Diskuze OČKOVÁNÍ

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Souhlasím s Libou, kočičku nechávám automaticky očkovat na vše,co se má a ani o tom neuvažuju. Sebe přece taky nechávám očkovat.
Já dostanu Britského křížence (kocourka) a budu ho očkovat proti vzteklině a dalším nemocem, protože bude chodit ven.;-)
Pavla a šest kočičích mušketýrů (27.10.2011 20:42:06) napsal: My jsme nikdy kočky nenechávali očkovat. !! To jsem si myslela. Proto všichni umírají tak mladí.
Já dostanu kříženku8-) (britská+normální domácí) a taky budu očkovat. Nevíte náhodou kolik to zhruba stojí? Aspon ty základní? My máme levného veta a taky má malou veterinu8-} 8-} Ale je strašně dobrý!
mamísek (10.09.2012 16:10:15) napsal: Promiň,ale podle křížků u tvých kočinek je to vidět:_( !! !! upřímně teď nemáme žádnou kočku očkovanou a kdyby bylo po mém a nemusela bych si všechny náklady na má zvířata platit ze svého očkovat bych je dala,ale dříve(cca 2 roky zpět)jsme měli kocoura a já jsem dostala k narozeninám povolení ho nechat naočkovat a za 2 měsíce umřel na otravu,takže smrt koček je jen málokdy na kočičí mor a podle našeho veterináře,který je dle mého názoru hodně dobrý vzteklina u nás není a kočky není třeba podle něj očkovat na vzteklinu,ale na mor ano.Trochu mě ale děsí,že polovina koček uživatelky skončila pod koly aut nebo pod vraty...
Ahoj! Jinx má všechna doporučovaná očkování a myslím, že náš veterinář je natolik solidní, že by nás do ničeho nenutil kdyby to bylo k ničemu nebo dokonce na závadu. Nevím. Vůbec jsem neváhala nad očkováním, stejně jako chodím s dětmi tak mi to přišlo přirozené i s Jinxem. Hezký den přeje Liba a Jinx :-)
Pavla a šest kočičích mušketýrů (27.10.2011 20:42:06) napsal: My jsme nikdy kočky nenechávali očkovat. Promiň,ale podle křížků u tvých kočinek je to vidět:_( !! !!
aniora (10.09.2012 06:05:10) napsal: Já dostanu kříženku8-) (britská+normální domácí) a taky budu očkovat. Nevíte náhodou kolik to zhruba stojí? Aspon ty základní? My máme levného veta a taky má malou veterinu8-} 8-} Ale je strašně dobrý! Před necelým rokem jsem za základní platila cca 700kč,asi to teď bude víc díky vyššímu DPH.Mimo Prahu je možná levnější.Vzteklina v základním není zahrnuta,očkuje se zvlášť...aspoň u našeho veta to tak je.:-)
aniora (10.09.2012 09:40:31) napsal: Já jsem chtěla Mourka očkovat, ale rodiče to nedovolili:_/ :_/ Ale tu novou budem očkovat. Zkus rodičům vysvětlit, že je důležité, aby byly očkované obě kočičky. Právě proto, jak píše Dana, aby se od sebe navzájem nenakazily nějakou nemocí. Jsi velmi rozumná, určitě rodiče přesvědčíš, držím Ti palce.;-) Neočkované kočky mají krátký život a to je moc smutné:_(
Dana (10.09.2012 09:37:43) napsal: !! Tak musíš i na vzteklinu. A Mourka nech taky, mohl by onemocnět sám, nebo by ji mohl nakazit. Např. FIP může druhéhpo nakazit a přitom sám neonemocnět. Venkovní bych nechala i FIP, 5O procent je lepší než nic a na FeL určitě. Záleží na tom, jak jsi na tom finančně. Ale základní dej oboum určitě. Já jsem chtěla Mourka očkovat, ale rodiče to nedovolili:_/ :_/ Ale tu novou budem očkovat.
aniora (10.09.2012 09:34:50) napsal: No zpočátku bude doma, ale pak ho nachvílí pustím ven, ale když si zvykne na domov.:D :D !! Tak musíš i na vzteklinu. A Mourka nech taky, mohl by onemocnět sám, nebo by ji mohl nakazit. Např. FIP může druhéhpo nakazit a přitom sám neonemocnět. Venkovní bych nechala i FIP, 5O procent je lepší než nic a na FeL určitě. Záleží na tom, jak jsi na tom finančně. Ale základní dej oboum určitě.
Dana (10.09.2012 09:33:46) napsal: !! Určitě nech očkovat. Jestli bude jen doma, stačí základní kombinace. Jestli bude chodtit ven, je potřeba i vzteklina. Očkování na FIP ochrání z 5O procent. Na FEL bych taky dala, kdyby chodila ven. No zpočátku bude doma, ale pak ho nachvílí pustím ven, ale když si zvykne na domov.:D :D
aniora (10.09.2012 06:05:10) napsal: Já dostanu kříženku8-) (britská+normální domácí) a taky budu očkovat. Nevíte náhodou kolik to zhruba stojí? Aspon ty základní? My máme levného veta a taky má malou veterinu8-} 8-} Ale je strašně dobrý! !! Určitě nech očkovat. Jestli bude jen doma, stačí základní kombinace. Jestli bude chodtit ven, je potřeba i vzteklina. Očkování na FIP ochrání z 5O procent. Na FEL bych taky dala, kdyby chodila ven.
Vlaďka (25.10.2011 18:59:27) napsal: Pořídili jsme si britského kocoura a váháme nad očkováním. Zatím má základ-tj. očkování proti kočičí rýmě, chřipce + moru. Chovatelem nám bylo samozřejmě doporučeno další očkování (leukemie, FIP..)ale náš veterinář nás nad tím zbrzdil, že je to jen podpora farmaceutického bysnysu a že velké procento těchto vakcin vyvolává těžké chronické změny a stejně naše zvíře nikdy 100% před touto chorobou neochrání. Jaké máte vy zkušenosti a co očkujete? Nad očkováním jsme nikdy neváhali. A nevšimla jsem si, že by to na nich mělo nějaký negativní vliv... Zdraví sice není nejlevnější záležitost, ale stojí to rozhodně za to;)
Bigie a spol. (27.10.2011 20:42:06) napsal: My jsme nikdy kočky nenechávali očkovat. My jo;-D
My jsme nikdy kočky nenechávali očkovat.
Pořídili jsme si britského kocoura a váháme nad očkováním. Zatím má základ-tj. očkování proti kočičí rýmě, chřipce + moru. Chovatelem nám bylo samozřejmě doporučeno další očkování (leukemie, FIP..)ale náš veterinář nás nad tím zbrzdil, že je to jen podpora farmaceutického bysnysu a že velké procento těchto vakcin vyvolává těžké chronické změny a stejně naše zvíře nikdy 100% před touto chorobou neochrání. Jaké máte vy zkušenosti a co očkujete?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?