Diskuze Omezený počet profilů

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

asi mi do toho nic není, ale tahle stupidita mě ubíjí a dráždí. "proč nemůžeme mít víc než dvacet profilů" >-| :D
Bátrlová Iva (25.01.2011 15:07:19) napsal: Pořád zůstává nepochopeno, že toto není stránka o koních, které znáte z tábora, nebo z ohrady sousedů. Má to být stránka pro SKUTEČNÉ MAJITELE KONÍ a mít dvacet svých koní už je dostatečný počet - ne-li nadluxus. Rozhodně to tady není o tom, že si tady budom mladé slečny kompenzovat to, že vlastního koně nemají. 8-} :D Souhlas.. Naprostý.. Já vlastní koně ještě nemám a mám zde vytvořené 2 virtuální profily, ale bez jakékoli fotky či jiných údajů, jenom kvůli soutěžím, protože bez toho jsem fotky přidat nemohla. (Podotýkám, že vlastnoručně vyfocené). Výhra by byla hezký dárek pro miláčky, i když nejsou moji, jen za nimi chodím. Od adminů jsem tu žádnou odpověď na to nenašla, tak jsem jim napsala přímo na zeď na FB, tam se snad vyjádří, možná mají návštěvnost, ale úroveň velmi upadá.
Pořád zůstává nepochopeno, že toto není stránka o koních, které znáte z tábora, nebo z ohrady sousedů. Má to být stránka pro SKUTEČNÉ MAJITELE KONÍ a mít dvacet svých koní už je dostatečný počet - ne-li nadluxus. Rozhodně to tady není o tom, že si tady budom mladé slečny kompenzovat to, že vlastního koně nemají. 8-}
Ahoj,nevíte někdo,proč je počet profilů koní/psů/koček omezený pouze na 20?? Chtěla jsem si vytvořit profily koníků které znám z tábora,a najednou mi to napsalo,že už mám 20 profilů a že jich už nemůžu mít víc:( Podle mně je to veliká škoda:( A nebo by bylo dobré,kdyby jsme si mohli nové místo pro profily koupit za body,stejně jako prostor pro fotky nebo videa:)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?