Diskuze ODBLEŠENÍ KOTĚTE

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Zdravím, chci VAROVAT všechny,kteří mají koťata a hledají radu na netu jak je odblešit. Před týdnem nám zajeli 15 letou kočku,byla to hrozná rána pro celou rodinu ,tak jsme si ihned pořídili koťátko. Na internetu ve veterinární poradně jsem našla rady,že se kotě může odblešovat od stáří 1 týdne přípravkem Frontline,jelikož našemu kocourkovi je 7 týdnů dala jsem na něj včera večer dle rad veterináře 2 střiky tohoto přípravku. Ráno jsme našli kocourka v hrozném stavu-z pusinky mu šla pěna,měl rozšířené zorničky,naříkal,mlátil sebou v pelíšku,nemohl se postavit ani udržet hlavičku,chrčel,rychle dýchal,měl křeče,okamžitě jsme s ním jeli na pohotovost,samozřejmě,že měl otravu z Frontlinu. Nevěřte všemu co na internetu najdete,mnohdy rada zkušeného chovatele je lepší než odborná rada lékaře!!!!!!!! Ihned jsem chtěla sdělit tuto zkušenost veterináři,který tak "dobře radí" a zjistila jsem,že je zaměstnancem firmy Frontline,to mluví za vše,kvůli reklamě a zajisté vysoké peněžité odměně budou trpět a umírat další koťata. Děkuji Vám všem za věnovaný čas mé zprávě. Miluška
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?