Diskuze Odčervení

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

my teda odčervujeme česnekem a pomáhá to, kobyla třeba 3-4 dny po sobě dostává oloupaný stroužky česneku, bezproblému to sežere a všechno z ní pak vyleze zaráz, pro jistitu to za 14 dní zopakujeme a žádný tablety a pasty na jaře nedáváme :-)
http://www.ifauna.cz/clanek/kone/kone-a-jejich-parazite/2065/ Tady je to pěkně napsané Irene (22.11.2011 17:57:49) napsal: A ty červíci jdou vidět v těch kobylincích?? Protože u mojich ani po odčervení pastou ani po česneku nebylo po červech v bobkách ani stopy. A já si vždycky myslela, že potom uvidím jak se to tam hemží a ono nikdy nic
Pex (28.04.2011 14:14:18) napsal: my teda odčervujeme česnekem a pomáhá to, kobyla třeba 3-4 dny po sobě dostává oloupaný stroužky česneku, bezproblému to sežere a všechno z ní pak vyleze zaráz, pro jistitu to za 14 dní zopakujeme a žádný tablety a pasty na jaře nedáváme :-) A ty červíci jdou vidět v těch kobylincích?? Protože u mojich ani po odčervení pastou ani po česneku nebylo po červech v bobkách ani stopy. A já si vždycky myslela, že potom uvidím jak se to tam hemží a ono nikdy nic
Chtěla jsem se poradit, tak úplně nevím čím teť odčervit. Napodzim byl odčervován EquiMax tabletami. Který přípravek dáváte teť na jaro ? :-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?