Diskuze Odkazy

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Mikulda (25.06.2011 21:29:09) napsal: Dobrý den,chtěla bych poprosit o Vaše vyzkoušené odkazy co se týče krmení koní,chovu,výcviku,postroje...mám na mysli i on-line obchody,kde se dá dobře nakoupit kvalitní granule,směsi atd za dobré ceny... Hledám na netu sama ale je toho strašně moc. Děkuji předem.;-) Vyloženě ti asi žádné webky neporadím ale vřele doporučuji krmění PAVO a ENERGIS. Jsem s nimi velice spokojená a i od ostatních jsou na ně dobré reference. Oboje si objednávám na www.equisboy.cz .. jelikož jsem z Brna ;)
Na žrádlo dobré, jinak jsou předražení. Chceš stránky ze tvého okolí nebo ti nevadí zasílání na dobírku?
horseska (29.06.2011 07:25:44) napsal: Vyloženě ti asi žádné webky neporadím ale vřele doporučuji krmění PAVO a ENERGIS. Jsem s nimi velice spokojená a i od ostatních jsou na ně dobré reference. Oboje si objednávám na www.equisboy.cz .. jelikož jsem z Brna ;) Hmm děkuji,zajímavé a přehledné stránky ;-)
Dobrý den,chtěla bych poprosit o Vaše vyzkoušené odkazy co se týče krmení koní,chovu,výcviku,postroje...mám na mysli i on-line obchody,kde se dá dobře nakoupit kvalitní granule,směsi atd za dobré ceny... Hledám na netu sama ale je toho strašně moc. Děkuji předem.;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?