Diskuze Odčervení

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Koťátko by se mělo odčervit 3 krát a to tak, že si to rozvrhnete třeba takto: 1. odčervení ve 4.-5. týdnu, 2. odčervení v 8. týdnu a 3. odčervení ve 12. týdnu:D Ve věku 13. týdnů by pak koťátko mělo být naočkováno a alespoň jednou či dvakrát přeočkováno;-) Veterinář se klidně mohl zléct, když mu tam chodí tolik zvířátek, tak se ho určo zeptejte:-)
A jak je to s odcervovanim dospelých bytových koček,ktere treba obcas jdou ven?
Co říkáte na tyto tabletky?? Jak je to s kvalitou??;-)
Karrol (20.06.2009 12:39:11) napsal: Chtěla jsem se poradit. Když jsme byli na veterině, řekl doktor, že by další odčervovací pastu dal tak za měsíc. Já jsem na to ale pak koukala a tam píšou, že do 12 týdnů se má dávat každé 3 týdny a kocourek dostal minulou várku v 10. týdnu. Z toho mi logicky vyplývá, že by měl dostat teď ve 13. Nebo se pletu? Napadlo mě, jestli to pan doktor špatně nepochopil, že už tu dávku ve 12. týdnu dostal…
Chtěla jsem se poradit. Když jsme byli na veterině, řekl doktor, že by další odčervovací pastu dal tak za měsíc. Já jsem na to ale pak koukala a tam píšou, že do 12 týdnů se má dávat každé 3 týdny a kocourek dostal minulou várku v 10. týdnu. Z toho mi logicky vyplývá, že by měl dostat teď ve 13. Nebo se pletu?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?