Diskuze Ohlávka

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj pro anglického plnokrevníky bych koupila velikost ohlávky: cob (je to prostřední velikost)
jo ta je drobounká:) velikost cob na ní bude dobrá :)
Mám anglického plnokrevníka (Betynku) a na ni mám velikost full.:D
Mám plnokrevnou kobylku, jezděnou dříve žokejem Josefem Váňou. Je většího typu angličáka, tudíž vše (ohlávky,čabraky, uzdu) kupuji ve velikosti full. Pokud má ve stáji někdo ohlávky velikosti full nebo cob, bylo by dobré, kdyby jsi to kobče vyzkoušela a uvidíš, která jí sedne lépe. :-)
jo ta je drobounká:) velikost cob na ní bude dobrá :)
Romísek (30.05.2012 15:49:40) napsal: tak jeslti to tak je, tak vezmi taky cob :) máš někde foto kobylky? Podívej se na profily koní u mně je tam napsaný Kofola tak jen na to klikni a máš ji tam;-) ;-) ;-)
tak jeslti to tak je, tak vezmi taky cob :) máš někde foto kobylky?
já jsem se dívala na počítači a jsou tam všechny velikosti cob, full a pony!! !! !! !! !! !! :-/:-/ nevíš jestli tu cob nebo full??????????????????????
Trásně proti hmyzu jsou myslím jen v jedné velikosti:)
A Kofolka není moje ale mám ji moc moc ráda :D :D :D
;-D ;-D děkuji moc a nevíš jestli jak jsou třásně proti hmyzu jakou velikost???? taky cob?????:-~ :-~ :-~
Ahoj pro anglického plnokrevníky bych koupila velikost ohlávky: cob (je to prostřední velikost) Nevím, jak tvůj koník vypadá, ale anglický plnokrevník je většinou jemnějšího typu,tedy jsou drobnější:)
Ahoj, chtěla bych se zeptat jakou velikost ohlávky mám koupit anglickému plnokrevníkovi?????????( přímo pro klisnu Kofolu stojí ve stáji na farmě CH Cetkovice)www.farmach.cz pokud někdo tohoto koně znáte tak prosím napište!!!!!!!!!!! Ale stačilo by alespoň jakou velikost ohlávky má anglický plnokrevník? Děkuji za odpověď:):):):-DD :-DD ;-) ;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?