Diskuze Odměna za vyplněný profil aneb jak jste přišli o piškoty

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

pokud admini uznají, že ten váš rodokmen je v pořádku, pak možná, ale svítí vám tam několikrát nevyplněno, tak bych vám nedal nic, nesplňujete základní pravidlo. !! To je bordel co ? Dá se to vyložit různě.
pes Michal (10.04.2009 09:58:14) napsal: pokud admini uznají, že ten váš rodokmen je v pořádku, pak možná, ale svítí vám tam několikrát nevyplněno, tak bych vám nedal nic, nesplňujete základní pravidlo. !! To je bordel co ? Dá se to vyložit různě. TO je fakt, tak to nevím,ale když můj pes rodokmen nemá tak co mám asi tak dělat že? Je to trochu zbytečný si myslím
za profilceky nemame ani jediny piskotik…a to sme chceli poslat este zopar priatelom nejaky ten velkonocny darcek…no asi neposleme :-( Theo, Čičo, Čiky a Sofia s panickou
Pse Michale, tjo, to se asi admini pekne temi vagony piskoty preji, vid? ///opr. Pse Michale, tjo, to se asi admini pekne temi vagony piskotu prejedi, vidte?
Pse Michale, tjo, to se asi admini pekne temi vagony piskoty preji, vid? Snad jim to nezavidite? :D Ja si myslim, ze rodokmen bude dobrovolny a bude to jen jako volitelna fce ho tam mit. Ale nechme admini jeste pracovat :o) No a kdyz dobrovolne nebudou, tak dekujeme za napad, vyplnime si je protestne vsichni. Prece jim ty vagony nenechame, no ne? ;-) :D :D :D
já mám rodokmen úplně v pořádku >:) >:) >:) vzorně vyplněný do skoro posledního kolena. Ještě mi tam chybí praprapra … dědeček, to byl Tyranosaurus REX, pro toho tam nebyla kolonka. Prostě je to taková zbytečnost, co stránky nevylepšila.
Hafoj, omlouvám se, že jsem už dlouho nic nenapsal a nikomu neodpověděl, byl jsem 3 dny bez internetu ;-) … mimochodem, vynikající relax … každopádně kluci na automatické připisování piškotů za plně vyplněné profily a mapku asi zapomněli, tak jim to zítra vzkážu… snad to dají do kupy… já jsem zatím stále bezmocný 8-)
I kdybych ten rodokmen měla, tak nevim co kam napsat:/ do těch největších jako svýho psa s jeho „chotí“?:Dnebo mámu a tátu, nebo babi a dědu:/ noo nevim:D
I kdybych ten rodokmen měla, tak nevim co kam napsat:/ do těch největších jako svýho psa se svou „chotí“?:Dnebo mámu a tátu, nebo babi a dědu:/ noo nevim:D
Vůbec se nám nelíbí tvoje reakce. Jsme sakra všichni jenom lidi a každý máme práci jinou. Každý mamé jiné volno. Mnozí z hafíků chtějí aby portál fungoval i o víkendu. Např: ty o víkendu i o neděli pracuješ?. Nelíbí se mi když někdo do něčeho rýpne do čeho ani kouskem nevidí. Mám přítele, který programuje, je jen na něm kdy tu práci udělá jestli bude týden sedět u pc až do noci a pak bude mít 2 dny volno. Už byste se měli lidičky krotit.!
Už jsem na ně mrkala, děkuji za pozdrav už jsem ho vyřídila. Ovšem stále s tebou nemohu souhlasit, poněvadž ty svou práci děláš, předpokládám, za peníze, že…? Když je něco pro někoho zadarmo tak to trvá holt déle. Takový je život.
