Diskuze ODPOVĚDI NA PROFILECH

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Monika (10.06.2009 23:53:38) napsal: Majlísek (10.06.2009 22:17:01) napsal: RÁDA BYCH SE ZEPTALA ZDA BY BYLO MOŽNÉ, ABY SE ODPOVĚĎ NA VZKAZY NA PROFILECH (KDYŽ UŽ TAM JE TLAČÍTKO ODPOVĚDĚT) UKAZOVALA V PROFILU ČLOVÍČKA CO TAM VZKAZ ZANECHAL…OBÁVÁM SE, ŽE NE KAŽDÝ SI ČTE PŘI VÍCE KONVERZACÍCH, ZDA TAM KDE NECHAL VZKAZ NENÍ TAKÉ ODPOVĚĎ. KAŽDÝ JI OČEKÁVÁ NA VLASTNÍM PROFILU. ŠLO BY TO? NEBO SE ZEPTÁM JINAK, NIKOMU NEVADÍ PROKLIKÁVAT SE HONEM NA PROFILY ABYCH ODPOVĚDĚLA PISATELI, MÍSTO TOHO DÁT ODPOVĚDĚT A ROVNOU SE TO U NĚJ UKÁZALO? JEN TAKOVÝ NÁPAD NA ZLEPŠENÍ 8-} Super napad:-) :-) :-) :-) Taky se mi to zdá jako super návrh;-)
Majlísek (10.06.2009 22:17:01) napsal: RÁDA BYCH SE ZEPTALA ZDA BY BYLO MOŽNÉ, ABY SE ODPOVĚĎ NA VZKAZY NA PROFILECH (KDYŽ UŽ TAM JE TLAČÍTKO ODPOVĚDĚT) UKAZOVALA V PROFILU ČLOVÍČKA CO TAM VZKAZ ZANECHAL…OBÁVÁM SE, ŽE NE KAŽDÝ SI ČTE PŘI VÍCE KONVERZACÍCH, ZDA TAM KDE NECHAL VZKAZ NENÍ TAKÉ ODPOVĚĎ. KAŽDÝ JI OČEKÁVÁ NA VLASTNÍM PROFILU. ŠLO BY TO? NEBO SE ZEPTÁM JINAK, NIKOMU NEVADÍ PROKLIKÁVAT SE HONEM NA PROFILY ABYCH ODPOVĚDĚLA PISATELI, MÍSTO TOHO DÁT ODPOVĚDĚT A ROVNOU SE TO U NĚJ UKÁZALO? JEN TAKOVÝ NÁPAD NA ZLEPŠENÍ 8-} jenom jeste doplnim, ze u vice profilu by se dalo jednoduse tlacitkem zvolit, na ktery chci dostavat odpovedi. 8-)
Majlísek (10.06.2009 22:17:01) napsal: RÁDA BYCH SE ZEPTALA ZDA BY BYLO MOŽNÉ, ABY SE ODPOVĚĎ NA VZKAZY NA PROFILECH (KDYŽ UŽ TAM JE TLAČÍTKO ODPOVĚDĚT) UKAZOVALA V PROFILU ČLOVÍČKA CO TAM VZKAZ ZANECHAL…OBÁVÁM SE, ŽE NE KAŽDÝ SI ČTE PŘI VÍCE KONVERZACÍCH, ZDA TAM KDE NECHAL VZKAZ NENÍ TAKÉ ODPOVĚĎ. KAŽDÝ JI OČEKÁVÁ NA VLASTNÍM PROFILU. ŠLO BY TO? NEBO SE ZEPTÁM JINAK, NIKOMU NEVADÍ PROKLIKÁVAT SE HONEM NA PROFILY ABYCH ODPOVĚDĚLA PISATELI, MÍSTO TOHO DÁT ODPOVĚDĚT A ROVNOU SE TO U NĚJ UKÁZALO? JEN TAKOVÝ NÁPAD NA ZLEPŠENÍ 8-} Bylo by to bezva. :-DD :-DD :-DD
