Diskuze odznaky

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj, ty odznaky jsou medaile za nejvíce promarněných a nudných hodin kostičkování/myškování/jabkování. Rozhodně být tebou bych do toho nešla, ale pokud máš čas, náladu a nějaká medaile je ti cennější než tvůj pes tak šup do toho!8-}
Odznak není medaile, ale symbol takovéhopejska, který se ti objeví na profilu,když věnuješ nějaké body do sbírky na útulek?! ?! ?!
lemar (24.10.2011 18:54:10) napsal: Za tu medaili? Ne, z toho máš tak akorát měsíc v háji Mě to zabere pěsíčně kolem 15 hodin;-)
Jessica (23.10.2011 18:30:37) napsal: Kašli na to, je to ztráta času... 8-) Jaká ztráta času?? 8-|
lemar (23.10.2011 18:36:26) napsal: Ahoj, ty odznaky jsou medaile za nejvíce promarněných a nudných hodin kostičkování/myškování/jabkování. Rozhodně být tebou bych do toho nešla, ale pokud máš čas, náladu a nějaká medaile je ti cennější než tvůj pes tak šup do toho!8-} Odzank a medaile je něco jiného:-) a nezdá se mi, že je to spousta nudných hodin. z vlastní zkušenosti - posílání myšek a kostiček mi více jak 45 minut denně nezabere a to mám kocoura na cca 20. místě?! :-D
:-) romiska (23.10.2011 18:22:48) napsal: ahoj v top 100 je nějáký počet kostiček a já nevím co to je či jak se sbírají nebo co se simi dělá?prosím poradte. Kostičky jsou počet budů, které ti uživatelé posílají. když jich nasbíráš víc, můžeš získat medaili.
romiska (23.10.2011 18:21:25) napsal: Ahoj prosím poradte mi nevím jak se získá vají odznaky a co jsou zač?budu vděčná všem co mi poradí Odznak se ti objeví na profilu, když přispěješ do sbírky pro doboru věc:-)
gabio (24.10.2011 18:27:44) napsal: A jsou za to body??? Za tu medaili? Ne, z toho máš tak akorát měsíc v háji
gabio (24.10.2011 18:27:44) napsal: A jsou za to body??? Ne. Je to na nic.
lemar (23.10.2011 18:36:26) napsal: Ahoj, ty odznaky jsou medaile za nejvíce promarněných a nudných hodin kostičkování/myškování/jabkování. Rozhodně být tebou bych do toho nešla, ale pokud máš čas, náladu a nějaká medaile je ti cennější než tvůj pes tak šup do toho!8-} A jsou za to body???
romiska (23.10.2011 18:22:48) napsal: ahoj v top 100 je nějáký počet kostiček a já nevím co to je či jak se sbírají nebo co se simi dělá?prosím poradte. Kašli na to, je to ztráta času... 8-)
ahoj v top 100 je nějáký počet kostiček a já nevím co to je či jak se sbírají nebo co se simi dělá?prosím poradte.
Ahoj prosím poradte mi nevím jak se získá vají odznaky a co jsou zač?budu vděčná všem co mi poradí
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?