Diskuze Odstranění veterináře na profilu

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Kate (27.06.2014 13:10:33) napsal: Co tedy zadáváte do vyhledávání a do kterého pole? Protože nám tu vyhledávání funguje. Dám jen vybrat kraj - Moravskoslezský - hledat. Nic víc ;-)
Dobrý den, chtěl jsem na profilu zrušit veterináře, ale nejde to. Je tam možné jen vybrat ze všech, ale odstranit nevím jak. Poradíte? Fany (Bob):-~
Taky jsem si myslela že do úpravy profilu nám nikdo nebude zasahovat.Možnost výběru veterinářů snad patří na hlavní stránku Hafici.
Klinika Erika v databázi je -https://www.hellosandy.cz/psi-poradna/databaze-veterinaru/veterinarni-klinika-erika-917/ nebo jste chtěla něco jiného? Aja (26.06.2014 13:52:37) napsal: <blockquote>Aja (26.06.2014 13:43:21) napsal: Právě jsem narazila na stejný problém...:( Ach, jo...Proč dělat někomu reklamu , jdu-li na očkování?...Mám již jinou kliniku , v nutném případě , ale toto se mně nelíbí!...Prosím, dejte klinika ERIKA, MVDr.Vozková...Děkuji.
To já bych si tam zase veterináře ráda dala, ale když dám vyhledávat jakýkoli parametr, tak to načítá třeba i 15 min a stejně nic nenajde...pořád jen tam běhá vyhledávání
Projela jsem asi třicet profilů ale veterináři nikde nejsou.Nikomu se asi nechce hledat a dost jich tam nebude.U některých ordinací je jen název a jména doktorů ne.:-)
Tak jsem se tady koukla a nestačím se divit.Že si nemohu veterináře připsat nebo změnit příjmení když se doktorka vdala jsem po čase oželela.Teď se dívám a žádné nemám.To nám budete zasahovat do všech kolonek?Myslím že celý profil si máme vyplnit sami.To je už opravdu k vzteku.Tam byla jasně kolonka jméno a telefon veterináře a ne kolonka hledat veterináře.To snad byla možnost na hlavní stránce,tm je to logické.
Chtěla jsem se zeptat jak doplnit veterináře pokud není v seznamu. Pokud se snažím doplnit nikdy mi to nejde. Ať hledá jak hledám toho svého nemohu ho najít. A ještě vterinář pan MVDr Hladík se jmenuje Slavomír a ne Slavonír a hlavně už má jinou adresu a telefonní číslo. Taky to nejde opravit. Proto prosím admina těchto stránek, aby tyto věci opravil a snažil se aktualizovat občas veterináře, Děkuji Ondrová8-}
Přidat veterináře můžete zdehttps://www.hellosandy.cz/psi-poradna/databaze-veterinaru/ #UKMVeterinaries Pokud zjistíte, že je máme v databázi u veterináře chybu nebo neaktuální údaje, dejte nám, prosím, vědět na e-mail info[at]hafici.cz a my údaje opravíme. Díky ;-) Sofi (10.07.2014 11:17:18) napsal: Chtěla jsem se zeptat jak doplnit veterináře pokud není v seznamu. Pokud se snažím doplnit nikdy mi to nejde. Ať hledá jak hledám toho svého nemohu ho najít. A ještě vterinář pan MVDr Hladík se jmenuje Slavomír a ne Slavonír a hlavně už má jinou adresu a telefonní číslo. Taky to nejde opravit. Proto prosím admina těchto stránek, aby tyto věci opravil a snažil se aktualizovat občas veterináře, Děkuji Ondrová8-}
Kate (09.07.2014 20:50:11) napsal: Proč jsme tuto úpravu udělali jsme zde již vysvětlovali. V případě, že Vám Váš veterinář v seznamu chybí, napište nám, rádi ho doplníme. ;-) Profil jsme si snad měli vyplnit sami.Jsou tam údaje o našich pejscích tak kdo jiný by to měl vypsat.Dnes jsem se taky dívala po veterinářích a nikdo ho snad v profilu nemá.Taky řešení.:-)
Proč jsme tuto úpravu udělali jsme zde již vysvětlovali. V případě, že Vám Váš veterinář v seznamu chybí, napište nám, rádi ho doplníme. ;-) Uživatel11052Eva (08.07.2014 13:55:22) napsal: Tak jsem se tady koukla a nestačím se divit.Že si nemohu veterináře připsat nebo změnit příjmení když se doktorka vdala jsem po čase oželela.Teď se dívám a žádné nemám.To nám budete zasahovat do všech kolonek?Myslím že celý profil si máme vyplnit sami.To je už opravdu k vzteku.Tam byla jasně kolonka jméno a telefon veterináře a ne kolonka hledat veterináře.To snad byla možnost na hlavní stránce,tm je to logické.
