Diskuze Odčervovací prostředky

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Používáme Advocate spot-on, který zabírá na vnější i vnitřní parazity najednou v kapce mezi lopatky, každé 4 měsíce, nechceme si z výstav přivézt nová zvířátka >:) cca 170 Kč
My používáme už docela dlouho Cestal-cat. Je to na všechny vnitřní parazity, i tasemnici. Jsou to tabletky.
Chci se vás zeptat na pár věcí8-} 8-} Chtěla bych co nejdříve odčervit svoji kočku jenom nevím jakými tabletkami. Slyšela jsem tady o tabletkách Drontal. Jsou Drontal tabletky hořké???? Chci to dělat jako vy např. s tím sýrem nebo salámem. Můj kocour na tabletky nění zvyklý. Prosím vás náš kocour je venkovní a chci pro něj tu nejlepší péče. On totiž ještě nebyl odčervený8-} 8-} 8-} P.S. Jaké dalši tabletky se dají koupit v lekárně nebo na internetu za rozumnou cenu? Děkuji;-)
Zabka74 (03.06.2010 14:44:23) napsal: My používáme Drontal, u kočičky i psa. Kupujem je v lékárně u naseho domu a sami aplikujeme, nemáme s tím žádný problém. Jinak myslím, že existuje i nejaký odcervovaci spo-on Profender, ale ten je asi na predpis u veta.Kapky jinak zadne neznám :-(. My také používáme drontal nebo spot-on advocate, ale kapky jsme také nidky neměli
Handejsek (08.11.2010 19:59:29) napsal: Používáme Advocate spot-on, který zabírá na vnější i vnitřní parazity najednou v kapce mezi lopatky, každé 4 měsíce, nechceme si z výstav přivézt nová zvířátka >:) cca 170 Kč Ahoj, my také používali na Micku, která byla venkovní Advocate a bylo to uplně v poho.
Ahoj my take používáme drontal, pro našeho mikeše i pesany a nikdy jsme neměli žádnej problém ;-) Kocour je ale mlsnej takže tabletku rozpůlíme a dáváme se šunkou po kouskách, pak to nepozná ;-)
bartolomea (24.05.2010 23:27:57) napsal: Nj, Frontline používáme - ale to je především na vnější parazity - tedy blechy, vši (a příbalový leták tvrdí, že i na klíšťata, ale i tak občas nějaké máme). Já myslela odčervení - tedy odstranění a předcházení výskytu vnitřních parazitů. Teď koukám, že jsem napsala Frontline... Samozřejmě jsem měla na mysli níže jmenovaný Profender 8-} Dostali jsme ho na předpis, když se Čikoušovi podařilo přinést si domů tasemnici a účinek byl rychlý a stoprocentní :-)
Tribitka (28.06.2010 20:21:20) napsal: My dáváme taky Drontal, a kamuflujeme to mazacím sýrem (trojúhleníčkem), který je v naší kočočí populaci velmi oblíbem. Prášek taky kóči snědí ani o tom neví...:-DD Tak to je vtipné, s tím sýrem to máme stejne :-). Nekdy teda dáváme tabletu Drontalu i do salámu, ale sýr vede :-).
Uživatel45584 (28.05.2010 22:03:42) napsal: ahoj, já chodím na veterinu odčervovat každej půl rok, nevím jak se to jmenuje, ale jelikož mému kocourkovi dát tabletku je nestkutečný boj, tka mu veterinářka kápne něco za krček a máme klid. Je to dražší, ale nemusím se s ním prát My dáváme taky Drontal, a kamuflujeme to mazacím sýrem (trojúhleníčkem), který je v naší kočočí populaci velmi oblíbem. Prášek taky kóči snědí ani o tom neví...:-DD
Zabka74 (03.06.2010 14:44:23) napsal: My používáme Drontal, u kočičky i psa. Kupujem je v lékárně u naseho domu a sami aplikujeme, nemáme s tím žádný problém. Jinak myslím, že existuje i nejaký odcervovaci spo-on Profender, ale ten je asi na predpis u veta.Kapky jinak zadne neznám :-(. Slyšela jsem, že je drontal dobrý. Uvažuju nad tím, že bych ho taky vyzkoušela, aby měl Jerry změnu. Zatím chodím k veterináři pro pipety Profender...8-}
My používáme Drontal, u kočičky i psa. Kupujem je v lékárně u naseho domu a sami aplikujeme, nemáme s tím žádný problém. Jinak myslím, že existuje i nejaký odcervovaci spo-on Profender, ale ten je asi na predpis u veta.Kapky jinak zadne neznám :-(.
