovat. A nebude to mokré, tedy nebude to nutit k olizování… poradí mi někdo? Díky moc!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?