Co tedy zadáváte do vyhledávání a do kterého pole? Protože nám tu vyhledávání funguje. Ronne Alder Nurian (27.06.2014 07:39:40) napsal: Ono jde ještě zjednodušit vyhledávání "Moravskosleszký kraj" nebo "Ostrava" nebo "Vrána"? :-D
Kate (26.06.2014 20:41:07) napsal: Klinika Erika v databázi je -https://www.hellosandy.cz/psi-poradna/databaze-veterinaru/veterinarni-klinika-erika-917/ nebo jste chtěla něco jiného? ANO, děkuji a budu ráda, můžete-li to opravit. A je to MVDr. Daniela Vozková. ;-) Hezký den vám všem...Forrest Gump a Aja.
Kate (26.06.2014 20:36:08) napsal: Zkuste zjednodušit vyhledávací parametry nebo výraz. Ono jde ještě zjednodušit vyhledávání "Moravskosleszký kraj" nebo "Ostrava" nebo "Vrána"? :-D
Zkuste zjednodušit vyhledávací parametry nebo výraz. Ronne Alder Nurian (26.06.2014 14:24:15) napsal: To já bych si tam zase veterináře ráda dala, ale když dám vyhledávat jakýkoli parametr, tak to načítá třeba i 15 min a stejně nic nenajde...pořád jen tam běhá vyhledávání
<blockquote>Aja (26.06.2014 13:43:21) napsal: Právě jsem narazila na stejný problém...:( Ach, jo...Proč dělat někomu reklamu , jdu-li na očkování?...Mám již jinou kliniku , v nutném případě , ale toto se mně nelíbí!...Prosím, dejte klinika ERIKA, MVDr.Vozková...Děkuji.
Právě jsem narazila na stejný problém...:( Ach, jo...Proč dělat někomu reklamu , jdu-li na očkování?...Mám již jinou kliniku , v nutném případě , ale toto se mně nelíbí...
Kate (29.05.2014 13:00:51) napsal: O co nám šlo? Chtěli jsme, aby každý, kdo si teprve veterináře vybírá třeba pro své štěně, mohl vidět, zda k danému veterináři vůbec někdo chodí a event. se mohl zeptat na spokojenost s ním. Jestliže Vám Váš veterinář chybí nebo má jiné příjmení či nově jinou adresu, dejte nám vědět. Profil veterináře upravíme, změníme nebo vytvoříme nový zápis. Budeme rádi, když nám s tím pomůžete a tím tak pomůžete i ostatním. Nejedná se o zásah do Vašich profilů zvířat! Když si v kolonce Upravit profil nemohu něco opravit tak to asi zásah je.A domlouvat se o veterinářích šlo klidně taky.
O co nám šlo? Chtěli jsme, aby každý, kdo si teprve veterináře vybírá třeba pro své štěně, mohl vidět, zda k danému veterináři vůbec někdo chodí a event. se mohl zeptat na spokojenost s ním. Jestliže Vám Váš veterinář chybí nebo má jiné příjmení či nově jinou adresu, dejte nám vědět. Profil veterináře upravíme, změníme nebo vytvoříme nový zápis. Budeme rádi, když nám s tím pomůžete a tím tak pomůžete i ostatním. Nejedná se o zásah do Vašich profilů zvířat!
Taky mě to nedávno naštvalo.Dříve si tam člověk dělal úpravy sám a najednou je to takhle.Seznam veterinářů jsme si mohli dříve najít jinde.Nám třeba jeden veterinář přibyl a doktorka se vdala a změnila příjmení.To byla zase úprava k ničemu.:(
Přidali jsme možnost "Zrušit uložený výběr". Tedy jestliže si nechcete vybrat jiného veterináře, můžete svůj předchozí výběr prostě jen zrušit. fany (17.05.2014 06:43:22) napsal: :( Už vím jak - zrušit profil, asi jediná možnost. :-~
Tak si zkuste veterináře změnit na jiného, pokud vám vadí ten současný, je škoda kvůli tomu mazat profil.. Počítáme s úpravou tak, aby bylo možné veterináře vymazat. fany (17.05.2014 06:43:22) napsal: :( Už vím jak - zrušit profil, asi jediná možnost. :-~
Radka (15.05.2014 23:45:41) napsal: Dobrý den, máte pravdu, veterináře odstranit nelze, zkusíme s tím něco udělat ;-D :( Už vím jak - zrušit profil, asi jediná možnost. :-~
Dobrý den, máte pravdu, veterináře odstranit nelze, zkusíme s tím něco udělat ;-D fany (15.05.2014 12:34:11) napsal: Dobrý den, chtěl jsem na profilu zrušit veterináře, ale nejde to. Je tam možné jen vybrat ze všech, ale odstranit nevím jak. Poradíte? Fany (Bob):-~
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?