Diskuze Odznaky

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Hafoj! Před chvílí jsem darovala bodíky do té spírky a jukla jsem se na profil,jestli tam mám ten odznak.O ten mi samozřejmně NEŠLO,hlavně že jsem je dala na dobrou věc,ale když jsem se koukla na místo z odznáčky,jukla sem tam že je tam víc místa,tak se chci zeptat,jestli jsou i nějáké jiné;-) já teda jiné neviděla,třeba je tam další místo na ten samí odznak,nebo ne?Nevím,ale díky za odpověď;-)
Já jsem ještě na některých profilech viděla odznak jiný a to takovou jakoby psí boudičku.
pes Michal (30.09.2009 22:26:26) napsal: nechci vám do toho mluvit, nápad je to jistě zajímavý, nicméně technicky a lidsky složitě proveditelný. Tu ikonku by mohl dostat pouze ten pejsek z útulku, kde by jeho páníček toto nějak doložil administrátorům, to je ta technická stránka věci a pak je tu ještě onen lidský faktor. Ne každý páníček bude mít o tento nápad z nějakého důvodu zájem. Takže shrnuto, nápad by byl pro ty, co by to dokázali a chtěli zneužít pro své zviditelnění stejně jako pro ty, co by o to měli zájem. Znám minimálně jednu majitelku psa, co je zde registrovaný a pochází z útulku, která neúnavně podporuje útulek, pořádá a účastní se akcí na jeho propagaci a její profil je téměř prázný ( o útulku se tam nedozvíte nic), protože stránka na obrazovce jí nenaplňuje tak jako práce směrem k pejskům. Mně osobně nejde o ,,mé" zviditelnění,ale o jakékoliv ,,zviditelnění" pejsků z útulku...;-) Bohužel existují jen www. útulků.ale např. www. pro majitele těchto pejsků,kteří jsou leckdy poznamenáni traumaty,jako takové,v CR nejsou...Navíc velmi často jsou prezentováni jako psi těžko adaptabilní,časté články o znovuvrácení do útulku,apod...;-) A to jim neprospívá,protože lidský faktor ,chtě nechtě ,selže...;-) U mě je vše otázka důvěry.Na to,abych věřila či nevěřila,když někdo napíše ,že má např. psa z útulku,pejska s handicapem,apod.,nepotřebuji papír.I když ho samozřejmě všichni máme,se všemi pravidly,očkování,příp.ko ntrolou,apod.Ale pro nás je dávno členem rodiny,myslím i ost.přátele,kdy onen papír,připomínající minulost,máme hluboko uzamčen.Po všech stránkách a na dně šuplíku.Každý nápad se bohužel dá zneužít,ale je to otázka jen realizace a našeho svědomí...Na podzim zde byla pí.,na těchto www.,která se sice velmi brzy se všemi rozešla,ale napsala jednu větu,zde,do Diskuze.Smysl byl tento:,,Je velmi špatné,když se o akcích nemluví,protože málo lidí ví,že se konají a jak případně pomoci.Je třeba medializace..."Ač nerada,dávám jí za pravdu,protože otázka,která není jistě zveřejněna,je finance a vložená částka je ryze osobní,ale za to,že kdokoliv připraví akci pro druhé,se stydět nemusí...;-) Jen dodávám,že osobně o ikonku či jiné vyznamenání nebojuji,to bych dělala jinak,např. více profilů,apod...;-) Osobně považuji za uzavřené téma,nebotˇ by mohlo vyznívat jinak a to nechci ani já ani moji přátelé ve sdružení ,ale i zde na Hafících,kterým za jakoukoliv poskytnutou pomoc velmi děkuji...:-) Aja.
