Diskuze Odčervování

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Já mám kočičky jen doma, ale pro jistotu je také odčervím cca 1 do roka. ;-) Je to jistota :-D
Mám kočenky doma i venku:) Ale odčervovat musím...docela mi na to trpí ono jak chytaj myšky a ptáčky tak z toho mají tasemnice a tak je dobré je odčervovat;-) U kočenek domácích je dobré odčervit aspoň po 6týdnech teď jsem se to dozvěděla:D No ono to vlastně je že když má kočenka takoví problém a dojde za vet.tak on vám sám poví jak by to mělo fungovat atd.. ;-) krásný večer
Peťulda a kočičky:) (20.02.2013 19:30:39) napsal: Ahojk no je dobré je odčervovat možná si myslíte že kočenku trápítte ale není to tak je to pro její dobro:) Známá má domáci kočenky které odčervila 1 za rok. A kočenky byly hubené a jezdili po p*****! A když jela k vetovi tak jí řekl že i když je kočenka domácí tak může mít červiky! A tak je aspoň po těch pár týdnech dobré koupit odčervení! No když to do kočenky nemůžete dostat tak jí to do něčeho dejte:) A té tabletky se dává půlka ale to vám asi už řekl veterinář. ;-) Moje známa kočku vůbec neodčervuje (žije venku) a je to taková bečka. No, ale pokud je kočka jen domácí, tak ji odčervovat nemusíš...;-)
Ahojk no je dobré je odčervovat možná si myslíte že kočenku trápítte ale není to tak je to pro její dobro:) Známá má domáci kočenky které odčervila 1 za rok. A kočenky byly hubené a jezdili po p*****! A když jela k vetovi tak jí řekl že i když je kočenka domácí tak může mít červiky! A tak je aspoň po těch pár týdnech dobré koupit odčervení! No když to do kočenky nemůžete dostat tak jí to do něčeho dejte:) A té tabletky se dává půlka ale to vám asi už řekl veterinář. ;-)
Aniora (20.02.2013 14:11:48) napsal: No, pokud je kočka pouze domácí, tak se odčervovat nemusí, jen zbytečně do ní dáváte chémii8-} Snažila jsem svou odčervit mnoha způsoby, ale řekla sem si, že kočku nebudu zbytečně trápit. Když tak to odčervení udělám jednou za rok. No jsou to chemikálie ale pomáhájí!:) ale jedna známá má 2 kočičky doma kter dostali jednou za rok odčervení a to jsou domácí a steně měla červiky takže je dobré to dodržovat!;-) Ale když vám do ní nejde dát ta tabletka tak jí do něčeho dejte:) Jinak ta tabletka se dává jenom půlka ne celá ale to asi víte:);-) Měli jsme ten Caniverm, ale zbytečně jsem ho kupovala8-} 8-} :_/
Peťulda a kočičky:) (20.02.2013 13:16:45) napsal: Dobrý den:) Znám spoustu lidí co si myslí že když kočku odčerví jednou za rok tak je to v pořádku. Kočenka se má odčervovat po 2 až 3 týdnech. Když se kočenka neodčervuje je hubená a jezdí po p*****. Proto je dobré zavéct kočence kalendářík kde si uděláte puntík když jste byly na odčervování aby jste potom věděl kdy jste byli naposledy. Mám doma kocourka Vilíčka kterému vet.říka kočičí kousač:)když mu chce dát něco do papulky tak ho pokouše. Když máte doma kočenku která vás kouše když jí chcete dát něco do papulky tak je dobré koupit toto:VIRBAC ANIMAL HEALTH je to pro kočenky i pejsky. Vydrží to dlouho a já to používám páč mám 5 kočiček a když si ochočím kočičku tak se mi to hodí:) Takže se to hodí do větší rodiny zvířátek:) Sice to víjde dráž ale vydrží to déle:) Potom jsou jještě tabletky CANIVERM kterou když koupíte jednu tak jí rozpůlíte a dáte dvěma kočenkám také to je pro pejsi a kočičky:) Sice se pasta vydává na veterinální předpis ale já mám hodného veterináře který mi jí dá:) Je nejlepší se zeptat a oni vám sami poví co vám dají a co ne:) Jinak je dobré že kdo má strach aby ho kočenka nepokousala tak vám to dá klidně veterinář.:) Já to zvládám v klidu:) Když si vy i vaše končenka k sobě vybudujete důvěru tak to dopadne dobře:) Nebo mě to pomáhá:) Tak snad se vám to líbí a pokud stím máte někdo problém tak drřím palečky aby se dařilo:) No, pokud je kočka pouze domácí, tak se odčervovat nemusí, jen zbytečně do ní dáváte chémii8-} Snažila jsem svou odčervit mnoha způsoby, ale řekla sem si, že kočku nebudu zbytečně trápit. Když tak to odčervení udělám jednou za rok. Měli jsme ten Caniverm, ale zbytečně jsem ho kupovala8-} 8-} :_/
Dobrý den:) Znám spoustu lidí co si myslí že když kočku odčerví jednou za rok tak je to v pořádku. Kočenka se má odčervovat po 2 až 3 týdnech. Když se kočenka neodčervuje je hubená a jezdí po p*****. Proto je dobré zavéct kočence kalendářík kde si uděláte puntík když jste byly na odčervování aby jste potom věděl kdy jste byli naposledy. Mám doma kocourka Vilíčka kterému vet.říka kočičí kousač:)když mu chce dát něco do papulky tak ho pokouše. Když máte doma kočenku která vás kouše když jí chcete dát něco do papulky tak je dobré koupit toto:VIRBAC ANIMAL HEALTH je to pro kočenky i pejsky. Vydrží to dlouho a já to používám páč mám 5 kočiček a když si ochočím kočičku tak se mi to hodí:) Takže se to hodí do větší rodiny zvířátek:) Sice to víjde dráž ale vydrží to déle:) Potom jsou jještě tabletky CANIVERM kterou když koupíte jednu tak jí rozpůlíte a dáte dvěma kočenkám také to je pro pejsi a kočičky:) Sice se pasta vydává na veterinální předpis ale já mám hodného veterináře který mi jí dá:) Je nejlepší se zeptat a oni vám sami poví co vám dají a co ne:) Jinak je dobré že kdo má strach aby ho kočenka nepokousala tak vám to dá klidně veterinář.:) Já to zvládám v klidu:) Když si vy i vaše končenka k sobě vybudujete důvěru tak to dopadne dobře:) Nebo mě to pomáhá:) Tak snad se vám to líbí a pokud stím máte někdo problém tak drřím palečky aby se dařilo:)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?