Diskuze Odpověď na inzerát

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý den, odpověděla jsem na inzerát, ale ani po 4 dnech jsem nedostala odpověď. Je to normální ?? Je tedy inzerát již neplatný ? Díky :-~
Petra Jarešová (21.07.2014 19:24:32) napsal: Dobrý den, odpověděla jsem na inzerát, ale ani po 4 dnech jsem nedostala odpověď. Je to normální ?? Je tedy inzerát již neplatný ? Díky :-~ Možná i záleží na tom, jaká ta odpověď na inzerát byla. Nebo zkusit zavolat ;-)
Dobrý den, ještě počkejte, je léto, třeba je dotyčný na dovolené ;-) Ale jinak se samozřejmě může stát, že z různých důvodů neodpoví, to bohužel neovlivníme.. Petra Jarešová (21.07.2014 19:24:32) napsal: Dobrý den, odpověděla jsem na inzerát, ale ani po 4 dnech jsem nedostala odpověď. Je to normální ?? Je tedy inzerát již neplatný ? Díky :-~
Petra Jarešová (21.07.2014 19:24:32) napsal: Dobrý den, odpověděla jsem na inzerát, ale ani po 4 dnech jsem nedostala odpověď. Je to normální ?? Je tedy inzerát již neplatný ? Díky :-~ no zkus ještě počkat a pokud se ti nikdo neozve, tak to nech plavat ;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?