Kate (10.02.2012 20:19:12) napsal: Tento rok (resp. Vánoce 2011) byla sbírka ne pro výcvikové centrum asistenčních psů (Sponzor dobré věci), ale sbírka pro turnovský psí útulek (Sponzor útulku).https://www.hellosandy.cz/clanky/o-psech-20/uzivatele-haficicz-pomohli-podporit-psi-utulek-10794/ Aha, tak to jo. qakorát teda nevím, proč na profilech těch uživatelů, kteří darovali, není taková ta boudička, ale to je jedno.
Tento rok (resp. Vánoce 2011) byla sbírka ne pro výcvikové centrum asistenčních psů (Sponzor dobré věci), ale sbírka pro turnovský psí útulek (Sponzor útulku).https://www.hellosandy.cz/clanky/o-psech-20/uzivatele-haficicz-pomohli-podporit-psi-utulek-10794/ Pavla a šest kočičích mušketýrů (10.02.2012 19:45:30) napsal: Co je to odznak sponzor dobré věci už vím, protože jsem do takové akce přispívala, ale netuším, co je to odznak sponzor útulku ?! Je tady taky nějaká akce, za kterou je možno ten odznak získat?? Jinak fakt nevím8-}
Co je to odznak sponzor dobré věci už vím, protože jsem do takové akce přispívala, ale netuším, co je to odznak sponzor útulku ?! Je tady taky nějaká akce, za kterou je možno ten odznak získat?? Jinak fakt nevím8-}
pes Michal (30.09.2009 22:26:26) napsal: nechci vám do toho mluvit, nápad je to jistě zajímavý, nicméně technicky a lidsky složitě proveditelný. Tu ikonku by mohl dostat pouze ten pejsek z útulku, kde by jeho páníček toto nějak doložil administrátorům, to je ta technická stránka věci a pak je tu ještě onen lidský faktor. Ne každý páníček bude mít o tento nápad z nějakého důvodu zájem. Takže shrnuto, nápad by byl pro ty, co by to dokázali a chtěli zneužít pro své zviditelnění stejně jako pro ty, co by o to měli zájem. Znám minimálně jednu majitelku psa, co je zde registrovaný a pochází z útulku, která neúnavně podporuje útulek, pořádá a účastní se akcí na jeho propagaci a její profil je téměř prázný ( o útulku se tam nedozvíte nic), protože stránka na obrazovce jí nenaplňuje tak jako práce směrem k pejskům. zcela z tebou souhlasím - jak dokazovat že je pes z útulku ? fotky nebo potvrzení posílat na hafíky??? to asi ne :-~ pak by se určitě ozvali další kteří nemají sice pejska z útulku doma ale každoročně přinesou do útulku třeba na vánoce balík granulí apod.Takže nakonec nám nezbyde než se zůčastňovat těchto akcí(proč to třeba nerozšířit?vybrat nějaký projekt každý 1-2 měsíce a klidně podpořit i menší částkou) a odznaky by mohli být různé nebo s různými daty,měsíci atd atd .Možností je mnoho a 80% je v rukou našich adminů ;-)
nechci vám do toho mluvit, nápad je to jistě zajímavý, nicméně technicky a lidsky složitě proveditelný. Tu ikonku by mohl dostat pouze ten pejsek z útulku, kde by jeho páníček toto nějak doložil administrátorům, to je ta technická stránka věci a pak je tu ještě onen lidský faktor. Ne každý páníček bude mít o tento nápad z nějakého důvodu zájem. Takže shrnuto, nápad by byl pro ty, co by to dokázali a chtěli zneužít pro své zviditelnění stejně jako pro ty, co by o to měli zájem. Znám minimálně jednu majitelku psa, co je zde registrovaný a pochází z útulku, která neúnavně podporuje útulek, pořádá a účastní se akcí na jeho propagaci a její profil je téměř prázný ( o útulku se tam nedozvíte nic), protože stránka na obrazovce jí nenaplňuje tak jako práce směrem k pejskům.