Merlinek a Leňulína (22.04.2009 11:21:06) napsal: Vůbec se nám nelíbí tvoje reakce. Jsme sakra všichni jenom lidi a každý máme práci jinou. Každý mamé jiné volno. Mnozí z hafíků chtějí aby portál fungoval i o víkendu. Např: ty o víkendu i o neděli pracuješ?. Nelíbí se mi když někdo do něčeho rýpne do čeho ani kouskem nevidí. Mám přítele, který programuje, je jen na něm kdy tu práci udělá jestli bude týden sedět u pc až do noci a pak bude mít 2 dny volno. Už byste se měli lidičky krotit.! Rival (13.04.2009 23:30:37) napsal: Hafoj,omlouvám se, že jsem už dlouho nic nenapsal a nikomu neodpověděl, byl jsem 3 dny bez internetu … mimochodem, vynikající relax … každopádně kluci na automatické připisování piškotů za plně vyplněné profily a mapku asi zapomněli, tak jim to zítra vzkážu… snad to dají do kupy… já jsem zatím stále bezmocný ;-) Dneska je 22.4.2009: už někomu funguje přičítání piškotků za vyplněný profil? Rivalova reakce byla z 13.4. Tak se mi zdá, že toho volna mají admini a programátoři opravdu nějak hodně:-D Klidně bych se přiklonila k názoru vypnout hafíky, překlopit verzi – jak psala Macík. Nevím jak ty – ale já pokud mám rozdělanou práci, tak ji prostě dodělám ke spokojenosti zákazníka, bez ohledu na volno. Pokud to je u programátorů jinak.. nedodělané paskvily rozhodně do světa nepouštím. Koukni na další názor: Noví hafíci – sen nebo skutečnost. A zdravím tvého přítele8-) mimišák
mimišák (14.04.2009 11:08:05) napsal: To snad nemyslíš vážně?! Prosím tě – relax ti doporučuju, ale ne v situaci, kdy hafíci negungují, máš tu milióny připomínek a řešení v nedohlednu. Kdo je teda kompetentní k řešení problémů? Nová verze je spuštěná jak dlouho? A masařky tu lítají jako by se nechumelilo.. To nikomu z adminů ta bouře nevole nevadí? Si máme zvyknout a neremcat a nebo se odhlásit, smazat profily a nerušit vás v práci? Tedy nic ve zlém, ale tohle je opravdu poněkud zajímavý přístup. Pokud bych to tak praktikovala v zaměstnání, které mě živí, tak nejspíš brzo štráduju směr pracák. Konec odbočky – takže zrelaxovaný, kdy budou výsledky? Tím míním funkční verze se všemi slibovanými změnami bez omezení a chyb. Dík za brzkou odpověď mimišák Vůbec se nám nelíbí tvoje reakce. Jsme sakra všichni jenom lidi a každý máme práci jinou. Každý mamé jiné volno. Mnozí z hafíků chtějí aby portál fungoval i o víkendu. Např: ty o víkendu i o neděli pracuješ?. Nelíbí se mi když někdo do něčeho rýpne do čeho ani kouskem nevidí. Mám přítele, který programuje, je jen na něm kdy tu práci udělá jestli bude týden sedět u pc až do noci a pak bude mít 2 dny volno. Už byste se měli lidičky krotit.!
To snad nemyslíš vážně?! Prosím tě – relax ti doporučuju, ale ne v situaci, kdy hafíci negungují, máš tu milióny připomínek a řešení v nedohlednu. Kdo je teda kompetentní k řešení problémů? Nová verze je spuštěná jak dlouho? A masařky tu lítají jako by se nechumelilo.. To nikomu z adminů ta bouře nevole nevadí? Si máme zvyknout a neremcat a nebo se odhlásit, smazat profily a nerušit vás v práci? Tedy nic ve zlém, ale tohle je opravdu poněkud zajímavý přístup. Pokud bych to tak praktikovala v zaměstnání, které mě živí, tak nejspíš brzo štráduju směr pracák. Konec odbočky – takže zrelaxovaný, kdy budou výsledky? Tím míním funkční verze se všemi slibovanými změnami bez omezení a chyb. Dík za brzkou odpověď mimišák Rival (13.04.2009 23:30:37) napsal: Hafoj,omlouvám se, že jsem už dlouho nic nenapsal a nikomu neodpověděl, byl jsem 3 dny bez internetu ;-) … mimochodem, vynikající relax … každopádně kluci na automatické připisování piškotů za plně vyplněné profily a mapku asi zapomněli, tak jim to zítra vzkážu… snad to dají do kupy… já jsem zatím stále bezmocný 8-)
Piškoty se tento týden nerozdávali protože ti co je připisují neměli přístup do nové verze, mám pocit že to byl právě Rival kdo o tom informoval už v pondělí ráno tak je doufám že nám je třeba zdvojnásobej příští týden
Tak mě napadlo, jednou týdně, tedy v pondělí jste dostávali na svůj účet 20 piškotků za kompletně vyplněný profil. To se ale stalo minulostí. Znáte někdo někoho, kdo má kompletně vyplněný profil ? Já ne. Rodokmen máme vyplněnej snad jen my a to ještě na protest proti téhle volovině, bydliště a odkud pocházím se nějak kopírují, takže u většiny lidí je napsáno nevyplněno. To adminům zbydou vagony piškotů >:)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?