Diskuze Oči

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Já teda nevím, ale takové dotazy jsou tady pořád dokola. Jak to máme vědět? To je copak tak těžké jít s ním k veterináři?
aniora (31.05.2012 16:18:58) napsal: Bohužel my s ním do veterináře nochodíme.:( :( :( To si děláte legraci ne???? Umíte si představit, jak to zvíře trpí??? A to Vám je jedno? Vy nechodíte k doktorovi? Jistěže ano a to s každým p****...>:-( A vlastní kočku necháte trpět a je Vám to fuk? Seberte kocoura a mažte s ním k veterináři, to, že ho necháte takhle trpět je TÝRÁNÍ ZVÍŘAT !!! Vy nemáte ráda zvířata, jste bezcitný sobec, normální člověk by tohle nikdy neudělal!!!>:-(
Někteří "lidé" by zasloužili přes drž.. !!!!!
Někteří lidé vy zasloužili přes drž..!!!!
Jenže já mám strašně kočičky rádá:_( :_( :_( :_(
aniora (01.06.2012 19:30:58) napsal: Už má očko v pohodě. Prominte ale mám teprve 11 let.:_( :_( :_( :_( :_( :_( :_( :_( :_( :_( :_( :_( :_( :_( :_( :_( :_( :_( :_( :_( :_( :_( :_( Jsi dítě.... ale rozum by měli mít Tvoji rodiče. Pokud nejsou ochotni pořádně se o zvíře starat, neměli byste si žádné pořizovat.
Už má očko v pohodě. Prominte ale mám teprve 11 let.:_( :_( :_( :_( :_( :_( :_( :_( :_( :_( :_( :_( :_( :_( :_( :_( :_( :_( :_( :_( :_( :_( :_(
Už se uzdravil a vím co je to kastrace;-D ;-D ;-D ;-)
<blockquote>Dana (02.06.2012 08:20:04) napsal: ?? ?? ?? A necháš ho kastrovat? Máte krásá zvířátka:-DD :-DD :-DD
Chtěla bych ho vykastrovat. Je to pravda, že pak nebude chodit moc často pryč??? :D :D :D :D :D ;-)
<blockquote>aniora (02.06.2012 15:17:06) napsal: Chtěla bych ho vykastrovat. Je to pravda, že pak nebude chodit moc často pryč??? :D :D :D :D :D ;-) </blockquote Vykastrovaný kocour se zpravidla vrací domů,ovšem na 100%to také není.Zkus si však představit,že nevykastrovaný volně pobíhá,navštíví kdejakou kočičku a za pár týdnů jsou z toho koťátka.Máš představu,co se asi tak stane s koťátky o která nemá nikdo zájem? Takže pro kastraci jsou dva velké důvody...ABY TI KOCOUR NEUTÍKAL...A ABY SE NERODILA KOŤATA,KTERÁ NIKDO NECHCE A PRAVDĚPODOBNĚ BÍDNĚ ZAHYNOU8-} A to je velice smutné,co myslíš? Zkus o tom promluvit s rodiči:-)
aniora (02.06.2012 07:58:27) napsal: Už se uzdravil a vím co je to kastrace;-D ;-D ;-D ;-) ?? ?? ?? A necháš ho kastrovat?
Teď jsem si přečetla, že už jsi měla 3 kočičky, a že se vypařily... To není normální. Píšeš, že jsi loni dostala koťátko - od koho? Souhlasí rodiče, aby jsi měla kočičku? To je hodně důležité.
aniora (01.06.2012 19:42:37) napsal: Jenže já mám strašně kočičky rádá:_( :_( :_( :_( :( Promiň, Neměla jsi vyplněný ročník narození. Chápu, jak ti musí být. S rodiči se nedá promluvit, aby ti kočičku vzali k veterináři? Co šetřit z kapesného? Nebo třeba za nějakou pomoc doma, co normálně neděláš? Při nejhorším se dá zkusit borová voda do očiček, když nepomůže- neublíží.
aniora (01.06.2012 19:42:37) napsal: Jenže já mám strašně kočičky rádá:_( :_( :_( :_( Netušila jsem,že seš malá holka.Je fajn,že máš ráda kočičky,ale pokud tví rodiče číču nechtějí,nebo je jim líto peněz na veterináře,měla bys počkat pár roků a pak si pořídit sama,co budeš umět zaopatřit.Vždyť vidíš jak tě trápí,když kocourkovi něco je a kočky mohou stonat poměrně často.Zvlášť ty venkovní.Také by měl kocourek podstoupit kastraci.Pokud nevíš co to znamená,zeptej se rodičů,nebo si to najdi na netu8-}
Tomu tedy nerozumím.Myslím,že vše tu už bylo řečeno,takže bych jen opakovala co napsali ostatní.Když se ale o kočičku nestaráte,tak pak nevím,proč sem vůbec píšete.My přece nemůžeme vědět,co mu je!! Zaprvé nejsme veterináři a za druhé bychom ho museli vidět.I venkovní kočky si přece zaslouží péči!! Je mi vašeho kocourka moc líto.
MIKOTI (01.06.2012 00:33:56) napsal: Jestliže si člověk vezme do péče jakékoliv zvíře,je za něj PLNĚ ZODPOVĚDNÝ.Zavřené hnisající oko rozhodně není maličkost...nebo "malý problém"...jak píšete a věta "MY S NÍM NA VETERINU NECHODÍME" zní jako ze zlého snu.Kdyby hnisalo oko Vám,co byste s tím dělala? Asi šla k lékaři,že.Tak to učiňte i s kocourkem.>:-( >:-( >:-( >:-( :- Naprosto s vámi souhlasím, mluvíte mi z duše. Jak se někdo může dívat na trpící zvíře a nejít s ním k veterináři? To je příšerné! Dana
aniora (31.05.2012 15:35:29) napsal: Dobrý den mám takový menší problém, naš kocourek ma jedno očičko zavřené a teče mu z něho hnis nevíte čím to léčit nebo kapat? Děkuji za jakoukoliv odpověd´.:( :-| :-| :( Jestliže si člověk vezme do péče jakékoliv zvíře,je za něj PLNĚ ZODPOVĚDNÝ.Zavřené hnisající oko rozhodně není maličkost...nebo "malý problém"...jak píšete a věta "MY S NÍM NA VETERINU NECHODÍME" zní jako ze zlého snu.Kdyby hnisalo oko Vám,co byste s tím dělala? Asi šla k lékaři,že.Tak to učiňte i s kocourkem.>:-( >:-( >:-( >:-(
Zjistili jsme, že se popral s kocourem:_( :_( :_( Je to venkovní kočka.:-~ :-~
Musíte k veterináři a to co nejrychleji. Může to být příznak nějaké vážné nemoci.
Bohužel my s ním do veterináře nochodíme.:( :( :(
Dobrý den mám takový menší problém, naš kocourek ma jedno očičko zavřené a teče mu z něho hnis nevíte čím to léčit nebo kapat? Děkuji za jakoukoliv odpověd´.:( :-| :-| :(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?