Aja (30.09.2009 19:15:59) napsal: Jen chci ještě napsat,protože se to netýká jen nás,že např. uživatelka Kolibřík,fenka Baruška,:D a její manžel,dělají mnoho pro útulek v Ustí n/Labem!:-) :-) :-)A samozřejmě další,omlouvám se,píši jen náhodně. No,nevím,ale byla bych proto,že každý pes zde na www.,který je z útulku, by si zasloužil 1 ikonku či zvl. označení!!!;-)Pro ty,kteří uvažují o adopci,je to ,,zviditelnění" pejsků-útulkářů...;-) Kdo si bere zvířátko z útulku,potvrdí,že jistě pomáhal či pomáhá ve větší či menší míře,dle možnosti,útulkům a tím,že má svěřence,útulku do jisté míry pomůže...;-) Aja. Ajo, tak to s tebou rozhodně souhlasím!!
Jen chci ještě napsat,protože se to netýká jen nás,že např. uživatelka Kolibřík,fenka Baruška,:D a její manžel,dělají mnoho pro útulek v Ustí n/Labem!:-) :-) :-)A samozřejmě další,omlouvám se,píši jen náhodně. No,nevím,ale byla bych proto,že každý pes zde na www.,který je z útulku, by si zasloužil 1 ikonku či zvl. označení!!!;-)Pro ty,kteří uvažují o adopci,je to ,,zviditelnění" pejsků-útulkářů...;-) Kdo si bere zvířátko z útulku,potvrdí,že jistě pomáhal či pomáhá ve větší či menší míře,dle možnosti,útulkům a tím,že má svěřence,útulku do jisté míry pomůže...;-) Aja.
Kačus (30.09.2009 15:41:40) napsal: Hafoj! Před chvílí jsem darovala bodíky do té spírky a jukla jsem se na profil,jestli tam mám ten odznak.O ten mi samozřejmně NEŠLO,hlavně že jsem je dala na dobrou věc,ale když jsem se koukla na místo z odznáčky,jukla sem tam že je tam víc místa,tak se chci zeptat,jestli jsou i nějáké jiné;-) já teda jiné neviděla,třeba je tam další místo na ten samí odznak,nebo ne?Nevím,ale díky za odpověď;-) Loni byl taky tento za asiste pejsky a pak boudička-to bylo, když sis koupila kalendář hafíci.cz, tak 5 Kč šlo na útulek:-)
Jarmila (30.09.2009 18:39:17) napsal: Nedá mi aby som sa neozvala a neprispela k tomuto diskusnému tématu neviem to posúdiť ale vidí sa mi málo ocenená Ajinka nakolko jej srdce bije pre Toníčka manžela a charitu tolko vecí pre ludí a zvieratká čo oni s manželom robia neurobia ani celé Cechy za rok tak nie je na to rovnaký meter pomáha aj individualne zo súkromia aj nám na Hafíkoch ked naši miláčkovia majú zdravotné problémy na úkor svojho súkromia a zdravia my jej budeme vdační že predlžila našej Aiduške život bez utrpenia a bolesti nikdy jej to nesplatíme to sa peniazmi nedá splatiť vždy bude u nás aj s jej rodinou a Toníčkom ako člen rodiny no niektorí nemajú ani tolko charakteru aby jej povedali Dakujem tak si myslím že viac odznakov alebo bodov by mala podla mna dostať Ajinka ešte raz dakujeme Jarmila Děkuji,Jarmilko,nejen Tobě i těm,co přijeli i na poslední pražskou akci...;-) Ze bylo málo lidí,to už neovlivníme...Nemusíte nám děkovat,největší odměna je,když se zvířátků uzdraví či zlepší...:-DD Mám jen 1 profil a taky ráda dám dárek zde kamarádům...;-) A pro asistenční pejsky v Jinonicích dělá mnoho akcí bratranec,pan Jan Naidr st.,firma Stena,Praha 5...:D Velký milovník pejsků,sám má labíka,bohužel přišel o NO...Takže jemu děkuji,dělá to již velmi dlouho...;-) Aja.