sandero01 (11.06.2009 09:27:25) napsal: Monika (10.06.2009 23:53:38) napsal: Majlísek (10.06.2009 22:17:01) napsal: RÁDA BYCH SE ZEPTALA ZDA BY BYLO MOŽNÉ, ABY SE ODPOVĚĎ NA VZKAZY NA PROFILECH (KDYŽ UŽ TAM JE TLAČÍTKO ODPOVĚDĚT) UKAZOVALA V PROFILU ČLOVÍČKA CO TAM VZKAZ ZANECHAL…OBÁVÁM SE, ŽE NE KAŽDÝ SI ČTE PŘI VÍCE KONVERZACÍCH, ZDA TAM KDE NECHAL VZKAZ NENÍ TAKÉ ODPOVĚĎ. KAŽDÝ JI OČEKÁVÁ NA VLASTNÍM PROFILU. ŠLO BY TO? NEBO SE ZEPTÁM JINAK, NIKOMU NEVADÍ PROKLIKÁVAT SE HONEM NA PROFILY ABYCH ODPOVĚDĚLA PISATELI, MÍSTO TOHO DÁT ODPOVĚDĚT A ROVNOU SE TO U NĚJ UKÁZALO? JEN TAKOVÝ NÁPAD NA ZLEPŠENÍ 8-} Super napad:-) :-) :-) :-) Taky se mi to zdá jako super návrh;-) Ano,dobrý nápad to je,protože by to zabíralo míň času a práce:-) . Já osobně mám velmi pomalí internet,což je velká překážka:-~ .
Majlísek (10.06.2009 22:17:01) napsal: RÁDA BYCH SE ZEPTALA ZDA BY BYLO MOŽNÉ, ABY SE ODPOVĚĎ NA VZKAZY NA PROFILECH (KDYŽ UŽ TAM JE TLAČÍTKO ODPOVĚDĚT) UKAZOVALA V PROFILU ČLOVÍČKA CO TAM VZKAZ ZANECHAL…OBÁVÁM SE, ŽE NE KAŽDÝ SI ČTE PŘI VÍCE KONVERZACÍCH, ZDA TAM KDE NECHAL VZKAZ NENÍ TAKÉ ODPOVĚĎ. KAŽDÝ JI OČEKÁVÁ NA VLASTNÍM PROFILU. ŠLO BY TO? NEBO SE ZEPTÁM JINAK, NIKOMU NEVADÍ PROKLIKÁVAT SE HONEM NA PROFILY ABYCH ODPOVĚDĚLA PISATELI, MÍSTO TOHO DÁT ODPOVĚDĚT A ROVNOU SE TO U NĚJ UKÁZALO? JEN TAKOVÝ NÁPAD NA ZLEPŠENÍ 8-} Super napad:-) :-) :-) :-)
RÁDA BYCH SE ZEPTALA ZDA BY BYLO MOŽNÉ, ABY SE ODPOVĚĎ NA VZKAZY NA PROFILECH (KDYŽ UŽ TAM JE TLAČÍTKO ODPOVĚDĚT) UKAZOVALA V PROFILU ČLOVÍČKA CO TAM VZKAZ ZANECHAL…OBÁVÁM SE, ŽE NE KAŽDÝ SI ČTE PŘI VÍCE KONVERZACÍCH, ZDA TAM KDE NECHAL VZKAZ NENÍ TAKÉ ODPOVĚĎ. KAŽDÝ JI OČEKÁVÁ NA VLASTNÍM PROFILU. ŠLO BY TO? NEBO SE ZEPTÁM JINAK, NIKOMU NEVADÍ PROKLIKÁVAT SE HONEM NA PROFILY ABYCH ODPOVĚDĚLA PISATELI, MÍSTO TOHO DÁT ODPOVĚDĚT A ROVNOU SE TO U NĚJ UKÁZALO? JEN TAKOVÝ NÁPAD NA ZLEPŠENÍ 8-}
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?