ahoj, já chodím na veterinu odčervovat každej půl rok, nevím jak se to jmenuje, ale jelikož mému kocourkovi dát tabletku je nestkutečný boj, tka mu veterinářka kápne něco za krček a máme klid. Je to dražší, ale nemusím se s ním prát
aha, díky za typ - podívám se na to. Jde vidět, jak mám Miciny. cz málo prozkoumané ;-) Mona.m (20.05.2010 13:41:03) napsal: Ahoj,tady na micinách je video poradna a tam je přímo na odčervení téma,určitě se na to podívejte,jsou tam různá témata a můžu říct,že jsem je viděla všechny a jsem velmi spokojená:D :D
Nj, Frontline používáme - ale to je především na vnější parazity - tedy blechy, vši (a příbalový leták tvrdí, že i na klíšťata, ale i tak občas nějaké máme). Já myslela odčervení - tedy odstranění a předcházení výskytu vnitřních parazitů. Miška (20.05.2010 12:07:41) napsal: Ahoj, já bych doporučila spot-on, kápne se to kočičce za krk do rozhrnuté srsti, třeba když zrovna odpočívá, a nemusíte se s ní prát ;-) Náš kocourek takové procedury taky zrovna nemiluje. Máme vyzkoušený Frontline, koupili jsme ho u veterináře, cena okolo 130 Kč.
bartolomea (19.05.2010 20:38:46) napsal: Jaké používáte pro svoji kočku odčervovací prostředky? My klasicky používáme tabletky, které se dávají např. i psům. Dle rad veterináře dáváme kočce půlku. Problém je, že to do nich nemůžeme dostat. Do kočičky vůbec, do kocourka s velkými obtížemi (a musíme na to být celá rodina) - ale ted naposled zas nic moc. Kdyz to dáme do jídla/pochoutky, tak to poznají. Nemáte někdo nějaký typ např. na odčervovací kapky? Ideálně úplně bez chuti, aby z nich neslinily. A za rozumnou cenu. A aby byly u nás k dostání. Už mám těch požadavků moc, že? Vím, co chci a nevím, kde to sehnat, no. Poradí mi někdo? Děkuji :) Ahoj,tady na micinách je video poradna a tam je přímo na odčervení téma,určitě se na to podívejte,jsou tam různá témata a můžu říct,že jsem je viděla všechny a jsem velmi spokojená:D :D
Ahoj, já bych doporučila spot-on, kápne se to kočičce za krk do rozhrnuté srsti, třeba když zrovna odpočívá, a nemusíte se s ní prát ;-) Náš kocourek takové procedury taky zrovna nemiluje. Máme vyzkoušený Frontline, koupili jsme ho u veterináře, cena okolo 130 Kč.
Jaké používáte pro svoji kočku odčervovací prostředky? My klasicky používáme tabletky, které se dávají např. i psům. Dle rad veterináře dáváme kočce půlku. Problém je, že to do nich nemůžeme dostat. Do kočičky vůbec, do kocourka s velkými obtížemi (a musíme na to být celá rodina) - ale ted naposled zas nic moc. Kdyz to dáme do jídla/pochoutky, tak to poznají. Nemáte někdo nějaký typ např. na odčervovací kapky? Ideálně úplně bez chuti, aby z nich neslinily. A za rozumnou cenu. A aby byly u nás k dostání. Už mám těch požadavků moc, že? Vím, co chci a nevím, kde to sehnat, no. Poradí mi někdo? Děkuji :)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?