Aja (30.09.2009 18:11:35) napsal: Jsou tam i ,,sponzoři útulků"...;-) Mám momentálně docela ,,směšný" počet 82 bodů,které nikoho bohužel nespasí...;-) Dám kamarádům vždy k narozkám nebo když jsou nemocní...;-) Jinak děláme 22 let akce pravidelně,nebudu počítat náklady,ale jsou hodně vysoké...;-) Přesto profilek Toníka,m.j. pejska z útulku z plzenské Valchy,pro kterou jsme dělali v minulých letech akce,m.j.,zůstane bez ikonky...8-} Uplně mě to odrazuje,nebýt potřebných míst,od další činnosti...Aja. Nedá mi aby som sa neozvala a neprispela k tomuto diskusnému tématu neviem to posúdiť ale vidí sa mi málo ocenená Ajinka nakolko jej srdce bije pre Toníčka manžela a charitu tolko vecí pre ludí a zvieratká čo oni s manželom robia neurobia ani celé Cechy za rok tak nie je na to rovnaký meter pomáha aj individualne zo súkromia aj nám na Hafíkoch ked naši miláčkovia majú zdravotné problémy na úkor svojho súkromia a zdravia my jej budeme vdační že predlžila našej Aiduške život bez utrpenia a bolesti nikdy jej to nesplatíme to sa peniazmi nedá splatiť vždy bude u nás aj s jej rodinou a Toníčkom ako člen rodiny no niektorí nemajú ani tolko charakteru aby jej povedali Dakujem tak si myslím že viac odznakov alebo bodov by mala podla mna dostať Ajinka ešte raz dakujeme Jarmila
Poupata a Lucka (30.09.2009 17:13:57) napsal: Já jsem ještě na některých profilech viděla odznak jiný a to takovou jakoby psí boudičku. Jsou tam i ,,sponzoři útulků"...;-) Mám momentálně docela ,,směšný" počet 82 bodů,které nikoho bohužel nespasí...;-) Dám kamarádům vždy k narozkám nebo když jsou nemocní...;-) Jinak děláme 22 let akce pravidelně,nebudu počítat náklady,ale jsou hodně vysoké...;-) Přesto profilek Toníka,m.j. pejska z útulku z plzenské Valchy,pro kterou jsme dělali v minulých letech akce,m.j.,zůstane bez ikonky...8-} Uplně mě to odrazuje,nebýt potřebných míst,od další činnosti...Aja.
Havojky, myslím,že víc toho místa je protože podobná zbírka se nekoná (myslím, jelikož když najede šipkou ukáže se ,,sponzor dobré věci 09) poprvé a naposled. Takže podle mě někteří mají i z roku 2008 a bude i z roku 2010 a podob... :-) Kačus (30.09.2009 15:41:40) napsal: Hafoj! Před chvílí jsem darovala bodíky do té spírky a jukla jsem se na profil,jestli tam mám ten odznak.O ten mi samozřejmně NEŠLO,hlavně že jsem je dala na dobrou věc,ale když jsem se koukla na místo z odznáčky,jukla sem tam že je tam víc místa,tak se chci zeptat,jestli jsou i nějáké jiné;-) já teda jiné neviděla,třeba je tam další místo na ten samí odznak,nebo ne?Nevím,ale díky za odpověď;-)
Kačus (30.09.2009 15:41:40) napsal: Hafoj! Před chvílí jsem darovala bodíky do té spírky a jukla jsem se na profil,jestli tam mám ten odznak.O ten mi samozřejmně NEŠLO,hlavně že jsem je dala na dobrou věc,ale když jsem se koukla na místo z odznáčky,jukla sem tam že je tam víc místa,tak se chci zeptat,jestli jsou i nějáké jiné;-) já teda jiné neviděla,třeba je tam další místo na ten samí odznak,nebo ne?Nevím,ale díky za odpověď;-) Hafoj!Taky jsme darovali,ale s těma odznakama fakt nevím!8-}
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?